Hangi ayda doğdunuz?

Hangi ayda doğdunuz sayın "KizlarSoruyor.com" üyeleri ?

Güncellemeler:
Yorumlar ile beni güldüren bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum , Allah herşeyi gönlünüze göre versin . Hala gülüyorum :))

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• 1 Mayıs =)

• begendim :)-

• Bence de olur :)

• bak o olur işte =)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 80

• 26 nisan :)

• 29 ekimde doğdum

• Agust.

• 6 Kasımm*

• Az kaldı doğum günüme kutlayacak mısınız?

• Haziran.

• ekim sonu <3

• buldum ya evet :D bazen ks sapıtıp 1 ay öncesinin sorularnı gösteriyor popülerde ben de zamana bakmadan basıyorum yorumu soriii :(((888

• New anka sorusu diye hatirliyorum ama

• Goren de hergun benim dogum gunum diye millete kendimi kutlattirmaya merakliyim sanacak ki aslinda tam tersi hic sevmem dogumgunlerini. Hatta o soruyu bulursan bak o kandirma dedigin kiz zorla itiraf ettirmisti o gun :)

• Öncekileri Göster
  • Ben, Eylül.

• 30 temmuz ...

• Onu da artık sorma.Hangi ayda doğdumu bilmiyor musun?

• gözümün bebeğii <3

• Allah senden razı olsun savgılım:))

• yaptım duvarına analizi :D

• haziran önce ben

• Aynı anda birden fazla şey düşünür.Hassas,nazik ve tatlı dillidir.Komik,huzur verici ve

eğlencelidirler.Kolayca arkadaş edinir fakat kolayda incinir.Entellektüeldirler ve kolay kolay

sevemezler,aşk gibi duygusal konular onlara uzak meselelerdir.Gribe yatkın bir bünyesi vardır ve çok

inatçıdır.

• Aralık

...

• Sabırlıyım aslında :) Teşekkür ederim :)

• Sadık,cömert ve sabırsızdır.Birlikte vakit geçirdiklerini eğlendirir.Soyal yönü

kuvvetlidir.Dostlarını kendinden çok düşünür.Azimliolmasına karşın sabırsızdır.Sevildiğini hissetmek

ister.Kızgınlıkları ise uzun sürmez,kolay unuturlar.

• Mart.

• rica dossilim <3

• Teşekkür <3

• Çekici kişilik.Utangaç ve tutucu.Esrarengiz,cömert ve sempatik.Rahatına düşkün.Hizmet etmekten

zevk alır.Kolay sinirlenmez,güvenilir ve intikamcıdır.Nezakete önem verir.

• 1 Temmuz'da

• Mide bulantısı ve anlasılmakda kı güçlük dısında doğru.

• Anlaşılması güç insanlardır.Aşırı gururlu ve iyi bir sırdaştır.Başkalarının düşüncelerine

çok önem verir.Kin tutmaz,sokulgan ve sempatiktir.Çok çabuk öğrenir ve algılar.Yalnız olmaktan

hoşlanır ama arkadaş bulma konusunda pek sıkıntı çekmez çünkü yaklaşımcıdır.Sık mide bulantıları

yaşar.

• Mart..

• Kolay sinirlenmez hariç, evet..

Teşekkür ederim.

• Çekici kişilik.Utangaç ve tutucu.Esrarengiz,cömert ve sempatik.Rahatına düşkün.Hizmet etmekten

• kasım

• :))

• ahaaaaa aynı ben

• Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı

vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın

ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul

eder ve sır saklamayı bilirler.

• ağustos <3 :D

• Liderlik özelliklerine sahiptir.Duyarlı,ilgili ve korkusuzdur..Şakalaşmayı sever.Dikkatli

ve tebbirli olmasına rağmen çabuk dolduruşa gelir.Romantiktir,bağımsızlığı na düşkündür ve

elindekini yok göstermeyi sever.

• ekim 20 bebeğim..

• yirimm muah :)

• bi bencil değilim keşke olmaz hep"0"cuyumdur oncu..

sağol canım benim

• Herkesle sohbet etmeyi sever,kişilik ayırımı yapmaz.İlgi odağı olmak ister.Yalancılıktan ve

yapmacılıktan hiç hoşlanmaz.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırıp çabuk toplanır.Bencil olduğu

için kendiliğinden gidip başkasına yardım etmez.Kendine kolay güvenmez ve etrafından çabuk

etkilenir.

• mayıs.

• dogru hemen hemen.

• Sert yapılıdır,kolay sinirlenir.Fiziksel güzelliğe önem verir.Motivasyona ihtiyacı yoktur

çünkü sistemli hareket ederHayal kurmayı çok sever.Edebiyat ve sanatla ilgilidir.İleri görüşlü bir

bakış açısı vardır.

