Bir kız bir erkeğe neden öküz der?

Ben sevdiğim kıza bunu dedim,bana öküz diyordu,bir kız niye böyle der bir erkeğe dedim,sevdiğinden dedi,hemen sonra da ya da gerçekten öküz olduğu için ve de sen 2. şıksın gibi bir ifade kullandı...Yok da bu kız bana niye öküz diyor,gerçekten 2. şık mı peki..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• Öküz olsada öküz diye ancak sevilen erkeğe denilir bence

• belki arkadaş olarak seviyordur ne bilelim biz çünkü her kız da aynı değildir sonuçta :)

• umutlanma tabı.ama sevılmeyen erkegede denmez hanı

• bende bunu fark ettim , bende ona diyorum bayan öküz diye,olumsuz bir tepkiyle karşılaşmadım,dalga v.s. geçiyorum o da bana diyor maviş,aptal sarışın v.s. ama bunlarla da umutlanmak istemiyorum açıkçası

• Şimdiki gençlerin ağzında ''öküz'' ve ''odun'' kelimesi çok popüler .Bir moda diyebilirsin gelicek ve geçiçek.Siz erkeklerde hiç bir şeyi beğenmiyorsunuz.Misal sizlere bazen ayı deniliyor yine beğenmiyorsunuz.Öküz deniliyor beğenmiyorsunuz.Tercihiniz ne olurdu hayvanların dünyasında? Hiç size aslan kartal denilince kızanıda görmedim :).Hayvanlar arasında ön yargımı var nedir bu anlamadım.Bence öküz güzel bir hitap şekli.Kızmayın itifat olarak algılayın.

Hayırlısı

• Hayır kızmam.İneklere ve öküzlere insanlarin çok ön yargısı var.Etini yiyoruz, sütünden istifade ediyoruz vs.Diğer aslanlardan ve kartallardan ne yarar gördüğünüz bu zamana kadar? Bu saydığımız hayvanlar bize gündelik hayatlarımızda asırlardır yardımcı oluyorlar.Örümceklerden korkuyorum ama örümceklerde kutsal hayvanlarmış bunuda biliyorum .Birde yukarıda yorumda şaka yaptım :).İnsan gülmeli bazen bazi şeylere.

• Mesela biri sizi örümceğim diye sevse problem olmaz mı?

• öküzlük yaptığı için..

• bir insan öküz ve benzeri yakıştırmalarda bulunduğu kişiyle iletişim kurabiliyorsa ; ne demişler kişi kendinden bilir karşısındakini :D

• sevdiğindendir.

ama dememeyi tercih ediyorum bir insana 40 defa öküzdersen sonunda seni teper:D

• öküz diyorsa seni çok seviyodur

• dalga değildir umarım

• sevdiginden olabilir,bende sevdigime ayi derim msl :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Emin değilim arada kaldım.

• bende arada kaldım hocam maalesef

• ihtimaller:

1- Kız utangaçtır ve ne diyeceğini bilememiştir.

2- Yanlış anlaşılma vardır.

3- Kız öküzdür.

4- Erkek öküzdür.

5- Kızın canı mangal çekmiştir.

• öküz olduğu içindir herhalde

• Sevdiğinden der o.

• oküz dese neysede :D direk öküz ayıp oluyor

• aşşağılamak için.

Yükleniyor...