Nil Karaibrahimgil neden tv de değil?

Sadece şarkılarıyla var nedne tv de degil ? Ben küçükken özgür kız reklamında oynardı ve çok güzelde oynuyordu şimdi yine arada bir reklamlarda çıkıyor ama diziler filmler olsun neden orda yok ? Onun kadar güzel bir kız bence tv dede olmalı çok şeker biri çok tatlı yüzü vucududa var hayranlık duyuyorum kadına. Battaniyeyle çekilmiş resmi bile şık kıyafet gibi duruyor hatunun.. Neden bu kızın hiç filmi dizisi yok ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• babası kızıyormuş

0_0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Filmi var :) AROG ve aşığım ona. Evli olmasaydı kesinlikle tanişmaliydi fakat onun aşkı bana Xlarge...

0|0
    0|0
  • neşet ertaşın kim olduğunu bilmeyen cahil bir sanatçı! yokluğu da hiç farkedilmiyor açıkçası.gözükmesin önemli değil bence..

0|0
    0|0
  • tv ye çıkan medya maymunu oluyor. demek ki , nil gerçek b,r sanatçı.

0|0
    0|0
  • evli barklı hatun müziğinin dışında çok gündeme gelmek istemiyordur ne kaa güzel işte

0|0
    0|0
  • daha çok para kazanıyordur :)

0|0
    0|0
  • kız diyosun ama 37 yaşında :)

0|0
    0|0
  • Türkiye çöl oluyor hatunun derdine bak

1|0
    1|1
  • Nasil degil seslendirmedigi reklam kaldi mi ki? Sonuc olarak sektorun icinde.

0|0
    0|0
  • oldu :D.d.

0|0
    0|0
  • Artık yaşlandı :)

0|0
    0|0
  • Belki de yüzünü eskitmek istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Ya bulmustur zengin birini ya evlenmistir ya da dost hayati yasiyodur adam demistir calisma parani ben vericem bundan sonra diye . Baska neden olucakki ?

0|0
    2|0
  • bence de çok şeker biri.çokta tatlı bir hanım.ama dizilerde oynayacak bir tipi yok kanımca.düşünsene bihter rolünü oynadığını.şahsen soğurum yani.böylesi daha iyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaşlandı artık. Özgür kız muhabbeti geçti artık.

0|0
    0|0
  • reklamlar ondan geçilmiyor yeter bence :D

0|0
    0|0
  • hamile galiba suan. fazla tvde gözüküp kendilerinden bıktırmasınlar bence en iyisini yapıyor

0|0
    0|0
  • Her şey dış görünüşle olmuyor canım :)

0|0
    0|0
  • reklamlarda gormekden bıktık.mumkunse çıkmasın artık tv'ye:)

1|0
    1|0
  • Tek derdim buydu.

0|0
    0|0
  • Cunku pek olay yaratmaz millet skandalcı ve medyatik tipleri daha cok seviyor demek ki

0|0
    0|0
  • hamile çünkü

0|0
    0|0
  • en iyisi. reklamlardan bıktık zaten bide dizilere çıkmasın. bence en iyisini yapıyor. aaa zil çaldı asdasdasd :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...