Kapat

Kliplerinde Yaptıkları Danslarla İzleyenleri Büyüleyen 5 Şarkıcı

Bu bencemde kliplerinde yaptıkları danslarla kendilerine bir kezdaha hayran bırakan sanatçılardan bahsetmek istiyorum. Çoğu sanatçı şarkılarının kliplerinde oynamayı tercih ediyor. Dans için ise genellikle arkada eşlik eden bir grup tercih ediyorlar.

Aşağıda bahsedeceğim şarkılarda ise kişiler, klibi daha renkli ve etkileyici bir hâle getirmek adına bir partner ile birlikte muazzam bir kareografi ortaya koyuyorlar. Müzikle uyumu ise gerçekten büyüleyici.Kliplerinde Yaptıkları Danslarla İzleyenleri Büyüleyen 5 Şarkıcı

1-Ed Sheeran - Thinking Out Loud

Ben Ed Sheeran şarkılarının neredeyse hepsini seviyorum. Sözleri de çok hoş oluyor. Ama bu klibinde ona eşlik eden kadın dansçı ile birlikte harika bir uyumla dans ediyorlar.

2- Ellie Goulding - Love Me Like You Do

İşte mükemmel bir örnek daha. Şarkıyı daha duygu dolu hâle getirmek için bu yöntem oldukça mantıklı görünüyor. Ayrıca filmdeki Anastasia ve Christian"a da mükemmel bir şekilde eşlik ediyorlar.

3- Taylor Swift - Love Story


Bu klibi küçüklügümde çok izlerdim. O sıralar Taylor Swift tam bir idoldü benim için. Klipte yer alan dansı da çok beğenirdim. Bu yazıyı yazmaya karar verdiğimde ilk aklıma gelen örnek oldu diyebilirim.

4- Shakira - Objection


Shakira zaten danslarıyla ünlü bir kadın. Ama bu klibinde yalnız değil de bir partner ile birlikte dans ediyor. Bu işin hakkından geldiği ise yadsınamaz bir gerçek.

5- Michael Buble - Sway With Me


Bu klibi yazıyı yazarken daha fazla örnek bulmak amacıyla video araştırırken gördüm. Yer alması gereken bir örnek olduğunu düşündüm.

Benim çok hoşuma giden görüntüler oldu. Sizce de ortaya hoş bir görüntü çıkmıyor mu?

Okuduğunuz için teşekkürler.


3|1
16|8
Uykuculardanbiri KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...