Kitap okumak istiyorum ama ne tür kitap önerirsiniz?

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol MEVLANA

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• kitap okumaktan sıkılırım diyorsan sürükleyici kitaplar okumalısın.Dan Brown olabilir,Ted Dekker olabilirBernard Cornwell olabilir biraz tarih biraz macera tadında kitapları var.bilime ilgin varsa tübitak ın kitaplarını okuyabilirsin hem güncel hem de çok sıkıcı değil.bunun dışında ilgi duyduğun konular hakkındaki kitapları alabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer sürükleyici seviyorsan polisiye tavsiye ederim Agatha cristie kitapları mükemmel.. Klasikleri de okumanı öneririm, özellikle ince memed gibi türk klasiklerini, veya yabancı olarak fareler ve insanlar, sefiller, bu tarz birkaç yerli ve yabancı klasik okumadan kitap okumayı severim deme;)

0|0
    0|0
  • ben bu ara John Verdon okuyorum.bır kıtapta bır cınayetı cozmeye calısıyor yazar ve bence cok basarılı.surukleyıcı ve de kıtap okumaktan zıyade bır dedektıf olup cıkıyorsunuz kıtap boyunca.ilk kıtabı Aklından Bir Sayı Tut bıttı sımdı ıkıncı kıtabı Gözlerını Sımsıkı Kapat ı okuyorum.

0|0
    0|0
  • bir merakın bir ilgin varsa onun üzerine okumalar yap derim ben ama yok okumak istiyorum diyorsan da klasiklerden bir kaç tanesiyle başlayabilirsin. sana şimdi kitap listesi yazayım diycem de bir tarz belirtseydin keşke :S bu şekilde tavsiye vermek zor.

1|0
    0|0
  • Mavi gözyaşı romanı oku eski bir romandır ama güzeldir

0|0
    0|0
  • Debbie Macomber, okuldan okunucak agir kitaplar verilmediginde boyle hos uslublu kitaplar okuyorum. Agir konulari sevmiyorum yada klasikleri. Zamanini gecirmek icin okuycaksan Debbie Macomber'ın kitaplar oku bence :)

0|0
    0|0
  • Ne tarz kitaplardan hoşlanıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• George Orwell - 1984

0|0
    0|0
  • Soren Kierkegaard - Felsefe Parçaları

0|0
    0|0
  • Küçük Ağa

Kazaklar

Aybüyürken Uyuyamam

Binboğalar Efsanesi

Gün Olur Asra Bedel ...

Seç birini hepsi güzel romanlardır.

Bende roman yazıyorum şuan bitirirsemve basımevi bulursam okuyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Roman ve sürükleyici olan ilgi çekici konuları olan kitaplardan başla. Seni içine çeker. Kişisel gelişim ve Felsefe okuma çok sıkılırsın bir daha kitap okuyasın gelmez. Mesela suç oldukça ilgi çekicidir.

0|0
    0|0
  • Klasiklerden başla..

0|0
    0|0
  • roman kitapları oku

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitaplarından ilk olarak baslıyabilirsin sıkılmamak için.

0|0
    0|1
    • mesela ?

• daha snrakı asamalardan da bhsedrmsnz?

• aşırı kitap sevdalısı biri değilim, sonrasında iş sana kalıyo, kitapçılara sor en okunan en satılanları önerirler sana ilgin hangi yöneyse o kitapları oku, tarih, din, siyaset,cinsellik,kadın,ilişki,aşk,psikoloji vs, netttende aratabilirsin, kitapyurdu.com var mesela, orda hemen hemen her kitabı okumuş ve yorum yapmış insanlar var, ordanda yola çıkabilirsin.

Yükleniyor...