Kapat

Çocukluğumuzun Çizgi Filmleri

Çocukluğumuzda hepimizin büyük keyifle izlediği çizgi filmleri sizler için derledim.

1. Pokemon

Favori çizgi filmlerden birisidir. Yol arkadaşları Misty ve Brok'tur. Ash'in pokemon ligi ve daha sonrası için yaptığı mücadeleleri ve kazandığı rozetleri konu alan çok güzel bir çizgi filmdir. Döneminde çok büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. En sevdiğim pokemon Charizard ve Pikaçudur. Ne yazık ki Türkiye'de çocuğun kendisini pikaçu zannedip camdan atlaması sonucu yayınına son verilmiştir.

Çocukluğumuzun Çİzgi Filmleri

2. Kaptan Tsubasa

Dönemin en çok izlenen çizgi filmidir. Sabahları herkez büyük bir heycan ile kalkıp izlediği bir çizgi filmdir. Kaptan Tsubasa'nın hedefi Brezilya'ya gitmediktir Roberto Hongo adında Brezilya'nın kaptını ile tanışır.

Roberto onu şampiyonluğu kazanması durumunda Brezilya'ya götürüceğini söyler. Tsubasa turnuvayı kazanır ama Roberto onu götürmekten vazgeçer. Tsubasa ise çalışmalarına devam şampiyonluklar kazanır ve sonunda Brezilya'ya gider serileri vardır: Road to 2002 shine serileri mevcuttur.

3. Şirinler

Şirinler, kötü büyücü gargamel ve maceralarını anlatan çok güzel bir çizgi filmdir. Hemen herkesin çocukluk çizgi filmdir. Şirinler köylerini ve kendinilerini Gargamel ve diğer kötülüklerden korumaya çalışırlar. Eğer siz de uslu bir çocuk olursanız Şirinleri görebilirsiniz. Benim favorim Azman

4. Spider Man

Bir örümceğin ısırması sonucu örümcek adama dönüşen Peter Parker'in macera dolu hayatını anlatan efsane bir çizgi filmdir. Spider Man kötülüklere karşı zor durumda olanları korur. Çeşit çeşit düşmana karşı savaşmıştır. Bunlardan bazıları Goblin, King Ping, Dr.Octa Octobus, Michael Morbius, Venom, Carnage vs....

5. X-Men

Profesör x ve öğrencileri olan x-men kahramanlarının mutantlar ve insanlarla olan mücadelesini konu alan muhteşem bir çizgi filmdir. Benim favorim Gambit'tir. Herkesin zamanında büyük bir keyifle izlediği sayılı çizgi filmlerden birisidir.

Arkadaşlar bunlar benim en sevdiklerim eminim sizinde öyledir dönemin en çok izlenen çizgi filmlerini derledim hepimiz bir gün çocuktuk.

Saygılar, saygıdeğer KS ailesi...


0|1
18|20

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 20

Yükleniyor...