Ülkenizi seviyor musunuz?

Sosyo-kültürel veya hayat standartları anlamında ülkenizi seviyor musunuz? Ben geri kalmışlığımızı sevmiyorum sadece. Birde yönetim ve adalet yok. Ya siz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemi seviyorum ama sadece toprak sınırlarını her sistemde sorun var sağlık eğtim yargı... Dişçiye gittim 10dkda bakması lazım baktı röntgene gönderdi 45dk bekletti(başkalarına baktı) sonra çağırıp bir sorun yok diyip iltihap kurutucı verdi normal doktordan randevu aldım heyetteki doktora randevu vermişler, eğtim desen yarım yamalak, yargı yanlı davranıyor devlet halk için değil halk devlet için çalışıyor muhalefet sadece kendi yararına bakıyor siyasetçiler sadece Show yapıyor herşeyi geçtim yol yok şehir off road ralli ve ATV yarışları için ideal bir çok şehirde yerli nüfus kadar mülteci var 400 yıl dünyanın enerjisini karşılayabilecek toryum ve borumuz var dünyada en pahalı benzin bizde Türk parasının değeri diğer paralara göre yerlerde geziyor başkaları uzaya gitti şimdi atom altını inceliyor biz daha nükleer santral tartışması yapıyoruz, Amerika'da dünyanın her milletinden insan var Türkiyede 3-5 grup kendî aramızda savaşıyoruz gen haritamızı çıkarsak ki onu bile yapabilirmiyiz şüpheli zaten %99 aynı olan genlerden %1 için kavga ediyoruz uzay gemisi için yakıt kaynağımız var toprak fiyatına satıp kuzeye ve güneye doğal gaz için yalvarıyoruz japon mühendise tünel yaptırıp bunu biz yaptırdık diyerek halka gösteriş yapıyoruz böyleyken insanın burada yaşayası gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• vatanımı toprağımı ve milletimi seviyorum.Ama bahsettiğin aksaklıklar acilen düzeltilmeli artık.Bu ülkeye demokrasi bir an evvel gelmeli.İleri demokrasi demekle diktatörlük havaları çok alakasız.

0|1
    0|0
  • İçindeki pislikler yüzünden sevmiyorum ülkemi.pembe kullanıcı arkadaşa katılıyorum;bölücü kürtler,cemaat,ak parti

1|1
    2|2
  • Beğendiğim tek şey bazı eski geleneklerimiz,onun dışında yaşam standartı diye birşey yok

0|0
    0|0
  • Yurt dışına gidebilme imkanım olursa asla kacırmam.

1|0
    0|1
  • Yanlış olan bir çok şey var

0|1
    0|0
    • çpooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk hemde eşitsizlikle başlarsak sonu gelmez.

• nerdeyse hiç birşeyini sevemiyorum. ben sadece onu bunu sevmiyom demişsin ama o onu bunu dediğin şey zaten bir ülkeyiş yaşanabilir kılan şeyler. aynı kafadayı kanka sevilmez böyle ülke :)

0|0
    0|0
  • Vatanını sevmek üzere hadis var da bu devirde vatanı sevmeyenler prim yapıyor. Hele bir de adın aktiviste çıkmışsa tamam kimse dokunamazsana !

0|1
    0|0
  • tüm olumsuzluklara rağmen çok seviyorum ben ülkemi

0|0
    0|0
  • seviyorum ama siyasetçilerimizi bitim kadar sokaktaki itim kadar sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Seviyorum da uzaktan.

0|0
    0|0
  • Türkiye gibisi yok ne diyosun sen ^^

0|1
    0|0
  • seviyorum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum dedigim gün Allah bu canı alsın atalarım şehitlerim benden hesap sorsun.her ülkenin bir sorunu vardır ama sevilmeme gibi bir zihniyeti taşıyan ülkesine ihanet eden kişidir.

2|1
    0|0
    • Ben şehit kızıyım. Sen bu lafı bana söyleyemezsin. Benim babam canından oldu lan neyden bahsediyosun sen? Amcamın dayımın yanında büyüdük resmen. Kimse gelip te senin baban bu vatan için canını verdi eksiğin var mı diye sormadı. Ayakkabı alındığı zaman yırtılmasın diye dua ederdim. çünkü yırtıldığı zaman yenisini hemen alamıycamı o yırtık ayakkabıyla en az 2 ay okula gideceiği mi bilirdim. Bunları yaşamadan bilemez ve yorumda yapamazsın sen hakkımda. Boş konuşmayın.

• burdan kolay da yüzyüze yemez

• seni karşıma almam ben. çünki karşıma çıkamayacak kadar ucuz ve basitsin.

• havasını suyunu sevıyorum. hayat standartları pek ıyı degıl sıyası meseleler benı ıyıce sogutuyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Geri kalmis bir ülke degil bir defa Türkiye.

Sadece zengin bir kültüre sahip.

Adalete gelince ... adaletli ne kadar insan var yeryüzünde diye bir düsünmek gerekir.

Ülke güzel de...

Zihniyetleri yerle bir olasica cok sayida kisi var.

O zihniyetler degissin isterdim sadece.Sevmedigim yönü bu ancak.

0|0
    0|0
    • Çıkar şu at gözlüklerini. Kazakistan'da Türk devleti bizde. İki devletinde bayrağı var ve iki devlette bağımsız. Kazakistan yerli otomobilini üretti piyasaya sürdü. Ya biz? Yolsuzluk davasıymış da bilmem ne. Ayrıca cari açığa bak bakalım ne kadarmış. Bu mudur gelişmişlik?

• Sana bir örnek daha. Azerbaycan da bağımsız Türk devleti Türkiye'de. 1 Lira 0,34 manat. Sence neresi gelişmiş veya gelişmekte söyler misin? daha çook örneğim var ..

• ben melezim iskoçla türk karışımı ama her iki ülkeyide çok seviyorum ama Türkiye'de sevmediğim bir kaç özellik var onlarda hemen her şeye kanan bir millet ve insanlar sadece önüne bakıyor öyle olmamalı diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
    • kanmıyoruz soğukkanlıyiz bekliyoruz

• ne referandu mu?

• bağımsızlık referandumu

• Ülkemin insanlarını sevmiyorum.

1|1
    0|1
  • bölücü kürtler+ akp+cemaat 3 lüsünden bir kurtulsak daha da çok seveceğim ülkemi

0|3
    3|2
  • gülüm beni niye sildin

0|0
    0|0
  • Ulkemi seviyorum ve son 5-10 senede cok geliştiğini görüyorum. Tasına topragına can kurban can feda. Yalnız ülkemizi bölmeye çalışanlara bayrak taşıyan sözde direnen ve kendilerinin cok Zeki olduğunu düşünüp aslında ülkeye en büyük zararı kendilerinin verdigini görmeyen gercek at gozlukluklerin gözlerinin açılması temennisiyle :)

0|2
    1|0
  • Topragımı seviyorum, ülkeyi değil.

0|0
    0|2
Yükleniyor...