Kitap okumayı sevmeyen birine hangi kitap önerirsiniz ?

Kitap okumayı sevmiyorum bunun çok büyük eksiklik olduğunuda düşünüyorum. Zorlada olsa başlıcam kitap okumaya hangi kitap önerirsiniz ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç bir şey ilgini çekmiyorsa erotik romanlardan başla. 3-5 sayfa derken okuma alışkanlığı kazanır bilim-kurgu,tarihi bir şeyler filan okursun belki sonra.

sevmeyeni alıştırmak çok zor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İlgin olan konuyla alakalı kitap okumalısın.Mesela tarih ilgini çekiyorsa tarihi roman oku ya da bilim kurgu ise o konuyla alakalı oku.

1|0
    0|0
  • sevebileceği bir kitap vardır elbet.mesela ben tür olarak gerilim tercih ederim.tercihlerini buna göre yapabilirsin.her kitabın ilk 50 sayfası çok akıcı olmaz.o yüzden biraz okuyupta bırakma .kitap öneremem belki hoşuna gitmez ve soğuyabilirsin .sadece seçim yapmana yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Romanlarla başlaman isabet olur. Kitap okumayı sevmeyen birinin araştırma, inceleme gibi teorik kitaplar okuması çok daha zor olur. Ne tür filmleri seversin bunu düşün. Örneğin polisiye seviyorsun, o zaman polisiye türünde çok satanlara girmiş romanlar isabetli bir başlangıç noktası olabilir. Yani birinin kendi zevkine göre şu kitabı oku demesinden ziyade senin kendi zevklerini tartman ve basitçe google'da o türün çok satanlarını aratman daha faydalı bir cevap verecektir sana.

0|0
    0|0
  • boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Şimdiki Çocuklar Harika...

Şibumi...

Uçurtma Avcısı...

Mars'ta Zaman Kayması...

Da Vinci'nin Şifresi...

Daha da okumuyorsa okumasın...

0|0