• 3 Ekim dogdum

• hmmm birazcik ama :)

• herkes biraz bencildir :)

• bencil ve etrafindan cabuk etkilenir bu iki sey dogru degil onun disindakiler +1

• Öncekileri Göster
  • Haziranda...

• Aynı anda birden fazla şey düşünür.Hassas,nazik ve tatlı dillidir.Komik,huzur verici ve

eğlencelidirler.Kolayca arkadaş edinir fakat kolayda incinir.Entellektüeldirler ve kolay kolay

sevemezler,aşk gibi duygusal konular onlara uzak meselelerdir.Gribe yatkın bir bünyesi vardır ve çok

inatçıdır.

• Haziran :)

• rica ederim:)

• Tesekkur ederim :)

Bayagi bi dogru hehe ;D

inatçıdır.

• Mayıs

• 13 kasım

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

• Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı

vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın

ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul

• ağustos :)

• hmm ilginc :) bazısı doğru teşekkür ettim :)

• Liderlik özelliklerine sahiptir.Duyarlı,ilgili ve korkusuzdur..Şakalaşmayı sever.Dikkatli

ve tebbirli olmasına rağmen çabuk dolduruşa gelir.Romantiktir,bağımsızlığı na düşkündür ve

• Ağustos

• Ekim Ekim Ekim Ekim :))
    Dört harfli olduğundan kısa dedi o yüzden dört kere yazdım :D:D:D

• ahaha teşekkürler :D

• İlgi odağı olmak istemem.

Bencil değilim.

Etrafımdakilerden çabuk etkilenmem.

Gerisi doğru sayılır burçlara inancım yine yerle bir oldu ama yine de teşekkürler :)))

• Herkesle sohbet etmeyi sever,kişilik ayırımı yapmaz.İlgi odağı olmak ister.Yalancılıktan ve

yapmacılıktan hiç hoşlanmaz.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırıp çabuk toplanır.Bencil olduğu

için kendiliğinden gidip başkasına yardım etmez.Kendine kolay güvenmez ve etrafından çabuk

etkilenir.

• 29 Mayıs..

• saol canım <3

• artık tutana canım :D

• Hiç tutmadı ya:)

• Öncekileri Göster
  • mayıs

• yüzde 60-70 doğu gibi:/

• Sert yapılıdır,kolay sinirlenir.Fiziksel güzelliğe önem verir.Motivasyona ihtiyacı yoktur

çünkü sistemli hareket ederHayal kurmayı çok sever.Edebiyat ve sanatla ilgilidir.İleri görüşlü bir

bakış açısı vardır.

• eylül de doğdum

• teşekkürler:)

• İyi bir konuşmacıdır.Sadık ve güvenilir.Detaylarla uğraşırSorumluluk almayı severiBilgi ve

kültüre önem verir.İlişkilerinde son derece seçicidir.Spora ve seyehate düşkündür.

• 28.Eylül

• HAZİRAN (12)

• temmuz

• aralık

• Hazirandan sonra Agustostan önce.

• :)

• 19 mayıs:)

• Ocak :)

• Mart.

• Haziran :)

• Kasım ayı :)

• temmuz yaz kızıyım=) en güzel ay bence.

• Mart.

• Ağustos.Bide günleri yazmıslar soruyu anlamıyorlar galiba :)

• genelleme yapmak istemiyorum ama bu sitede gerçekten komik insanlar var..benim doğum günüme eksi veren ark.hangi mantıkla yaptın bunu cidden merak ediyorum =) senin için kimliğimi değiştiremyeceğim üzgünüm =) doğum günümün 1 mayıs olmasına "katılmıyorum" derken ne demek istediğini izah edebilecek misin :D

• Kıskanmıştır :)

• 28 ağustos

• mayısta doğan ne çok üye varmış :)

• Mayıs

• 15 subat

• ekimmmmmin 21. de doguruvermis anamiz bizi ..

• haziran

• Mayis

• şubat

hem de 14 şubat

sevgililer gununde

• temmuz

• temmuz

• mayis

• ocak

• temmuz :)

• Ocak

• şubatın en berbat günü ..

• Sağlık huzur olsun gerisi önemsiz :)

• :) karşımdaki için evet ama bana zarar .. şaka bir yana sorun etmem öyle şeyleri

• Avantaj aslında , 2 taşla 1 kuş olabilir birçok kişi için .

• Öncekileri Göster
  • şubat

• Eylül.

• Ekim:)

• Einstein la aynı gün doğmuşum- saka diil ciddiyim:)

• Valla öyle, hehehe :)

• :)

• @canxan, teşekkür ederimm:))...@floydian, hadi yaa süper bir gün diil mi? Nice to meet you:))

• Öncekileri Göster
  • eylül

• napıcaksın

• mart 22 ^^

• mart

• Kasım

• haziran

• eylül

• şubat

• mart.

