Yüksek notalı seslerle sarkı söylemek

Yüksek notalı seslerle sarkı söylemek için ne tür alıstırmalar yapmalıyım bagırarak soyleyebiliyorum ama cok degil bogazım rahat etmiyor ben böyle akar gibi bagırarak sarkı söylemek istiyorum tıkanıyorum ve rahat olamıyorum pek fazla bu isi bilen biri tavsiye verse guzel olacak. Ve unutuyordum bildiginiz yüksek notalı seslerle sarkı söyleyen sanatcılar (mariah carey gibi) varsa söylemeden gecmeyin sakın ,tesekkürler:)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence şarkı söylerken hard değil slow başlamak lazım benimde sesim kalınn ama ben incer sesimle türkü tutturuyorum ;) bak mesela şimdi açtım emel sayından bir kızıl goncaya benzer söylüyorum tabi düet yapıyoruz emelcimle :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ses eğitimi al.biraz yardımcı olur.Ama sesin uygun değilse çık çıkamazsın istesende

0|0
    0|0
  • O kadar senedir gitaristim hiç yüksek notalı ses nedir öğrenmedim yeni mi ?

Fakat demek istediğim brutal vokal ise brutal vokal farklı mikrofon tutuş teknikleriyle yapılır ve ses hırtlaktan çıkar boğazını ona alıştırmak için ise hırlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Gitaristsen sen daha iyi bilirsin bu isleri tabi de google a aradıgım seyleri yazdım ve forum sitelerine baktığımda birçok yerde "yüksek notalı sarkı " terimi geciyordu. Müziksel adı varsa bilemem ama ben böyle anlattım anlayan da anlıyo zaten tavsiyen için sagol deneyecegim bakalım..

• Scream ve brutal vokali araştır fakat özellikle brutal vokal özellikle gençken ses tellerinde kalıcı hasara neden olur dikkat et

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ben mariah carey şarkısını sıcak içeceklerle boğazımı yumuşatıp gayet rahat söyleyebiliyorum piyano ile de alıştırma yapmak iyi olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...