• Sor
  • Bence

Öksürügü ne keser?

Öksürügü ne keser?

En İyi Görüş

• öksürük boğazındaki akıntıdan kaynaklanıyor.akıntıyı kesersen öksürükte kesilir.bal ve karabiber işe yarar.birde assist var.balgam sökücü.her eczanede bulursun.toz şeklinde suya karıstırıp iç yatmadan önce.sabah bak neler cıkarıyor sana :D öksürükte kalmaz.

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 37

• Vayy bee... Kimin ne olacağı belli olmuyor işte..

• pekmez

• Önce biraz arttırır ama öksürüğü en iyi kesecek şey sıcak süttür...

• kuvvetli bir yumruk ye sırtından

• guzel kardesım doktora gorunsun. oksuruk surubu verır ıyı gelır. burada verılen tavsıyelere pek kulak asma derım daha sakıncalı olur belkı

• sıcak su içir..

• Nane limon

• Az sigara iç

• Sigara icmiyorum ben

• O zmn sakın içme

• bir hastaneye gidin. Kullandiginiz antibiyotigi ve ise yaramadigini ozellikle soyleyin. Muayene ve muhtemelen rontgen cekerler. Antibiyotigini degistirebilirler. Her antibiyotik her hastalikta ise yaramiyor cunku...

• eğer şekerı yoksa en guzelı kalıtelı bır markanın keçi bynuzu pekmezını verın sabah akşam cok faydasını görücek emın ol.bırde buğday samanı cay olarak verınız sekersız olarak buda cok etkılııdır

• Eğer bu öksürük 1 haftadır devam ediyorsa, mutlaka bir doktora görünmesi lazım.Görüneceği bölüm "göğüs hastalıkları" bölümü olmalı.Kuru öksürük iyi değildir, bence bir an önce doktora görünsün.

• Antibiyotik alması lazım gçmez yoksa

• Alıyor zaten fayda yok annemde bronsit var hep öksürür ama bu sefer baya kotu oldu

• ayak tabanlarına viks sür geçirir yarım saate

• bal çok işe yarıyor

• Bal karabiber, zencefil. Bu karışım ölüyü diriltir.

• pekmez keser. Kestane balıda iyi gelir diye söylenir.

• bogazına tukureyimde geçsin ablası

• bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı zencefil bal ve limon ekleyin içsin bunu her öğün yapın etkisini kısa zamanda göreceksiniz. 2 güne öksürüğü kesilebilir kesilmezse farklı bir durum olabilir.

• öksürüğü geçse bile hastalığının geçeceği ne malum

doktora götürün

• Annem zaten hep öksürür kac kere doktora götürdük birsey yol dedi ama bronsiti var bazen cok kotu oluyor boyle ve ben cok üzülüyorum o boyle olunca ne yapım ben şimdi

• bala zencefil at ye sabahları 1 kaşık. iyi gelir

• Yakınında bulunan birilerine söyle de sırtına vursunlar...

• öksürük şurubu ;)

• bal a karabiber dök 2-3 kaşık ye çok iyi gelir.

• Sigara iciyosa biraz azaltsin cigerleri tikiyo

• Yok icmiyor
      Annem zaten hep öksürür kac kere doktora götürdük birsey yol dedi ama bronsiti var bazen cok kotu oluyor boyle ve ben cok üzülüyorum o boyle olunca ne yapım ben şimdi

• 1 tatlı kaşığı bala 1 cay kaşığı toz zencefil kat macun gibi oluyor onu yesin. Veya benim bir karisimim var hemen geciriyor benim bogazimi. 2 tatli kaşığı bal 1.5 cay kaşığı toz zencefil. Kucuk bir parca misket kadar kök zencefil, 1 tane cubuk tarçın ve icine yarım limon sık bunlari buyuk bir kupa bardaginda hepsini karistir ustune sicak su ekle içsin cok guzel tadi hem.

• kesinlikle faydalı aynısını yazacaktım bunu yap annene canım

• Öncekileri Göster
    • Çık sagol deniycem dediklerinizi

• Rica ederim :) sifa olsun :)

• az pişmiş yumurta içir en azından bir süre için geçirir.. geçmiş olsun çok..

• Limon yesin gecmis olsun reis

• Cok sagol

• Öncekileri Göster
    • Sagol

• Cigerlerinde sorunda olabilir.Anneni çok mu seviyorsun küçük kız

• ballı süt iyi geliyor

• kekik çayı

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• 1 çay kaşığı zencefil ve 1 tatlı kaşığı bal karışımı.

• pekmez. <asdfghjk

• bal limon karabiber

• tadı kötüdür ama iyi geliyor

• Tarçın ile bal ya da karabiberle bal karıştır ye. Ayva taprağını kaynat iç. Gaeçmiş olsun.

• Teşekkür ederim

• Rica ederim. Ayrıca teşekkür ederim.

• Ya salgın mı var? Bende öksürmekten boğulacam.

• bal- limon- karabiber muhteşem üçlüsü :))

• pekmezle karabiber kaynat iyi geliyor.. ve çok kolay bir tavsiye elmaları yıka fırına at yarım saat dursun sonra ılık yesin annen bu da iyi geliyor..

• Cok sagol deniycem

• inşallah iyi gelir..

• Ihlamur kaynat

• balla toz zencefili karışıtırıp yiyebilirsin ama bir hafta falan devam etmen lazım şak diye kesilmez azalarak kaybolacaktır

• pekmez yedirirdi annem iyi gelirdi:)

• balın içine 1 tatlı kasıgı zencefıl karıstır

• Pekmez .

• Öksürüğü kesmek iyi bişey değil, evet rahatsız eden bi durum ama bu ciğerlerinin temizlenmesine işaret, geçmiş olsun

• bal ve çörekotunu karıştır annene yedir biraz. ama bir hastalıktan kaynaklı olabilir. eğer kuru öksürükse dediğimi yap. içinde acı varsa mutlaka doktora götür. geçmiş olsun canım

• Annem zaten hep öksürür kac kere doktora götürdük birsey yol dedi ama bronsiti var bazen cok kotu oluyor boyle ve ben cok üzülüyorum o boyle olunca

• dediğimi yap ozaman. Bıde zencefilli sekerler oluyo A 101 de filan var onlardan al annene öksürüğü başlayınca yesin bir tane. benim annemde de aynı durum var.

• Cok sagol yorum icin yapacam ama yurtdisindayim ben yani issallah bulurum

Senin görüşün var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

Yükleniyor...