Dünyada böyle birşey sadece benim başıma gelmiştir dediğiniz bir şey yaşadınız mı?

iyi veya kötü bir olay olabilir.ama dünyada sadece bana olmuştur diyebileceğiniz bir şey olsun.örneğin çölde kutup ayısı gibi.

Güncellemeler:
demkk ki neymiş herkesin başına herşey gelebiliyormuş. Öyleyse herşey için kendimizi üzmeye gerek yok. tek biz değiliz.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kendi oturduğum sanldalye ile kendi ayağımın üstüne oturdum : ))

1|1
    0|0
  • elimdeki kalemi yarım saat evde aramam :)

0|1
    0|0
  • Eski sevgilime tıpatıp benzeyen biriyle tanışmam.Aynısıydı abi bildiğin :D

0|1
    0|0
  • var tabii, evde telefonumu ciddi ciddi kaybetmem !

0|1
    0|1
    • Ev telefonu nasıl kaybolur yaa :) Evde çocuk falan var mı belki bir yere atmıştır. ?

• ev telefonu değil. cep telefonum evin içinde kayboldu

• arabamın lastiğini çalmışlardı.

0|1
    0|0
  • benim başıma gelebilecek imkansız şey sevgilim...

kimsenin sahip olamayacgı kadar büyük bir kalbi olan

sevgi dolu

herşeyim...hayatımdaki herkesten kazık yemişken..o ben çölde karşıma çıkan

pandam:)

0|1
    0|1
  • Dizimi incittiğim zamanlarda bunu çok söylüyordum, 'Dünyada kaç kişi çömelirken dizini kaydırır ve sonra da oturduğunda o dizi kendi eliyle yerine getirir ki? Neden ben?' diyordum. Kayan dizimi, resmen o can havliyle, iki elimin arasına alıp yerine getirdim. Şaka gibi.

0|1
    0|0
    • :)) çok ender bir durum :)

• Kesinlikle :) Bunun için çok soğukkanlı olmak gerekir sanırım ve ben hiç de öyle değilimdir sanıyordum :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 10.kattan aşağı düşmüştüm 7 yaşındayken.Aşağıda antene takılmışım :D 4 saat sonra ailem yokluğumu farkedince kurtarmışlardı :D 10 ile 9 kat arası duvarın ortasındaydım :D

3|4
    0|0
    • İnsanlar burada ölümden dönmüş en iyi cevaba bak :D şaka gibi

• imprecation +1

• şukulayın pnplar :D

• çocukken başıma geldi bir gece rüyamda beverly hills çizgifilmindeki kahverengi saçlı taytın üstüne mayo giyen bir kız vardı ben onu sedyeye yatırmışım o zamanlarda 5 yaşındayım heralde sonra işte elimede ıslak bir bez alıp mayosunu kasıklaını temizliyodum çok da pis zevk aldım orgazm oldum sonra uyanınca ne güzel rüyaydı o ya dedim hep o zevkin ğeşinden koştum elime bir çetvel alıp bizim pipiye sürtmeye basladım bir de ne göriyim aa aynı zevk bida benim pijamaların önü hep aynı yerden aşınıyodu ve o zvki dünyada keşfeden bir bendim masturbasyonu icat etmiştim anlıycagınız:P

0|1
    0|0
  • soruna 5 puan verdim, köpekbalıklarıyla yüzüp absürd şeyler yaşıyorum, çok hızlı bir hayatım var işim aşırı yoğun, ama bu tanıma uygun bir şey var mıdersen, aklıma gelen bir şey yok şu anda

0|1
    0|0
  • bu kadar şanssızlık kimsenin başına gelmemiştir..

0|1
    0|0
  • 5 yaşındayken pipimi pantolonun fermuarına sıkıştırmıştım içine bişey giymediğim için

0|1
    0|0
Yükleniyor...