Vegan olmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tabi önce vegan kelimesini bilmeniz gerek. Aramızda vegan olan var mı merak ediyorum? Düşüncelerinizi merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

link

link

Güncellemeler:
link

facebook sayfası bence bir göz atmanızda yarar var

link

link

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Vegan olan çok arkadaşım var. Bir aralar ben de denedim ama maalesef başarılı olamadım. Açıkçası beni sadece korkutan B12 eksikliğiydi. Onun dışında sadece et yemeyerek, kürklü yahut yünlü giymeyerek tam vegan olunmuyor bana göre. Bazı arkadaşlarım hayvansal deneylerde kullanılmış ilaçları içmeyi bile reddediyor. Veganlık gerçekten zor bir iş ve bunu başaran insanlara imreniyorum...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben varım. Çevremde çok vegan da var. Zor filan değil. İStanbuldayım. MEtropolde her şey var meyve sebze. b12 sıkıntılı evet, onun dışında bir şey yok. Ailemle yaşıyorum, yemeği onlar yapıyor, etçiller onlar. Kurufasülyeyi etsiz, pilavı tereyağsız yapıyor. Et yiyenlerden bir farkı yok yediğim şeylerin.

1|0
    0|0
  • Bizim bir tanıdığın Megane'ı var ama :)

0|0
    2|0
  • için almaz falan yiyemezsin anlarım da ekolojik dengeye karşı çıkmak neden?

eti sindirebilecek enzimlere sahipsen demek ki eti yemen gerekiyor.

0|0
    0|1
  • nerden bolluk orda bokluk.

insan bolluk içinde yaşarken pekala vagan ya da vejeteryan olabilir. istedii gimi yemek seçebilir. bide kıtlıkta yaşayanları düşünün bir mına koduklarım kuzey kutbunda ot mu var?

0|0
    0|0
    • kuzey kutbunda kaç insan var sanki ne kadar da akıllısın beyinsiz

• ben hayvan severim bu 1 (ki senle konuşabiliyosam ne kadar sevdiğimin resmidir)

süt danadan yapılmış iskender kebab çok severim bu 2

hayvanlar üzerinde yapılmasında senin üzerinde yapılsın buda 3

bu da sana şemsiye 4

• liseli ergen misin acaba ne bu cevaplar :D büyü de gel ablacım hadi bakalım şimdi git

• yani bir seyi yiyemezsin vucut gercekten almaz ok

canın ceke ceke ben veganım diyen insan sacmalıyordur .

dunya kuruldugundan beri saglıkcılar hayvanlarda bulunan protein ve vitaminleri yememizi söylerken bu benim için cok zor be:)

0|0
    0|0
  • bize yıllarca vejeteryan diye yutturdular

0_0

0|0
    0|0
  • Beyinsizce bir tavır. ...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Salaklık olduğunu düşünüyorum. Et yemezsin anlarımda, süt peynir yumurta tüketmemek işin şov boyutuna kaçıyor.

0|0
    1|2
  • ruhum bir vegan fakat sağlık için, çok sık değil fakat tüketiyoruz işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...