Pawel kuczynski bu resim/karukaturunde ne anlatmak ıstemiş?

link

çizimlerini çok begenıyorum... ama bu resmı tam olarak anlıyamadım

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılmayacak bir şey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• uydurcam ama kendi yorumumu yapayım ben. kedi ve fare hiç bir zaman dost olmayacak, burada farenin mezarı ve dua eden fareler var yani düşman olsa da saygı duyulması gereken bir durum ve o an için düşmanlığın bırakılması gereken bir durum fakat kedi gelip mezarın üzerine pisliyor ve bu demek oluyor ki ne durum olursa olsun bu düşmanlık hiç bozulmayacak. yani senin de bu tarz düşmanın varsa ne olursa olsun ondan düşmanlığını kesmesini bekleme demek bence

0|0
    0|0
  • Düz bakış: Kedi bir fareyi yemiş ailesi üzgün, mezar kazmışlar, kedinin cesedi sıçmasını bekliyorlar.

Sembolik bakış: Kedi burada sistemi temsil ediyor, insanları kendi ihtiyacı kadar sömürüyor sonrada umrunda olmadan cesetlerini sıçıyor. Ayrıca farelerin Hristiyan olması da sübminal mesaj sdfghj

1|0
    0|0
  • Hayatı pislik olanın kefeni boktan olur gibi bişeymi.

1|0
    0|0
  • Ölümle dalga geçmiş basbayaa. Atesitte olabilir. saygı duymak lazım :)

0|0
    0|0
  • Ahah kedi orada hazır bulunan farelerin ailesinden birini yemiş onlarda Son görevi yerine getiriyorlar :)

0|0
    0|0
  • Yenen fareyi bekliyorlardır.

0|0
    0|0
  • Toprak atmak yerine kedi orayı mezarı pisletecek. Kolay çözüm

0|0
    0|0
  • pek bir şey anlamadım ama iyi bir anlamı vardır ya da yoktur :D çok karmaşık

0|0
    0|0
  • Farenin cenazesinin yıkanmasını bekliyorlar belli ki? :) Pamuk olayını falan kedicik hallediyor.

0|0
    0|0
    • yok yaaa bence baska

• Hangi açıdan baktığına bağlı. Realist bir düşünce ile bence bu sürrealist düşünce ile çok daha farklı şeyler çıkabilir. Örn:Kedi aslında hayatı tasvir etmektedir ve farelerde insanları.

• işte yemiş fareyi ama gömecek ceset yok sıçınca onu gömcekler farelerin kendi aralarında sayısıda olabilir farelerin aşağılanmasıda olabilir:)

0|0
    0|0
  • Nasıl anlamadın fareyi yemiş kedi..Sıçmasını bekliyorlar gömmek için.. :D

1|0
    0|0
  • mezarına tüküreceğimin hayvan versiyonu olan mezarına Z*çacağım yapmışlar.

0|0
    0|0
  • fareyi yemiş ve onu kedinin yardımıyla defnediyorlar :))

0|0
    0|0
  • kedi fareyi yutmuş sonra dayanamamış s.çıp mezara bırakıcak

0|0
    0|0
  • kedi var fareler var ve mezarlık fare mezarlığı küçük bu kadar anladım :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• SAçmalamak serbest mi ?

0|1
    0|0
    • bu kedi bir sürü fare öldürmüş, mezar çok fazla çünkü.. en son bir tane daha öldürmüş, büyük ihtimalle dişi bir fare, küçük farenin anası olabilir . bunu gömmüuolar , rahipte tanrı günahlarını affetsin diye dua ediyor. kedi arkasını dönmüş bir vaziyette umrunda değil yani, mezarı kapatmalarını bekliyor, toprağa işeyecek sanırım =)

Yükleniyor...