• size gelcem

• Artılasana beni kezban

• Eylül.

• ağustos

• Mayıs

• ekim...

• aralık

• Şubat.

• Değil tamam mı 29 şubat değil. (afferim)

• Kesin 29 şubattır. Dört sene de bir kutsalan neyine yetmiyor. (eksilemedim)

• bu seferlik artı olsun

• Öncekileri Göster
  • nisan. bahar insanıyım. güneş enerjisiyle çalışıyorum.

• tekliyorum kışın, yolda bırakırım.

• Kışın pek bi randumansız çalışıyorsun zaten. Sebebi belli oldu vesselam.

• boncuk gibi dizilmişiz sanki:D

• Öncekileri Göster
  • mayıs :)

Erkekler Ne Diyor 83

• 10 ekim benimde...ve bencilim evet:)

• 9 ocak -_-

• temmuz 16

• Bildiğin burç yorumu bu..İnternette onlarca sitede var.. :)

• ahada şuan tam üstünde bulunduğumuz ayda doğmuşum

• 6 Temmuz'da doğdum

• Şubat 1 :) Hediyemide gönder lütfen =))

• ekim dostum

• Mayıs

• haziran :D

• 16 Mart...

• şubatın ilk yarısı

• aralık

• Kasim ayinin baslarinda

• ne güzel işte kıymetimi bil @Decaden :D

• çok pohpoladın peri şimdi egom tavana vurdu geri sektim oturdum aşağı :DDD

sağol :D

eder ve sır saklamayı bilirler. yaptım buyrunuz :D

• Öncekileri Göster
  • 10ekimi de yapsana:)

• Bu arada sizin mesleğiniz nedir.Astrolog musunuz.

• Bu arada teşekkür etmeyi unuttum:) Ağzına sağlık:)

• o kadar kusurum olduysa affola :)

• Öncekileri Göster
  • 25 Mayıs. (Edebiyattan nefret ederim ama)

• Ekim 24 .

• Gözden ırak olmayi severim . Çok çok zor kırarım neredeyse toplayamam kendimi. Allaha şükür bencil degilim. basklari icin ugrasip sonra onlardan kazik yemeyle gecti omrum. Cevremden hic etkilenemiyom ya . Sanki onlar benim yorungeme meylediyo gibi.

etkilenir.

• 30 şubat da doğmusum

• Vay 30 Şubat doğumlulardan kaçalım o zaman. :)

• Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni pek yoktur.Dürüst ve

değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır.

• agustos yap bakalim cilekcigim o_O merakla bekliyorum

• 14 aralık

• tamamına katılıyorum ama ben sabırlı bir insanımdır

• Sadık,cömert ve sabırsızdır.Birlikte vakit geçirdiklerini eğlendirir.Soyal yönü

kuvvetlidir.Dostlarını kendinden çok düşünür.Azimliolmasına karşın sabırsızdır.Sevildiğini hissetmek

• şubat.. hadi dök bakalım kirli çamaşırlarımı ortaya :))

• somut değil soyut şeyler daha önemlidir benim için, ağır kanlıyı anlamadım.. moralim bozuksa özgüven sıkıntısı çekerim, keyfim yerindeyse sıkıntı yok.. gerisi genel olarak doğru

• Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni pek yoktur.Dürüst ve

değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır

• haziran deyip bekleyelim.

inatçıdır.

• yap panpa. 26 ağustos

• temmuz ;) bakalım neymiş kişiliğim :)

• ahaha :D

• iyi değindin :Dbak hemen seni buldum hadi arkadaş olalım :D bir yengçten korkma ideal kocadır ahaha :D

• Anlaşılması güç insanlardır.Aşırı gururlu ve iyi bir sırdaştır.Başkalarının düşüncelerine

çok önem verir.Kin tutmaz,sokulgan ve sempatiktir.Çok çabuk öğrenir ve algılar.Yalnız olmaktan

hoşlanır ama arkadaş bulma konusunda pek sıkıntı çekmez çünkü yaklaşımcıdır.Sık mide bulantıları

yaşar.

• nasıl yani o_O

• Mart ayının sonunda doğdum

• Benim hakkımda böyle düşündüğün için teşekkür ederim

• Nisan

• Aktif ve enerji doludur.Çabuk karar verip çabuk pişman olur,şefkatlidir.Mantığını

dinler.Diplomatiktir,insanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sorunlarıyla yakından

ilgilenir,hafızası güçlüdür.

