Kara Dedeler olayını izlediniz mi?

sizce nasıl bir film ben hasta oldum harika ve hersey gercek

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Yok izlemedim ama izleyenler pek methetmedi ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama listeme ekledim.

0|0
    0|0
  • Ya nesi harika, tamam görüntülerde çok korkutucu birşeyler yoktu ama feci gerilmeme sebep oldu.Tırstım o filmden.

0|0
    0|0
  • İzlemedim..

0|0
    0|0
  • izledim begenmedmm tam bir sacmalık

0|0
    0|0
  • Cıks.

0|0
    0|0
  • gerçek olmadığına adım gibi eminim

0|0
    0|0
    • izledin mi?

• kuran her derde deva ona lafım yok allaha inanan biriyim ama sunu bil 1000 defa la havle okuyana kadar onlar için cok uzun bir süre bence ayetel kürsi yi ezberle

• merak etme ben ayetel kürsi biliyorum örnek vermek için söyledim

Erkekler Ne Diyor 5

• OLAY KIRKLARELİ İLİNİN LULEBURGAZ İLÇESİNİN DAVUTLU KÖYÜNDE YAŞANMIŞTIR.

1989'da bahsedilen köyde insanlar cin gördüklerini zannederek korkuya kapılırlar fakat işin aslı bölgedeki jandarma karakolunda dönen olaylardır. Jandarma komutanı kıdemli yüzbaşı adem subay ve karakoldaki birkaç kişi daha köyde görevlerini kötüye kullanarak yasadışı işler yapmaktadır. Üstelik bölgede terör yankısı oluşturmak amacıyla havaya ateş açma, yalandan çatışmalar yapmaktadırlar. Amaç ise bölgede olağanüstü hal ilan ettirmek ve hem illegal işlerini rahatça sürdürebilmek için bölgeye daha çok hakim olmak hem de maaşlarını yükseltmektir. Aynı zamanda köylüler de akşamları dışarı çıkmasınlar diye kulaktan kulağa "karadedeler " söylentisini yayarlar.

0|0
    0|0
    • o yüzden askeri kaynaklarda o olayın dogrulugu onaylanıyor değil mi asker kacakcı işbirliği için

• ben sevemedım herkes soyledı ama olayın gerçeklıgı tartışılır boyle bır olay yasanmıs ama fılm de çok eklemeler var

0|0
    0|0
  • Izlemedim lakin 2-3 gün içinde dvdrip indircem baya tavsiye eden oldu

0|0
    0|0
  • Zenci dedeler olayı var.. Konumuzla ilgili değil..

0|0
    0|0
  • yok izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...