Vücudumdaki "bEN" i nasıl yok edebilriim ?

boynumun hemen yanında et beni var arkdaşlr böyle ten e yapısık değil de bildiğiniz et ben cok büyk olmasada cok kötü duruyo rahat sz oluyorm ufak operasyonlarla aldırma gibi bir şansım vr mı ? aldırsam zararlı olrm u

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ben dermatoloji alanında reprezant olarak çalışıyorum :) benlerde kanser riskine kadar gidenler oluyor. sendeki et beni diyosun. bunu cryo terapi denilen bişey var. sıvı nitrojen (likit azot) bene sprey gibi sıkılıyor. ve benin oldugu yer su toplayıp üstteki ben olan parça ile 1-2 haftada düşüyor. operasyon bile degil. 2 dakikada olan bişey bu :) radyofrekans cihazı ile kesim yapılıyor normalde. ama et beni için operasyon gereksiz. siyah ya da kahverengi ben olsa. o tarz benlerde derinlik boyutu değişebiliyor:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Egerki görüntü haricinde herhangi bir sağlık sorunu yoksa kesinlikle benlerle oynama. Birde yakın takibe al, yeni benler oluşuyormu? Ama kesinlikle aldırma.

0|0
    0|0
  • Can çıkar huy çıkmaz derler. Vücudundaki sen'i yok etmen imkansız. Sen sen ol yine de. Ben'liğini koru.

0|0
    0|0
  • ufak bir operasyonla aldırma şansı var neden olmasın

0|0
    0|0
  • Plastik cerrahi alıyor

0|0
    0|0
  • Yazık ona ya :))

0|0
    0|0
  • ben aldırırsan kanser riski artıyormuş , değmez bence