Yurtdışı ya da avrupada düğünler nasıl olur?

bizim düğünlerin bir adabi vardır ya düğün öncesi yemek pasta taki halay... avrupa da bu nasıl takı merasimi var mı ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Avrupa'da düğünlerde bildiğim kadarıyla takı merasimi falan yok. Çiftler ihtiyaç listesi yapıp buna göre hediye getirin diyorlar. Herkesin getireceği şey belli yani, bu uygulama ne kadar yaygın onu bilmiyorum. Pasta falan kesiyolar, rahip geliyo, önceden ezberletilen yemini ediyorlar, hastalıkta sağlıkta ölüm bizi ayırana kadar falan. Sonra içip sarhoş olup dans ediyorlar, kimin eli kimin cebinde belli değil falan. Kız kesmeler, hatta kızı kıyıda köşede halletme gibi olaylar da olabiliyor, özellikle salon düğünlerinde. Bunları İngiliz kültürü dersinde ve orada izletilen bir filmde görmüştüm. Four Weddings and a Funeral filmiydi sanırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiyedeki düğünlerden farklı değil.Aynı .Bildiğin şeyler :).

0|1
    0|0
  • Ben cok yurt disi dugunu izledim araplarin bizimkine benziyor ama cok gosterisli 250 cesit yemekli bir dugundu salonun ortasina altin ferrari sokmuslar onun ustunde oynadilar taylan gibi bir yerdi sanirim ordada birbirlerine meyve veriyorlar ceyiz diye ama afrikaninkini cok begendim damat tarafi ayni renk elbise giyiyor gelin tarafi da oyle ayirt ediliyormus danslari hostu

0|1
    0|0
  • onlar daha rahat bence bizimkiler gibi olay yapmıyolar :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanaltürk de gördüğün gibi diye bir program var onu izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Halayın olmadıpı

Ellerin öpülmediği

Kim ne taktı derdi olmadığı

Baldızın enüştheee demediği

Kız kesmek için erkeklerin gitmediği

1|1
    0|0
  • takı merasimi yok orada bayağı düğün yapıyorlar ve bitti işte tumba yatak sonra bilindiği üzere:)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...