Kafamda ateistlere deli sorular :)

Neden bu dünyadaki yaşamamızı sağlayan güneş ay su yiyecekler falan ölçülü bir şekilde varolmuştur ? Güneşin canı sıkıldı galiba ben oluşimde insanların yaşam kaynağı olayim falan mı dedi kendi kendine ? Oksijende gel hidrojenim birleşekte insanlara yaşam veren su olalım mı dedi acaba kendi kendine açıklarsanız sevinirim ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evrenin oluşumu hakkında bilim insanları bile net bilgilere ulaşamazken burada bulunan bir kaç farklı görüşteki insanlardan bunun açıklamasını beklemek ne derece doğru bilemiyorum ama bilim bize büyük patlama(big bang) oluşumu ile ilgili bilgi veriyor sığ düşünmeyen bir insan buna tesadüf diyemez ayrıntılı bilgi için link

0|0
    0|0
    • Bilim bize kesin bilgi vermiyor :/

• Ateistler verir umarım. iyi günler.

• Ateistler bilimden aldığı bilgiyle bize kesin bilgi veremezler.Sizede hanımefendi.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• büyük bir patlama sonucu dünyanın oluştuğunu biliyoruz milyonlarca yıl önce insan ırkının nasıl oluştuğu muamma bilim maymundan diyor ama ben maymundan olduğuna inanmıyorum dünyaya insan olarak geldiğimizede öyle bu durumda biz insanlara gayyipten bir yaratıcı peydah etmemiz gerekiyor çünkü kimsenin mantıklı bir açıklaması yok tanrının arabaları belgeselini izlemeni tavsiye ederim sana arkadaşım

0|0
    0|2
    • izlerim kardeşim Saol.Ama bence bir yaratıcı vardır biz muslumanlar Allah der gokturkler tengri der bilmem ama Tanrı var kesin.

• ateistliğin kavramını iyi anlamalısın ateist inkarcı demek değil

• Sizin atalarınız ben maymun değilim koçum insanım

• Senın soyledıklerını bır yana Bırakalım.

Insan vucudunda, genellemeye bakarsak, muhtesem bır dızayn var.

Bu sıstem tesadufun eseri Olabılırmi.

Dunyadakı canlılardan neden sadece ınsan en gelısmıs canlıdır. neden baska canlıların beynı bukadar gelısmedı. Herhangı bır hayvan mesela . Neden sadece ınsan.

Ateıstler suankı bılıme çok güvenıyor. Herseyın cevabını olduğunu sanıyorlar.

Ama emınım 100 yıl sonrakı bılım suankı bılımı çökertıcektır.Bilim değişkendır.

0|0
    0|0
    • Aiden insan vücudu gibi biir vücut yap 20 llik dişleri olmasada olur ?

• Aiden senin cidden beyninde özür var mı lafı nereye çekiyon ? Madem Allah yok diyorsunuz bilime dayandırıyorsunuz tüm bilim adamlarını toplayın ve bir canlı varlık oluşturun tosunpaşalar ?

• Neyse bugün cuma tartısmıcam kımseyle.

• Bilemem... Ancak ben ne kadar bilemezsem sen de o kadar bilemezsin... Emin olamazsın...

0|0
    0|0
    • Ben eminim.

• Kesinlikle oldu. Sagolasın...

• İstersen devam edebiliriz kardeşim kaldığımız yerden :)

• Anlattığın kadarıyla herşey insanlar için var olmuş. Peki ben soruyorum Orion galaksisinin insanlığa faydası nedir? Andromeda takım yıldızında niye saydığın elementlerden var? Eğer dünyada kaynaklar (yiyecekler falan) ölçülü şekilde varolduysa niye hala aç insanlar ve ayakkabı kutuları var? Ben ateist değilim deistim ama çok da deli sorular olmamış. Daha mantıklı sorular okumuştum kafamı karıştırabilecek.

0|0
    0|0
    • soruya soruyla cevap verme dostum burada soru soran benim sen bir soru aç bm cvaplayim hepsini.

• Anlayan anladı nasıl bağladığımı. Gündem takip etmek lazım. Neyse güzel günler seninle olsun kısırdöngüye girer bu muhabbet.

• Hiç girmemem şimdi Rte nin yolsuzluğuna uğraştırma beni gündemle. İyi günler seninle olsun

Yükleniyor...