Yaşadığın şehirde bir belgesel film çekseydin hangi konuyu işlerdin?

Ya da bir izleyici olarak neyin belgeselini izlemek isterdin?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Apaçi Engenusların Dünyası.konuyu biraz açacak olursak;kızlarda tek ayağını kaldırıp,dudaklarını büzüp fotoğraf çekilmek,kırmızı ruj sürüp büyüdüğünü sanmak,zafer işareti yapmak,sokakta bağıra bağıra-kıdırdaya kıdırdaya yürümek,erkeklerdeki durum daha vahim her lafın sonunda küfür etmek,tesbih sallayınca adam olduğunu sanmak,altı dar üstü bol şalvar pantolon giymek,vazgeçilmez adidas eşofmanlar,çamur olmuş batmış,yırtılmış beyaz adidas ayakkabı,yağlı yağlı görünen ilk bakışta 1 yılıdır yıkanmıyor herhalde izlenimi veren saçlar,boncuk kolyeler ve vazgeçemedikleri şahinleri modifiye ettirip birde üzerine bas taktırıp yolda hava atmak...(neyin havasını atıyorlarsa)

0|0
    0|0
  • Aydın'daki tarihi yerlerin belgeselini yapardım

0|0
    0|0
  • erkeklerin doğası

0|0
    0|0
  • Kız meslek lisesi çıkışında avlarını bekleyen, 5-6 kişilik sürüler halinde avlanan, hormon seviyeleri normalin 5 katı olan abazalari tanıtırdım

0|0
    0|0
    • Şehirin "hunter" ları. Avcı çocuklar. :D

• şahinlerinde açtıkları arabeskrap, kuş yuvası saçlar, düşük belli kot pantolonlar... Ah tanrım

• sincanlılar ve diğer canlılar

0|0
    0|0
  • insanların saflıkları

0|0
    0|0
  • Popüler olmaya çalışan cücükler.

0|0
    0|0
  • Hayvanların yanında dahi kaba saba kalan yaratıklar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İddaa bayilerin de ki umutları,neşeleri,hüzünleri işlerdim :D

0|1
    0|0
  • istanbul her anı herşeyi her yeri her yaşantısı belgesel olabilecek bir şehir.İstanbul dipsiz bir kuyu.

0|0
    0|0
  • lise hayatımı anlatan bir film çekerdim tarihimizi anlatmazdım çünki tarihimiz ne sayfalara nede bir kaç bölümle ve sinema ile anlatmakla bitmez :)

0|0
    0|0
  • Şehir ayıları.

0|0
    0|0
  • şahincilerin dramı :D kız tavlama çabalarını çekerdim onlarda bir ayı sonuçta:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...