Okurmusunuz yoksa yazarmı?

Ben ne kadar denediysemde kitap okumayı hiç sevemedim ama çok fazla yazarım bir sürü günlük bitirdim internette yazdığım yazıların haddi hesabı yok blogerim var bir kaç senaryo yazdım ama iş okumaya gelince hiç beceremiyorum acayip sıkılıyorum belki benim kafama göre bir kitap bulamıyorum bana öneride bulunucak var mıpeki siz okuyan kesimdenmisin yoksan yazanmı ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• okuyorum

0|1
    0|0
  • konuşmayı tercih ediyorum

0|1
    0|0
    • hm en kötü olduğum konudur sanırım hiç konuşmadan ömür boyu durabilirim

• Okumadan yazamaz insan okuyup biriktirceksin ki yazacak bir şeyin olsun ikisini de yapıyorum

0|0
    0|0
    • yo film izliyorum aklıma inanılmaz kurgusal şeyler geliyor

• Okumayı filme tercih ettiğim için bir yorum yapamayacağım

• filmler daha kaliteli hafız bir film için milyon dolarlar harcanırken bir kitap için üç beş lira yeterli oluyo

• Okuyorum. Yazma konusunda berbatım malesef

0|0
    0|0
  • okumayı daha çok seviyorum ama ikisindende var

0|0
    0|0
    • abi yazmak daha kolay değilmi ya okurken üşeniyorum

• :D bahsettiğin kadar kolay birşey değil yazmak

• el alışmış bizde ben derslerdede uyuyarak yazardım hoca söyler ben yazardım ama iş okumaya gerince off çok zor oluyo

• hem okuyorum hem yazıyorum.

3 yıldır günlük tutuyorum ayrıca.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İkisini birden yapıyorum..

0|1
    0|0
  • aynı aynı..okumak sıkıyor daha doğrusu okumaya başlıyorum kitap bitiyor sonra kendime küfür ediyorum benim yazdıklarımı bu kitabı yazana okutsam ayağıma kapanıp üstat diye tapınır bana diye..okuyamayan adam iyi yazar olur genelde..senaryo ve hikayelerde çok iyiyim.. blog yapmak zaman alıyor işte ısrar üzerine başladım ama vakit yok..

0|0
    0|0
  • ben hem okuyup hem kafamda yazıyorum ama bir türlü kağıda dökemiyorum peki bana ne önerirsiniz?

0|0
    0|0
    • düşünce hızınla el hızın gelişmemiş olabilir ben hızlı düşünürüm kağıda yazınca düşüncülerim farklılaşabiliyor o yüzden klavyeden dene ben klavyeden çok hızlı yazdığımdan düşüncelerimi hemen aktarabiliyorum zaten başka saçma gelir nerden başlıycağını bilemezsin ama bir kelime yazarsın sonra o kelime sana ilham verir sonra bir kaç kelime daha ve bir bakmışın sayfalar dolup taşmış

Yükleniyor...