• Sor
  • Bence

Hangi ayda doğdunuz?

Hangi ayda doğdunuz sayın "KizlarSoruyor.com" üyeleri ?

Güncellemeler:
Yorumlar ile beni güldüren bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum , Allah herşeyi gönlünüze göre versin . Hala gülüyorum :))

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• 1 Mayıs =)

• Unutmak mümkün olmaz doğum gününü :)

• Öncekileri Göster
    • Bence de olur :)

• begendim :)-

Kızlar Ne Diyor 80

• Onu da artık sorma.Hangi ayda doğdumu bilmiyor musun?

• yaptım duvarına analizi :D

• Allah senden razı olsun savgılım:))

• gözümün bebeğii <3

• Az kaldı doğum günüme kutlayacak mısınız?

• Haziran.

• Mart.

• Çekici kişilik.Utangaç ve tutucu.Esrarengiz,cömert ve sempatik.Rahatına düşkün.Hizmet etmekten
      zevk alır.Kolay sinirlenmez,güvenilir ve intikamcıdır.Nezakete önem verir.

• Teşekkür <3

• rica dossilim <3

• kasım

• Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı
      vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın
      ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul
      eder ve sır saklamayı bilirler.

• ahaaaaa aynı ben

• :))

• ekim 20 bebeğim..

• Herkesle sohbet etmeyi sever,kişilik ayırımı yapmaz.İlgi odağı olmak ister.Yalancılıktan ve
      yapmacılıktan hiç hoşlanmaz.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırıp çabuk toplanır.Bencil olduğu
      için kendiliğinden gidip başkasına yardım etmez.Kendine kolay güvenmez ve etrafından çabuk
      etkilenir.

• bi bencil değilim keşke olmaz hep"0"cuyumdur oncu..
      sağol canım benim

• yirimm muah :)

• 3 Ekim dogdum

• Herkesle sohbet etmeyi sever,kişilik ayırımı yapmaz.İlgi odağı olmak ister.Yalancılıktan ve
      yapmacılıktan hiç hoşlanmaz.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırıp çabuk toplanır.Bencil olduğu
      için kendiliğinden gidip başkasına yardım etmez.Kendine kolay güvenmez ve etrafından çabuk
      etkilenir.

• Öncekileri Göster
    • herkes biraz bencildir :)

• hmmm birazcik ama :)

• 29 Mayıs..

• Sert yapılıdır,kolay sinirlenir.Fiziksel güzelliğe önem verir.Motivasyona ihtiyacı yoktur
      çünkü sistemli hareket ederHayal kurmayı çok sever.Edebiyat ve sanatla ilgilidir.İleri görüşlü bir
      bakış açısı vardır.

• Öncekileri Göster
    • artık tutana canım :D

• saol canım <3

• Mart.

• ocak

• ekim...

• 29 ekimde doğdum

• haziran önce ben

• Aynı anda birden fazla şey düşünür.Hassas,nazik ve tatlı dillidir.Komik,huzur verici ve
      eğlencelidirler.Kolayca arkadaş edinir fakat kolayda incinir.Entellektüeldirler ve kolay kolay
      sevemezler,aşk gibi duygusal konular onlara uzak meselelerdir.Gribe yatkın bir bünyesi vardır ve çok
      inatçıdır.

• HAZİRAN (12)

• Hazirandan sonra Agustostan önce.

• :)

• şubathem de 14 şubat sevgililer gununde

• Haziranda...

• Aynı anda birden fazla şey düşünür.Hassas,nazik ve tatlı dillidir.Komik,huzur verici ve
      eğlencelidirler.Kolayca arkadaş edinir fakat kolayda incinir.Entellektüeldirler ve kolay kolay
      sevemezler,aşk gibi duygusal konular onlara uzak meselelerdir.Gribe yatkın bir bünyesi vardır ve çok
      inatçıdır.

• temmuz

• temmuz

• genelleme yapmak istemiyorum ama bu sitede gerçekten komik insanlar var..benim doğum günüme eksi veren ark.hangi mantıkla yaptın bunu cidden merak ediyorum =) senin için kimliğimi değiştiremyeceğim üzgünüm =) doğum günümün 1 mayıs olmasına "katılmıyorum" derken ne demek istediğini izah edebilecek misin :D

• Kıskanmıştır :)

• Mayıs

• şubatın en berbat günü ..

• 14 ?

• Öncekileri Göster
    • :) karşımdaki için evet ama bana zarar .. şaka bir yana sorun etmem öyle şeyleri

• Sağlık huzur olsun gerisi önemsiz :)

• Einstein la aynı gün doğmuşum- saka diil ciddiyim:)

• Sevindim :)

• Öncekileri Göster
    • :)

• Valla öyle, hehehe :)

• şubat

• aralık

• 26 nisan :)

• temmuz yaz kızıyım=) en güzel ay bence.

• Ocak

• şubat

• Haziran :)

inatçıdır.

• Tesekkur ederim :)
      Bayagi bi dogru hehe ;D

• rica ederim:)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 83

• 5 yıldız

• teşekkür ettim cok naziksin :)

• mayıs 19

• Sert yapılıdır,kolay sinirlenir.Fiziksel güzelliğe önem verir.Motivasyona ihtiyacı yoktur
      çünkü sistemli hareket ederHayal kurmayı çok sever.Edebiyat ve sanatla ilgilidir.İleri görüşlü bir
      bakış açısı vardır.

