Ben okudum hayatımda dönüm noktası oldu sizde okuyun dediginiz bir kitap?

Sizi etkileyen hayatiniza yon veren ben okudum herkes okusun dediginiz kitap ve konusu?

Güncellemeler:
Benimkide Paulo Coelho 11 Dakika ve Veronika olmek istiyor. En sevdigim iki kitaptir. Bana kitap okumayi sevdiren kitaplar

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• şeriat ve kadın. insanlar tabulaştırdığı şeylere öyle bir bakıyor ki öldürmek normal dese öldürecekler. şeriat ve kadın dinlerin nasıl da bir cinsi yerin dibine sokup üstelik muhteşem görünmesini sağlayan sistemi açıklıyor. okuyun seveceksiniiz önyargısız tabi.

0|0
    0|0
    • Ben o konuda desmond morris insanat bahcesindeki gibi dusunuyorum. Orda bir paragraf var kac yildir dusundugumu soyluyor.

• Suan baska bir kitap okuyorum. Bir de su herkes onu okuyor diye bir yarisma var. O kitabi okuycam mecbur. Ipad tableti alacagimda :D ezberim cok iyidir

• :) ok kolay gelsin o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 6

• link ve link

bunları okuduktan sonra türkiye'de sosyalist geçinenlerle gerçek sosyalist gruplar arasındaki farkı daha iyi anlamıştım lisedeyken.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • the phantom of the opera ( operadaki hayalet) gaston leroux :)) güzel kitap valla

ince memed seri

fareler ve insanlar.

0|0
    0|0
  • şibumi-trevanian bir kiralık katilin hayatını anlatıyor ama duygusal bir kitap kurgu süper

emrah serbes-son harfiyat behzat ç nin filmi çekilen kitabı okuduktan sonra kitaba aşık oldum diyebilirim

0|0
    0|0
  • Martı Jonathan Livingston

0|0
    0|0
  • Bi ton okudugum kitap var ama pek paylaşımcı değilimdir sorry

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...