Neden kızlar soruyor?

Neden erkekler soruyor değil de kızlar soruyor? :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkeklersoruyor. com yazarak gir bak :)

• +1

• Öncekileri Göster
    • Benden mi öğrendin yoksa :)))

• yok hanımlardan birindendi. souldancer olabilir ama emin değilim :)

Kızlar Ne Diyor 26

• Aslında erkeklerde soruyor ama sanırım kızların sayısı daha fazla o yuzden böyle dikkat çekmiş olabilir:)

• bu soru haftada en az bir kez sorulduğuna göre, sanırım dikkati çeken oluyor:))

• ... Üstad :D

• :D

• Yassah gardeşim yasaaah xD

• He kitabıma :)))

• çekmezmi tabi ki çekti kız kıza takılıcaz sanıyorduk karma yurt muş meğerse .. sanırım erkekler daha meraklı bu sonucu çıkarabilirmiyiz , mantığa gelince erkekler kadar kızlar da mantıklı cevaplar veriyor tabi mantıklı soru olduğu zaman

• Niye şaştın ki tamam kızlar soruyorda erkekler hazır kıta mı bekleyecek :)) Hem erkekler sorunca da bir şey değişmez biz o soruların cevapların da da soru sorarız :)))

• Hee ya niye kızlar soruyor külliyen yalan erkekler daha çok soruyor sözüm ona biz meraklıyız ya sorup taktik öğrenicez daha çok erkeklere taktik veriyoruz sitede ki tüm erkekler iç çamaşırı markasından oje rengine kadar her şeyi biliyorlar. Biz daha erkeklerin hangi hediyelerden hoşlandığını çözemedik

• Bence dikkat çekenleri değil de, sitenin genel ortalamasına bakmak lazım.. Ah keşke mantıklı cevapların oranı yükselse de bu cevaplar kimden gelirse gelsin.. Hatta o zaman bu cinsiyet ayrımcı sorulara da bu derece muhattap olmazdık.. Çünkü, devamlı mantıklı cevaplar veren bir üye profiline sahip bir sitede, herkes beyniyle düşünecektir..Ancak, dün başlayan bir kadın-erkek tartışmasının, başka soru ile bugüne taşınması ve devam etmesini ben çok anlamsız buldum.. Anlamsız bulduğum konunun tartışılması değil tabii ki, konu tartışılırken seviyenin düşürülmesidir anlamsız olan.. Bu nedenle diyorum ki, bu tür geneli ilgilendiren bir konuda cinsiyet ayrımı yapılması son derece sakıncalıdır.. Ayrıca, insanın kendi seçimi olmayan cinsiyet, ırk, din, dil, doğum yeri vb. gibi gruplar için "En", "daha" gibi sözcükleri kullanırken dikkatli olmalıyız.. Bu sözcükleri kullandığımız cümle belki bir çok kişiyi memnun edecektir fakat başkalarını rencide edebileceği ihtimalini de gözden kaçırmamak gerekir.. Ben bu soruyu iyi niyetle sorulmuş kabul ediyorum.. Bu nedenle de soruda verilen bilgileri doğru kabul ederek, mantıklı cevaplar vererek site seviyesinin yükselmesine katkıda bulunan erkeklere çok teşekkür ediyorum.. İyi ki varsınız Neo-korteks'i baskın erkekler..

• Sorduğun sorunun mantıklı cevabı şudur.. Şimdi bu sitenin kurucuları ilk olarak ABD'de GirlsAskGuys.com adlı siteyi kurdular.. Sonra da Türkiye'de benzer siteyi kurduklarında, site adı Türkçe olsun istediler.. Ancak, Kızlar ve Erkekler olarak ikisini birden kullanmak hem domain adı olarak, hem de site ismi olarak çok uzun olacağından sadece KızlarSoruyor olarak yapmaya karar verdiler..Tabiidir ki, site adında sadece kızlar ibaresi geçmesine rağmen, sitenin ingilizce versiyonundaki sistem aynen işlemekte ve hem kızlar, hem de erkekler soru sorup, cevap verme hakkına sahipler..Sanki her iki siteyi de ben kurmuşum gibi cevap yazmışım.. Ama, kurucunun bana anlattıklarını anlattım ben de size.. :)))

• aynen ya bizden çok siz soruyorsunuz hem aferim panda aferim:D

• kızlar daha meraklıda ondan :):)

• öncelik her zaman bayanların da ondan :))))

• Bence bayanlar daha meraklılar da ondan. :))

• :)))) o da bir ihtimal.

