Cidden bu filmin neresi iyi izleyenler var mı?

Şu an var izledigim zamana acıdım diyebilirim American Hustle filmi beni resmen ters köşe yaptı. Bu kadar aksiyon, entrika, oyun, kovalamaca içeren bir hikaye ancak bu kadar sığ, sıkıcı, bayık olabilirdi. Oyuncuklar has safhadaydi ama film berbattı olaylar çok kopuktu. Birde oscara aday göstermişler leonardonun filminin yanında bu filmin oscar alması bence saçmalık. Bradley ilk defa böyle anlamsız bir filmde oynarken gördüm :/ Oscarı bu filme verirlerse çok büyük haksızlık etmiş olurlar bence bu tarz senaryolu bir sürü film var.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• film anlamsız değil 1970 ve 1980 konuları işleniyor taramalı tüfek beklemiyordunuz herhalde. Christian bale ya da Bradley cooper gerçekten iyi iş çıkardı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • oyunculuklara lafım yok ama cidden film berbattı ellerinde bu kadar güzel bir senaryoyla anca bu kadar kötü bir film cıkarabilrlerdi oscarı bu filme verirlerse cidden çok haksızlık etmiş olurlar.

• Şimdi de This is The End'i izle bakalım Seth reyisin filmi

0|0
    0|0
    • Komedi filmi mi o film

Ha burada profiline baktım ibiza yı çokmu seviyosun?

Erkekler Ne Diyor 4

• Leanardonun filminin adı ne?

0|0
    0|0
  • Daha önce duymadım hiç bu filmi. Yorum yapmayım en iyisi.

0|0
    0|0
    • hocam oscara aday gösterilen 2013 yapıyım bir film izlemenizi tavsiye etmem cidden cok kopuktu film bide oscara aday göstermisler ona yanıyorum :S

• artık farklı konusu olan filmler çok tutuyor kardeşim :D

0|0
    0|0
    • aslında konu farklı degldı bu tarz senaryolu bir sürü film vardı bu filmi ilginc yapan neydi ben onu anlamadım film cok kopuktu sacmalamıslar bence bu filmi izleyipte birşey anlıyan adama helal olsun ne diyim d

• güzel film bence

0|0
    0|0
    • sadece oyunculukları güzeldi bradley hastası olarak izliyim dedm pişmanim

Yükleniyor...