Kapat

Her insanın ölmeden önce görmesi gereken yerlerin listesi


Öncelikle bunlar gibi bir çok yer olduğunu belirtmek isterim ki bu tür güzellikler doğada sayılamayacak kadar fazladır; bunun da bilincindeyim.

İlk Olarak İstanbul'dan başlamak istiyorum. Ülkemiz her şehriyle ayrı bir zengin olduğu için şimdilik sadece İstanbul'u ele almak istedim :)

Her insanın ölmeden önce görmesi gereken yerlerin Bir Listesini yapmak istedim . Bu Henüz Bir başlangıç .


Siem Reap - Kamboçya

Çoğu insan yemekler ve eşşsiz görsellikler için geziye çıksa da Siem Reap'ın havası omuzunda çantası ile gezen insanlar için eşsiz bir güzelliktir.


Barranco - Lima
Peru’nun başkenti Lima’nın bir semtidir. Evler çeşitli renklere boyanmıştır. Renkli şeylere Hobisi olanlara duyurulur :)


Kolombiya'nın Cartagena şehri çok bir geçmişe sahip olup Karayiplerle, korsanlarla ve kraliyet aileleriyle dolu tarihi yapısıyla çok güzel bir yerdir.


Singapur
Benim için ayrı güzel olan bir yerdir. Teknoloji ve görsel yapısıyla ilgimi hep çekmiştir zaten :)


Vietnam
Burasının resimlerini cidden tek bir bence olarak bile paylaşabiliriz. Güzelliği yeşil ile mavinin birleşiminden oluşan vietnam turistlerin de sürekli durak noktası olmak istediği yerlerden biridir.


Evet şimdi benim favori noktam Fas'a bir göz atalım. Mavi hastası olan biri olarak bu sokakların her biri ayrı bir ruh haline hitap ediyor sanki.


Alsace Sokağı, Fransa
Buranın hastası oldum diyebilirim. Durmaksızın yürümek istediğim yerden birisidir.


Evet Yine benim gitmek için gün saydığım yerlerden birisi. Yıldızlar Denizi olarak bilinen Vaadhoo Adası, Maldivler'den bir kare .


Ve yine farklı bir atmosferi olan Kristal Mağarası, Naica Mine, Meksika'dan bir mekan görmekteyiz. Oldukça büyük bir yer .


Ve yine benim "seviyorum" dediğim mekanlardan bir tanesi Keindahan-Pura-Tanah-Lot Bali. Bir yer bu kadar ferah olaiblir mi gerçekten?


Yürümeyi seven insanlar için de baya bir yer var onu fark ettim araştırmalarımda. Gerçekten insanlar çok şanslı olsa gerek. :)
Frigiliana, Málaga, İspanya'dan atmosferiyle büyülen bir sokak görmekteyiz.


Angkor tapınakları Kamboçya'da baya bir turist ağırlayan mekandır. Fotoğraflarını seçerken bile kendinizi bir filmin içinde gibi hissedebilirsiniz.

Evet. Bu Sadece bir Başlangıçtı. Dediğim gibi yeterince ilgi görürsek paylaşımlarımın devam edecektir. Fotoğraflar internetten alıntıdır kendim çekmedim. Öğrenmek Güzeldir. Sevgiyle ve Huzurla Kalın :)


6|1
24|48

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 48

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...