Başka birisi benım bilgisayarıma erişebilirmi?

bunu bı kaç yerden duymustum. bilgisayara gırıp ele gecırebılıyolarmıs. bu var mıne kadar dğru. ve ne yapmam gerekıyor bunu yaşamam ıcın. bılenler yazarsa sevınırım

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• yapabilen insanlar var ve suçtur.

Ama paranoya yapacak bir durum yok bence. Virüs koruma kullan, tanımadığın insanlardan gelen dosyaları açma, emaillerden bile dosya indirmeni istiyorlar. Biraz internet okur-yazarlığın varsa bu tip şeylerle karşılaşacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Windows'u bırak. Linux dağıtımlarından birini kullan. Şifrelerin kişisel bilgilerin üzerinden bulunamayacak şekilde olsun. Eğer Windows'ta ısrar edersen, kırılmış (crackli) programlar kullanma. Bir tane antivirüs programı satın al. Çok şey var yazacak. Ama buradan hepsini söylesem de yapamayabilirsin. Saldırılar ne kadar profesyonelse, alınacak önlemler de öyle profesyonelleşir. Aynı şey tersi için de geçerlidir.

0|0
    0|0
  • iyi bir antivirüsün varsa kolay kolay kimse yapamaz antivirüsün yoksa bile en fazla bilgisayarından şifrelerin çalınabilir

0|0
    0|0
  • Yapılırda senn pc ile kim uğraşsın ki

0|0
    0|0
  • antivirüs kullan firewall kullan gerisini boş ver akışına bırak bir de bilmediğin kaynaktan program yükleme

0|0
    0|0
  • ip adresi elinde olması lazım onuda alabilmesi için sana bir dosya aktarımı yapması veya gönderdiği virüslü linke tıklaman lazım

0|0
    0|0
  • profesyonel biri olmadıkca yapamazlar onu

0|0
    0|0
  • aslında o kadar zor değil(di) işletim sistemi windows7 ve üzeri ise tasalanma, ama oldukça eğlenceli bir işti :D

0|0
    0|1
  • uzaktan erişimi kapa ulaşabilir...

0|0
    0|0
  • proğra olması lazım ve senin ıpını bilmesi gerekiyor bunu sen vermezsen kimse bilemez merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...