Içinde paradise geçen bir şarkı ama ne?

şarkının adı paradise olacak kadar çok geçiyor daha doğrusu nakaratta çok geçiyor ve YENİ bir şarkı ama adı ne bilmiyorum tahmininiz var mı?

Güncellemeler:
güncelleme için özür dilerim ama arkadaşlar bunlar değil bunlar sıradan daha farklı o şarkı hareketli ve şu sıralar her yerde duyuyorum şarkının adı paradise değil o kesin de çok geçiyor bu paradise
ve erkek söylüyor
nolur ya bilen yok mu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• milky chance - stolen dance al aradığın şarkı bu sanırım

1|0
    0|0
    • Evet ya bu bir ay olmus sarkiyi bile unuttum ama buydu :) tesekkurler

• Önemli değil :) çünkü aynı şarkıyı bende ararken senin yazını gördüm burada bulursam dedim eğer söylerim oda baya uzun sure sonra buldum biraz uğraştım ama değdi sanırım :) iyi dinlemeler.

• Bende az ugrasmadim paradise paradise yazip durdum hep radioda duymustum bir daha denk gelmedi butun radiolarin top40 listesine falan baktim o derece :)) simdide dinleye dinleye bikmak uzereyim :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • hayır ya yeni paradise yazınca bu çıkıyor değil mi :D az önce bende baktım buna bir an dedim oha bu ne tesadüf :DD sonra jeton düştü :))

• Coolio Featuring Gangsta's Paradise

1 aylık konu kız belkide netini kapattırdı.

1|0
    0|0
    • Bende aynı şarkıyı arıyordum daha şimdi buldum . Paylaşmak istedim kapalı değilse görür .

• Yo bu degil yeni sayilir demistim soruda da ya da ilk defa duydugum icin bu eski ya biliyorum bunu asagidaki arkadasin dedigi sarkiydi gecte olsa ogrendim :)

• 0|0
    0|0
  • link Al bakalım :D Senin tarife pek uymuyor ama buda güzel :D

0|0
    0|0
  • kenan doğulu mu?

0|0
    0|0
  • Boşver al bunu dinle;

link

<3

0|0
    0|0
  • annen geldi bize paradise paradise yar mı:)

0|0
    0|0
  • Bu eski Another day in paradise

0|0
    0|0
    • hayır collins in değil hareketli bu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...