Bildiğiniz güzel siteler

İnternette iyi zaman geçireceğim, kendimi geliştirici bildiğiniz bir yer var mı?

Güncellemeler:
abaza arkadaşlar düzenli bir cinsel hayatım var. p*rnografik siteler sadece sizin için.

1|1
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• vaktim oldukca inploid de takılıyorum hos bir yer.

buranın benzeri.

Daha kapsamlı sadece.

link

1|0
    1|0
    • teşekkürler observer

seviyorum seni

• sadece o cümleyi yazdıktan sonra tanışmanın pek hoş olmayacağını düşünüyorum.

sağ ol yorumların için

• cümleler insanların hatalari degil aslında karakterlerini gösterdigine inanarım .

Ufak hatalardan veya ufak caplı cumlelerden kendıne sorumluluk yuklemenı ıstemem.

rica ederim anlayısın ıcın tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 16

• excelde visual basic dilinde kendi işine yarar program yazmak ve kullanmak istersen , www.excel.web.tr ye bir bak ,hoşuna giderse üzerine gidersin.

Yok boyle bir gelişim beni kasar dersen , bosver ...

2|1
    0|0
    • bilgisayar işi hiç bana göre değil :)

• Benim zevklerimden biri de wikipedia karıştırmak . Saçma sapan birşey yazıyorum arama bölümüne, bir sürü çöp bilgi arasında süper ilginç bilgiler geliyor ve wiki de bulduklarını kitap haline de getirebiliyorsun depolayarak. Sırf ilginc geldiğ için Mars ile ilgili bir "baştan sona herşey" içeren kitap oluşturup bastım ve kütüphaneye ekledim , renkli renkli süper hd fotolarla.

Şimdi öyle bir " kitap " Türkiye'de yok ama bende var :)

• wikipedia fikri güzelmiş

• Bak bu sitenin senin için faydalı olucağını düşünyorum.

link

1|1
    0|0
  • link bir edebiyat dergisine ait site. ilgi alanınıza girebilir mi bilmem ama bakmanızı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Direk sorunun cevabını vereyim : Ekşi Sözlük

Kendini geliştirmek istiyorsan,kitap oku.İlla bilgisayardayken zamanım iyi geçsin diyorsan ekşi sözlüğe git.gördüğüm kadarıyla entellüktel insanlar.her gördüğü şeye diğer bir çok sözlük gibi küfretmiyorlar.zamanını değerlendirip,kendini geliştirmen için biçilmiş kaftan.

not:ekşici değilim.

0|0
    0|0
  • Hangi konuda kendini geliştirmek istiyorsun?

1|0
    0|0
  • ekşisözlük tam senlik

0|0
    0|0
  • İdefix.con

0|0
    0|0
  • Bu soruya çöküşürler şimdi :)

Bu sitedeyken reklam yapmak istemem ama

link buna bak bu adamın bazı yazıları da güzel. İçerdiği videolarda.

Fikir sahibi olursun

0|0
    0|0
  • cevap vermeye geldim steam diyecektim ama buna rağmen güncelleme karşısındag*toldum gidiyorum :) saygılar abla

0|0
    0|0
  • sen kendini hangi alanda geliştirmek istiyorsun ki

0|0
    0|0
    • sanat, kültür, dil bilmiyorum. ilginç bir şeyler arıyorum.

• ingilizce/turkce, ucretli/ucretsiz birde ilgili oldugun icerikleri yazmalisin. Bir suru kategori var senin ne tarz birsey aradigini nerden bilelim. Sorunu buna gore editlersen cikar birseyler illa ki.

0|0
    0|0
    • içerikle ilgili detaylı bilgi vermedim. hem aklımda belli bir şey yoktu hem de ayrıntıya girdikçe alacağım cevaplar azalacaktı. herkesin önerebileceği şeylere bakıp öyle karar vermek istedim.

• hala url eklemiyorum buraya yazdim bir kac tane codepad.org/RA8ZwUO3 belki ise yarar

• takipteyim, p*rno siteleri hariç birşey çıkar belki

1|0
    0|0
  • Aslında benim bildiğim varda söylemesem daha iyi :D

0|0
    0|1
  • cyber-warrior donanimhaber bodyforumtr :D

0|0
    0|0
  • işte yandın neden sordun böle soruyu :)

0|0
    0|0
    • düşünürken sadece beynimi kullanıyorum ondan böyle bir soru sordum

• işte ne tür cevap alacağın kesime göre düşünmeliydin.

• mynet,haber ajansları vs. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• www.interpals.net canım bu sitede hem dil geliştiriyorsun hemde yabancı arkadaşlar ediniyorsun her ülkeden insan var :)

1|0
    0|0
  • yarışma siteleri olur sanırım

0|0
    0|0
  • Belgesel izle bence ^^

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • vitaminsiz.com diye bir forum var. xperim yetmediği için link veremiyorum. googledan bulursun.

genel kültür ağırlıklı her telden denebilecek bir forum sitesi.

0|0
    0|0
  • böyle sorulara adam akıllı cevaplar vermezler

1|0
    0|2
Yükleniyor...