• tam isabet

• :))

• ahada şuan tam üstünde bulunduğumuz ayda doğmuşum

• Mayıs

• 16 Mart...

• 25 Mayıs. (Edebiyattan nefret ederim ama)

• nasıl yani o_O

• eee analize baslasan da baksak ne yazıyor

• sen söle önce?

• Öncekileri Göster
    • benimkini yap yeter :)

• Yapmış soran seninkini ya. :p
      Terazi burcu işte :p

• temmuz.

• Kasım'da aşk başkadır.. :)

• Mayıs

• Mayıs.

• 11 mayıs

• hepimiz boğayız:D

• Nisan ayında ve 5. günü,

• Aktif ve enerji doludur.Çabuk karar verip çabuk pişman olur,şefkatlidir.Mantığını
      dinler.Diplomatiktir,insanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sorunlarıyla yakından
      ilgilenir,hafızası güçlüdür.

• teşekkürler,

• 10 Ağustos

• Liderlik özelliklerine sahiptir.Duyarlı,ilgili ve korkusuzdur..Şakalaşmayı sever.Dikkatli
      ve tebbirli olmasına rağmen çabuk dolduruşa gelir.Romantiktir,bağımsızlığı na düşkündür ve
      elindekini yok göstermeyi sever.

• Kısmen doğru ama bu benim kişilik analizim değil... Burcumun özellikleri...

• beyfendi doğduğunuz aya göre kişilik analizi yaptım?

• istanbulun fethi =) 29 Mays

• Şubat.

• Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni pek yoktur.Dürüst ve
      değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır.

• 13 Şubat.

• 30 Ağustos

• 9 ocak -_-

• Ekim 24 .

etkilenir.

• Gözden ırak olmayi severim . Çok çok zor kırarım neredeyse toplayamam kendimi. Allaha şükür bencil degilim. basklari icin ugrasip sonra onlardan kazik yemeyle gecti omrum. Cevremden hic etkilenemiyom ya . Sanki onlar benim yorungeme meylediyo gibi.

• Yap bakalım analizimi:
    Nisan 28

• Aktif ve enerji doludur.Çabuk karar verip çabuk pişman olur,şefkatlidir.Mantığını
      dinler.Diplomatiktir,insanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sorunlarıyla yakından
      ilgilenir,hafızası güçlüdür.

• Benmi ? hayır birisiyle karıştırdınız.benmi teselli etmeyi severim ? o.O tuhaf ama bi kısmı gerçek.

• 25 kasim yap bakim

• Eğlenceli bir kişiliktir.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapısı
      vardır.Kontrolü ele almayı sever.Enerjik ve çevresini motive edebilen biridri.İyi bir lider olmanın
      ötesinde içten ve yardımseverdir.Sevdiği insana derin duygularla bağlanır.Herkesi olduğu gibi kabul
      eder ve sır saklamayı bilirler.

• tebrik ederim sadece 1 yanlisin var

• teşekkürler.

• 1 eylül de doğdum

• İyi bir konuşmacıdır.Sadık ve güvenilir.Detaylarla uğraşırSorumluluk almayı severiBilgi ve
      kültüre önem verir.İlişkilerinde son derece seçicidir.Spora ve seyehate düşkündür

• bu zaten basak burcu ozelligi ?

• doğrudur

• Kasım.

• 14 aralık

• Sadık,cömert ve sabırsızdır.Birlikte vakit geçirdiklerini eğlendirir.Soyal yönü
      kuvvetlidir.Dostlarını kendinden çok düşünür.Azimliolmasına karşın sabırsızdır.Sevildiğini hissetmek
      ister.Kızgınlıkları ise uzun sürmez,kolay unuturlar.

• tamamına katılıyorum ama ben sabırlı bir insanımdır

• şubat.. hadi dök bakalım kirli çamaşırlarımı ortaya :))

• Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni pek yoktur.Dürüst ve
      değişkendir.Özgürlük düşkünüdür,kolay sinirlenir.Kesin olmayan işerden hoşlanmaz,inatçıdır

• somut değil soyut şeyler daha önemlidir benim için, ağır kanlıyı anlamadım.. moralim bozuksa özgüven sıkıntısı çekerim, keyfim yerindeyse sıkıntı yok.. gerisi genel olarak doğru

• yap panpa. 26 ağustos

• temmuz ;) bakalım neymiş kişiliğim :)

• Anlaşılması güç insanlardır.Aşırı gururlu ve iyi bir sırdaştır.Başkalarının düşüncelerine
      çok önem verir.Kin tutmaz,sokulgan ve sempatiktir.Çok çabuk öğrenir ve algılar.Yalnız olmaktan
      hoşlanır ama arkadaş bulma konusunda pek sıkıntı çekmez çünkü yaklaşımcıdır.Sık mide bulantıları
      yaşar.

• iyi değindin :Dbak hemen seni buldum hadi arkadaş olalım :D bir yengçten korkma ideal kocadır ahaha :D

• ahaha :D

• 29 haziran

inatçıdır.

• inatçı değilim .gerisi doğru.

• Daha Fazla
Yükleniyor...