Arkadaşlar türkü sevenler

arkadaşlar aranızda türkülerimizi dinleyen var mı şahsen ben dinliyorum ama insanlar ayy dinliyosun falan yapıyolar

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Bende dinliyorum. Ne var yani ? O ayyy dinliyorsun diyen Bez bebeklere benden selam söyle. Dinleyeceğiz tabiki biz Amerikan miyiz Yunan miyiz İngiliz miyiz ? Pop bizim kültürümüz mü Caz mi Dinleyeceğiz Entellektüellikmiş Sorsan Aşık Veysel kim bilmez Kazanci Bedih kim desen Tatlıcı falan sanar arkadaş. Canını sıkma istediğin gibi yaşa. Ben arabayla gezerken Müslüm Gürses açiyorum millet bakıyor ay tipe bak ne tatli dinlediğine bak kro diyordur. Beni bağlamiyor ki kimin ne dediği uzun lafın kısası . Herkesin Gönlünü Yapacağım Derken Kendi Hayatini Yaşanamaz Hale Getirme. İstediğin Gibi Yaşa İstediğini Giy İstediğini Dinle ye ve İç. Hayat sana güzel olsun.

0|0
    0|0
    • helal :)) aynen bence de

• Amerika bence yaşanabilecek en kötü yerlerden biri, özenilecek bir tarafı da yok

• Çocukluk arkadaşlarımdan biri orada okuyor şuan. 200 Farklı milletten insan var . Şehire göre ulaşım ve özgürlük farkı var. Fakat bize yarayan bir tarafi yok en azindan bizim gibi düşünen insanlar için.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Kendi kültürüne düşman olanların, Massive Attack, Lana del Rey, Murat Boz falan dinlemekle "çok kültürlü" olduğunu zannetmeleri, halk müziği dinleyenleri "ilkel köylü" ilan edişi benim de komiğime gidiyor.

20-30 yıl sonra kimse Lana'yı Amy'yi Justin'i Bengü'yü Murat'ı hatırlamayacak, 90'larda türemiş "popstar"lar şu an hangi çöplükteyse onlar da orada olacak. Ama bir Hasret Gültekin, bir Zülfü Livaneli ve benzerleri hep kalıcı olacak ve insanları etkilemeyi sürdürecek. Bu kadar basit

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli pop ve alternatif rock dedikleri türlerden nefret ettim. halk müziği ve tsm dinliyorum. ama bazıları türkü diye gidip türkü kanallarında çıkan, hiçbir sanatsal değeri olmayan klipleri izliyorlar. onların da türkü anlayışlarının henüz tam oturmamış olduğunu düşünüyorum. adam bana "halk müziği hastasıyım" deyip Ankara havalarını önerirse bu tipleri destekleyebileceğimi pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • heralde ya hey 15 li türküsünde anakara havası oynayan bile var , tam dayaklıklar hiç bir şeyden haberi olamaynlar

• Insan kulturunden kacar mi? Raki icerken Skrillex mi dinliyolarmis? Bos ver onlari dinlemeye devam et :)

1|0
    0|0
  • ben dinliyorum gayet hoş ve güzel oluyor şarkılar arasında en çok dinlediğim türküdür

0|0
    0|0
  • justin biber dinlemekten iyidir özümüzü anlatıyor türküler

1|0
    0|0
    • justinciler tam salak zaten bence

• o dinleyenlerin cogu anlamıyo ki sözlerini zaten kim soyluyo justin hemen dinleyelim analarına sövse oo bu iyi diyolar P,:p

• evet zaten hepsinde küfür var yani

• Ne varmış türkülerimizde yav ayy diyorlar kokonalar :))

0|0
    0|0
  • ben meyhane şarkıları dinliyorum.

0|0
    0|0
  • sabahın seherinde ötüşür kuşlar

zara

0_0

0|0
    0|0
  • dinliyorum sen öyle diyenlere kulak asma

0|0
    0|0
  • erkan oğur idir

0|0
    0|0
  • Yeni nesil dinlemezler, Ama türkü bir başkadır şimdiden tavsiyem Erkan oğur - Kerpiç üstüne...

0|0
    0|0
  • her müzik dinlenmeli sevip sevmemek ayrı insanlar da saygı duymalı

0|0
    0|0
  • Türkü dinlemek kalitedir =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tabi ki türkü de dinlerim. yabancı da dinlerim.

değişik müzik türlerini dinlemeyi eleştiren insanlar dünyaya at gözlüğüyle bakıyorlar.

değişik türlerden değişik tatlar alma fırsatını kaçırıyorlar bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...