• Nisan ayında ve 5. günü,

• teşekkürler,

• Aktif ve enerji doludur.Çabuk karar verip çabuk pişman olur,şefkatlidir.Mantığını

dinler.Diplomatiktir,insanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sorunlarıyla yakından

• Şubat.

değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır.

• 29 haziran

• inatçı değilim .gerisi doğru.

inatçıdır.

• gül ayında

• 5 yıldız

• teşekkür ettim cok naziksin :)

• O demette kaç gül olduğunu saymak yapabileceğinin en fazlası

• ağustos 20

• 28 Ocak :)

• ama sevmelisin olmaz :D

• Hepsi doğru, yalnız çocukları sevmem. ;)

• Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.İnsanların zaaflarını ortaya

çıkarmaktan hoşlanır.Çok eleştirir.Akıllı ve programı planlıdır.Çok çalışır ve üretkendirç.Duyarlı

ve derin hisleri olan biridir.İnsanı nasıl mutlu edeceğini iyi bilir.Çocukları sever,evcil ve sadık

bir eş olur,sıkılgan yapılıdır

• Yap bakalım analizimi:
    Nisan 28

• Benmi ? hayır birisiyle karıştırdınız.benmi teselli etmeyi severim ? o.O tuhaf ama bi kısmı gerçek.

• Aralıkta doğdum yap bakam

• hepsi güzelde kızgınlıgım hemen gecmiyo bi

• 25 kasim yap bakim

• teşekkürler.

• tebrik ederim sadece 1 yanlisin var

• agustosda doğdum:)

• :)))

• şaka mısın kızım sen sadece ayı söyledim üstelik enterasan :) nasıl bilebidin bu kadar

• 12 Aralık doğumum hadi analizimi yap merak ettim :)

• öyle kısmet :D

• bulursun zamanı gelmemiştir daha :)

• Ama gel gelelim sevilecek birini bulamadık :)

• Öncekileri Göster
  • 29 şubat.Cevabım kısaymış.

• 1 eylül de doğdum

• doğrudur

• bu zaten basak burcu ozelligi ?

• İyi bir konuşmacıdır.Sadık ve güvenilir.Detaylarla uğraşırSorumluluk almayı severiBilgi ve

kültüre önem verir.İlişkilerinde son derece seçicidir.Spora ve seyehate düşkündür

• eee analize baslasan da baksak ne yazıyor

• Yapmış soran seninkini ya. :p

Terazi burcu işte :p

• benimkini yap yeter :)

• olmaz. bu kadar kişinin burc analizini yaparsam beynim siser :p

• Öncekileri Göster
  • 8 şubatta doğdum

• teşekkür ettim:)

• vallahi tebrik ediyorum sizi hepsi doğru

değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz,inatçıdır

• mayıs 19

• tam isabet

bakış açısı vardır.

• 10 Ağustos

• beyfendi doğduğunuz aya göre kişilik analizi yaptım?

• Kısmen doğru ama bu benim kişilik analizim değil... Burcumun özellikleri...

• 15 Kasım ama az ötede yap analizi.

• Az otede :)

• Analyzing...

• Öncekileri Göster
  • ekim 11 dogdm

• süper ya herseyı ben :D güzel anlatılmışım

etkilenir.

• Şubat.

• rica ederim:)

• Eksiksiz olarak beni tarif ettin. Teşekkürler. :)

• temmuz.

• 4 ağustos... sıcak bir yaz günü, güneşin doğuşuyla

• ekim

• kasım

• 18 eylül diyorum :)

• boğa olarak çokjuz gibi :)- 23 NİSAN

• 13 Şubat.

• Nisan

hatta 10

• haziran

• 30 Ağustos

• Kasım.

• haziran

• temmuz.

• eylül

• mart ayında doğdum

• Kasım'da aşk başkadır.. :)

• Kasım.

• ağustos ayı

• Mayıs

• Nissan 4x4 adamım.

• istanbulun fethi =) 29 Mays

• Kasım.

• @flo

Sana mı dedim ben? Sen nereden geldin?

• Ee, napak?!

• Ne mutlu sana . :)

• Öncekileri Göster
  • Haziran

• ağustos

• mart 14

• Ekim ( 29 )

• Mayıs.

• Temmuz

• nisan

• ocak. kışlık adamım, kalorifer gibiyim. (cv'me yazayım bunu)

• Neyse bişey demiyorum. Pammıh gibiyim bugün.

• ben yanlış izlenim yaratma diye şeettim, döşüm gıllı değil de geç.

• pink'in yazdığını yeni gördüm.

@rıza o gülücük mort'a idi.

@pink kalorifer daha bir uygun bana.

@cold kerestesin olm.

@mont sana diyecek bir şey bulamıyorum.

• Öncekileri Göster
  • Kasım. Kasımda aşk başkadır demeden olmaz.

• Daha Fazla
Yükleniyor...