• Sor
  • Bence

Nerede ve hangi bölümde okuduğunuzu, çalışıyorsanız ne işle meşgul olduğunuzu söyler misiniz?

Arkadaşlar burada isimlerinizi, okuyorsanız nerede ve hangi bölümde, çalışıyorsanız ne işle meşgul olduğunuzu söyler misiniz?

Güncellemeler:
Benim adım Bişeng sayın arkadaşlarım. ODTÜ'lüyüm, Siyasal bilimler öğrencisiyim :D ( aşağıda yorum yapanlara cevap bu. )

En İyi Görüş

• Adımı boşver.Tıp okuyorum.2.sınıfım öyle.Ama meşgul olduğum konu bir tane ile sınırlı değil.Herneyse cevap vermişken bir şey daha söylemek istiyorum.Kürtsün diye sana önyargılı yaklaşan insanları kınıyorum.Herkes aynı değil arkadaşlar.Bunu bir Türk olarak söylüyorum.Kolay gelsin.

• Teşekkür ederim. Bende aynı fikirdeyim ama şimdi cevap verince üzerime daha çok gelirler diye sustum. :D

• Öncekileri Göster
    • +1

• artıladım

Erkekler Ne Diyor 23

• Adım nickimde saklı , özel bir fırmada çalışıyorum .

• Can :D?

• Memnun oldum Bişeng .

• bende :D

• Sen bir ajansın ;) kim tuttu seni çabuk söyle

• :D :D :D güzeldi :D

• Öncekileri Göster
    • Haha alemsin hayat dolusun ne güzel. bu tanişmaktan daha iyidir.

• :D

• madenciyim, hacettepe.

• :D kolsy gelsin..

• teşekkürler:)

• Bir kerede ırkçılık yapılmasın arkadaş Kört ne demek.:S Kardeşim ben iktisat ve muhasebe eğitimi aldım. Muhasebe üzerine çalışıyorum. İsmimi söylemesem daha iyi. Eğitim hayatında başarılar sana.

• Teşekkür ederim. :D

• Öncekileri Göster
    • Sen sağ ol kardeşim. Hayal ettiğim bölümü okuyorsun umarım bu vatana millete hayırlı katkıların olur.

• İnşallah :D

• adım zaten nickte yazıyo.Aöf Medya ve iletişim okuyorum.3d modelleme ve tasarım ile ilgileniyorum.Alman mimarlik bürosunda 3d iç mekan görselleştirmede çalışıyorum.

• kolay gelsin :)

• Öncekileri Göster
    • saçma buldu başlarda bazıları ama bakınız fikir alışverişi yapabilirsiniz siz meslektaşlar:D

• :)))

• Okan Üni Peyzaj Mimarlığı ... teşekkurler

• ben teşekkür ederim :D

• çok güzel.

• Adım Ozan soyadımı merak eden mesaj yoluyla söylerimYaşım 24 , yaşımı duyanların şaşırmadığını görmedimİki ünv. kimliği var cüzdanımda (askerlik malum)Medya Ajansı sahibiyim

• memnun oldum :D hangi ünv?

• muğla & ankara

• maşallah :D

• öncelikle kürtsün bastacisin her halükarda hemserimsin benim adim aydin almanyada yasiyorum bir fabrikada üst düzeyde yöneticiyim aslen agri -eleskirtliyim cumhuriyet üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum

• :D çok teşekkür ederim. bende kars sarıkamışlıyım :D çok memnun oldum :D

• bende cok memnun oldum rahmetli murat cobanoglunun memleketi onu saygiyla aniyorum

• :))

• önce sen acikla kimsin necisin neden gizlisin sen gizli takil burdakiler tüm her seylerini aciklasinlar bence cok sacma

• gizli değilim artık. kendimi de açıkladım ... :)

• inşaat işçisiyim istanbulda yevmiye usulü

• teşekkür ederim.yani insanların yapacağı buydu ama amma arıza çıkarttılar

• +1

• adımı sadece bir üye biliyo, hukuk, ankara

• o üyenin özelliği ne? :D

• Adım belli aöf bilgi yönetimi ve işletme mezunuyum 3 hafta sonra askerim dönüpte iş sahibi olunca tekrar yazarım :)

• inşallah :D memnun oldum :D

• bende :)

• Bişeng güzel bir isimmiş. ilk kez duydum. :) kürtçe mi. Hodeşde razebe. ben kürt değilim ama bilirim azıcık :))

• Benim adım nickimde bile saklı değil. Hem öğrenciyim hemde özel bir firmada ekip lideri ve marka temsilcisi olarak çalışıyorum.

