Güzel sanatlar fakültesi ?

Aranızda Gsf (Güzel sanatlar Fakültesi)de okuyan var mı nasıl oluyor başvurular falan ? illa ki yetenek şart mı?

Güncellemeler:
ben resim çiziyorum tablolar falan yeteneğim var fakat tiyatro falan istiyorum
malesef tiyatroya kabiliyetim yok

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• kabiliyetin yoksa neden istiyorsun? tabi ki yetenekle alıyorlar yani puan diye bir şey olmadığına göre yeteneğe bakmak zorundalar ve çok da iyi yapıyorlar. o zaman üniversiteyi kazanamayan herkes tiyatrocu olur :) resme yönelmeyi denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Yeteneksiz birinin resimde ilerlemesi tiyatroda ilerlemesinden bin kat daha zordur

• Tiyatroya yetenegim yok ama resme var demis nerenle okudun da yorumladin benim cevabimi?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yetenek testi var.

0|0
    0|0
  • Gsf okudum. Özel yetenekle alıyor avet. Ama puanla alan yerlerde var. Misal ben özel yetenekle girdim bir kat sene sonra puana döndü...

0|0
    0|0
  • Hangi bölüm?

Yetenek sınavları oluyor.

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • sen resimden gir tiyatroya yatay geçiş yaparsın.

0|0
    0|0
    • Tiyatroyla resim arasında nasıl bir bag kurdunki ygs kafasında düşünüyosunuz. Cizim sınavıyla alınan cizim sınavıyla alınan yere yalnız cizim sınavıyla yatay geçis yapabilir

• yeteneksizsen alırlarmı seni oraya saf yetenek sınavını geçmen lazım:)99

1|0
    0|0
  • Özel üniversitelerde daire ile dikdörtgen çizebilirsen iç mimarlık okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Bi sansimi denemk istiyorum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yetenek şart. Güzel Sanatlar Yetenek ile alıyor. Ben Hacettepe GSF. Bıraktım fakat.

Özellerin başvuruları Mayısta Başlıyor. Devletin okulları Temmuz ve Ağustos.

0|0
    0|0
  • Yoo yetenek şart olur mu hiç.

Çöp adam bile çizemeyeni şahane ressam yapıyorlarmış =/

0|0
    0|0
  • ^Yetenek şart.

1|0
    0|0
  • Sinema ve televizyon icin yetenek sinavina girmene gerek yok. Ama diger bölümler icin yetenek sinavina girmene gerek. Babam gsf sekreteri neyi merak ediyosan bana sorabilirsin

0|0
    0|0
    • ne zaman başlayacak başvurular ve ne yapmam lazım ?

• Ygs puanınla girmen gerek biliyosun.burda ağustos ayinda başlıyor yani heryerde ayni degil.nereyi istiyosan hangi bölümü istyosann karar verip şimdiden takip etmen gerek.başvurular başlayınca ne yapman gerektigi hersey de açıklanyo.ücret alanlarda varmış.ücret alınıyosa yatripbaşvurunu yaptıktan sonra yetenek sinvina girmn gerek.Yer ve saati belirlniyor.yetenek sınavıni gectikten sonra kaydın yapılyor,sinavi geçyemezsn kaydolamzsin heryerde tarihler değişyr o yüzden belirli bir tarih veremedim.

• peki teşekkür ederiimmm

• Tabiki yetenek şart

1|0
    0|0
Yükleniyor...