Romantik komedi yada duygusal bi aşk filmi arıyoruz, ne önerirsiniz?

arkadaşlar filmin kategorisini de yazarsanız ona göre seçeriz :))) şimdiden tavsyeleriniz için teşekkür ederim :))

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• 13 nisanda the vow 2012 cikcak aşk yemini gitmeyi planlıyorum konusu hoşuma gitti

1|0
    0|0
    • şimdi izlemelik istemiştim :)

• The means war = iyi olan kazansın , jack and jill, the change up = hayat sana güzel , crazy stupid love = cilgin aptal aşk

Erkekler Ne Diyor 14

• bugün nefese de tavsiye ettim,im juli/ temmuzda... hem komedi,hem gerçek bir aşk filmi... senaryo,görüntü mükemmel

0|0
    0|0
  • ıssız adam..

0|0
    0|0
  • romantik komedi , aşk tesadüfleri sever ,aşk geliyorum demez,aşk tutulması genelde bunlar bilindikleri ama benim filmim augoust rush sanada tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • barselona barselona...penolopie cruz ve jennifer döktürmüş adeta...

0|0
    0|0
  • spartacussssssssss

0|0
    1|0
  • bunu bir zamanlar cd.ce söylemiştim. adamın romantizm anlayışı, erotizm idi. insanlardan, hayattan, güzel ülkemden soğudum.

0|0
    0|0
  • 5x2, My Summer of Love, Benim Karım Artist

0|0
    0|0
  • tek film öneriyorum '' BAĞLANMAK YOK '' harika bir film ;)

0|0
    0|0
  • baglanmak yok izlemelısın (:

0|0
    0|0
  • Sana da Seven Pounds

0|0
    0|0
  • Adam sandler in filmleri çok komik bazıları da romantik komedi araştır netten bulursun

0|0
    0|0
  • justin timberlake zamana karşı filmini izlemediysen tavsiye ederim güzel bişey :D

0|0
    0|0
  • yedi yaşam gerçek bir aşk filmi.

0|0
    0|0
  • ıssız adam

incir reçeli

aşk tesadüfleri sever

adını sen koy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın aklı erkek aklı ...

1|0
    0|0
  • Midnight in Paris

The Princess Bride

The Proposal

0|0
    0|0
  • romantik komedi olarak "i hate luv storys" bollywood yapımı ama izlediğm ennn güzel filmlerdn biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...