• :D :D güzelmiş özellikle de ad kısmı :d

• Burada insanlar gizli kalmayi tercih ediyor genelde bu yuzden ters cevaplar alman mumkun. bu arada soruna cevap,ben arda, dansci ve piano sanatcisiyim.

• memnun oldum :D ben zaten ille de açıklayın demedim ki.açıklayabilir misiniz dedim.istemeyenlerede ewellah :D

• Burada sadece xnick'im

• şşş xnick salı akşamı görüşürüz :)

• uyar bana :D

• yeme bizi mirelay

• adımı yazdım arkadaş daha ne?

• Öncekileri Göster
    • :))ön yargıyla bakanlar utansın:))

• :)))

• mirelay gizleme kendini :D

• :D direkt adımı yazdım :D

• neden? :D

• merak.insan öğrenmek için sorar :D

• sorun birazdan kaldırıldığında cevabını alırsın ;)

• niye be?

• Öncekileri Göster
    • iyi de neyi var sorunun.

• moderatör değilim bilmiyorum.ben boyle 3-4 sorunun kalktıgını gormustum daha once ondan dedim.bu arada gizlenmen saçma oldu:))

• itiraf ediyorum ; 1945 de new york ta yaşamış Vito Corleone ailesinden geliyorum..birazda mafya sayılırım...belli olmasın diye rumuz kullanıyorum...

• adım asım 8 senedir sigortasız olarak devlet demiryollarında çalışıyorum çay ocağına müdür yaptılar:)

• devlette sigortasız çalışmak mı?

• :) yok be şaka yapıyorum öğrenciyim 2 sınıfım adımda asım değil zaten :)

• iyi

Kızlar Ne Diyor 15

• İsimi genelde yazmıyorum.Ünv.Bölüm sekreterliği yapıyorum diğer yandan iç dekorasyonla ilgileniyorum.Ünv.aöf okuyorum Radyo ve Tv Programcılığı bölümü.22 yaşındayım.

• :maşallah :D

• Öncekileri Göster
    • canım benım.daha napıcaksın..senın o güclü karaktern yeter.okudugun b�lüme bakarsak gelecegn harıka olacak.

• inşallah birtanem dediğin gibi olur kendim için bir şeyler yapmaya çalışıyorum daha iyi olabilmek için ama yaşadığım şehirin verdiği dezavantajları var ona üzülüyorum:(

• Turizm ve otel işletmeciliği okuyorum.Uluslararası bir firmada part time olarak çalışıyorum :)

• tebrik ederim :D

• ben açıklayamam, kıskananlar, çatlayıp patlayanlar olur şimdi :D

• ahaha :) güzelmiş :) senin canın sağolsun tatlım benim :D

• Bizden isimlerimizi ve bilgilerimizi isteyen bir gizli kullanıcı.garip

• nasıl olsa nick o. adım Bişeng ama :D

• Adım Derya.Nede olsa nick :D

• benim nickim mirelay adım Bişeng yahu :D

• stilistim..moda okululu mezunuyum..turızm sırketınde sekreterım.

• helal olsun :D

• Öncekileri Göster
    • canımsn ya..tesekkür etcemde az kalıcak..:)öptm güzel arkadaşım.

• r.ederim canım benim hak ediyorsun az bile.

• Adım Begüm :) Ankara üni RTS öğrencisiyim.

• başarılar :D

• adimi bosver 18 yasindayim uniye hazirlaniorm

• inşallah gönlündeki gelir :D

• Bişeng mi? İsminin anlamı nedir?

• nazik demek kürtçe

• Öncekileri Göster
    • Evet bitkiymiş.Teşekkürler:)

• rica ederim :D

• Sen açıkla.

• güncellemeye bak :)

• Güzel isim :)

• teşekkür ederim :D

• napıcaksın

• benim soruma cevap olmadı güncelleme

• merak

• Bırak gerçek ismimi eski nickimi bile açıklamam...

• keyfin bilir.

• Hukuk 1. sınıf öğrencisiyim. İsmimi şimdi söylemeyim :))

• peki ala :D teşekkür ederim :D

• ortak yanimiz var senle bende kürdüm:) yalniz ben ic anadolu kürdüyümez li te heztikimm:)ögrenciyim avrupada yasiyorum

• avrupanın hangi kısmı? almanya ya da avusturya yönünde tahminlerim ama? ..

• niye gizli kullanıcı oluyosun ki

• hayatimda gör¨dum en sacma soruadi ustunde sanallllll

• hayatımda gördüğüm en saçma cevap.

• :)

• bn gizli kullanıcılarıda saçma buluyorum !

• İsim önemli değil. Çocuk eğitmeniyim,İstanbul'da oturuyorum.

• memnun oldum :D

Yükleniyor...