Bir sinema filmi cekmek isteseniz konusu ne olmaliydi ?

Bu filmde beni anlatmali hic bu yasadigimi bir filme gormedim.dedginiz oldumu olduysa nedir.

Güncellemeler:
Film gibi dedginiz bir hatiraniz aniniz ya da hayal ettigini bisey yok mu

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Türk sinemasının çok eksiği var. Dünya dolusu malzeme var ama adamlar hep klişe şeyleri çekiyorlar. Bilim kurgu zaten yok, fantastik dedin mi cin şeytandan ötesi yok, ve berbat filmlerin çoğu da. Film çekecek olsaydım, zaman makinesini keşfedip Osmanlı zamanına ışınlanan kişi ya da kişilerin yaşadıkları çok güzel bir film, hatta bilmem kaç bölümlük dizi olabilirdi. Orijinal bir fikir değil, ama Osmanlıyı yansıtan bu türde bir film yok yani. Bizim içimizden çıkan kişilerin kendi tarihimizi yalan yanlış kesip koparıp anlatılması, tüm dünyaya en azından balkanlara ve bil-umum Arap dünyasına rezil etmesi çok dokunuyor açıkçası. Bu tür dizilere karşı bahsettiğim şekilde bir film/dizi daha gerçekçi ve daha ilgi çekici bir şey olabilir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • el alem osmanlı yayı için ne güzel belgesel anlatmış link biz osmanlıdan geldiğimiz halde bizde böyle bişi yok,sanki biraz başka bir yerden gelmişiz gibi eskilerle bağımız bilincimiz koparılmış,mesela bu videoyu yapanlar osmalıdan gelmiş olsalarda ne filimler çekerlerdi...fikriniz çok güzel bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle Gandhi'nin kişiliğini anlatan bir film olurdu. Daha önce yapıldı ama olsun.

0|0
    0|0
  • psikolojik bir film yapardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aldatan eşe intikam.

0|1
    0|0
    • O cok var ama turk filminde yok sanirim bizim millet intikam alamaz cunku beklemekten sklr

• link kardeş o bir melek:))

• Konudan cikmayalim beyler bu yoldan cikarir

• şu anda bir senaryo yazıyorum zaten 5 filimlik bir seri ana konu fantastik ama içinde komedi korku gerilim aşk entrika savaş psikoloji ve dram öğeleri bolca var

0|0
    0|0
  • link AYrılıklardan doğan AŞK lar için bir filim çekerim belki doğru insanları böylelikle bulabiliriz.

0|0
    0|0
  • idealistlik ile hayalperestlik arasından sıkışıp kalmış bir gencin hayatını anlatırdım.

0|0
    0|0
  • elini neye atarsa atsın elinde kalan bir gencin en son dayanamayıp sisteme küfür ede ede intiharı.

0|0
    0|0
  • Geçmiş'in Delikanlıları vs. Şimdinin Hızlıları

0|0
    0|0
  • bilim kurgu

0|0
    0|0
  • bu işi en iyi amerika yapıyo zaten bir çok filmimiz rezil rüsva bir tane daha eklememin anlamı yok

0|0
    0|0
  • JackTheRipper olurdu konusu

0|0
    0|0
  • Gişe için yapılacak filmmi? bkz: recep ivedik

0|0
    0|0
    • Yok abi hayal etsen hani bir film gibi dedginiz bir hikayeniz bir sahne tasarladginiz olmadimi hic

• fantastik bilim kurgu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...