• kızların sorucagı cok sey oldugu ıçındır malum takıntılı yaratıklarız:)

• Kendiyle barışık, Ve özeleştiriye açık açık bir tür:)

Nadirende olsa yeryüzünde görülebilirler :))

Teşekkürler +1

• ben tesekkur ederım:)

• Tmm senin için de erkeklersoruyor.com die bi site açcam söz ;)

• europasoruyor olsun mümkünse :)))

• Öncekileri Göster
    • Kedisini, köpeğini, dolaptaki ceketini, pabucunu, terliğini, duvardaki resmi. Ne varsa alsın. Toplasın gelsin. Benim için gelsin İsterse kalsın... :))))

Sonu güzel değilmi ? İsterse Kalsın :)))

• Erkeklersoruyor.com yaz adres satırına bak nasıl bir sürpriz var orada :)))

• kizlar erkeklere sordugu icin erkeklerin daha aktif olmasi ve mantikli yorumlar yapmasi normal :)

• erkek egemen bi toplumdayz.burayıda ele gecirdiler.:) ama onları sevıyoruz.

• Mantıklı cevap veren 2 3 kişi var erkeklerde hepsi değil. Kızlar sanki daha canla başla yardımlaşmaya çalışıyor.

• sana katılıyorum rosa. bir erkek olarak...

• Hepimiz soruyor işte :)

• girlsaskguys - ondan

• Herikiside sruyor nanik :)

• kizlar(pembe) soruyor(mavi) ters soru isareti(pembe) düz soru isareti(mavi)nokta(pembe)com (gri)pembe=kiz mavi=erkek olduguna göre, öyle ise gri es cinsel midir?peki onlar nerede?

• Naptın ya :) Logo üzerinden verilen en mantıklı cevap bu. Fakat benim sorun link'ti.

• tersini yaz sorun kalmaz (:

• ya neden erkek arkadaşlarımıza sataşıyorsun biz böyle iyiyiz

• Yok amacım sataşma değil, merak ettim sormak istedim.

• Valla kızlardan çok erkekler soruyor ve erkekler daha aktif :) Ama alıştım ben bu isme yahu.

• sanirim feminist bir site

• Belkide...Bu gün nasılız eğitimsiz... ?

• üye olup sorabildiğine göre:D

• egemen biziz biz olmadan yapamazsınız o yüzden biz soruyoruz sizede izin verdik sorabilirsiniz.

• Egemenler sizi :)))

Biz olmasak siz kime sorardınız bunca soruyu...

Bu soruya ne dersin :)

• çekirgesiz dünya istiyorum demedim:)

• bunuda üstümüze attılar :)

Erkekler Ne Diyor 35

• ORtaya sorular atılır. ama sorunun kim tarafından cevaplanmasının bir önemi yok. önemli olan dogru cevapları alabilmek.

• Yönetime teklifim etenin adını önünegelensoruyor.com veya canıisteyensoruyor.com yapmaları. Bu şekilde şüpheye yer kalmaz :)))Aslında ben soru soracağım zamanlarda sitemize erkeklersoruyor.com adresinden girerek sorumu soruyorum. Ne de olsa aynı siteye açılıyor. Erkeklere iltifatın için teşekkür ederim. Mantıklı cevap konusuna gelince;1. Bence sitedeki erkeklerin yaş ortalaması bayanlardan daha yüksek. Bu yüzden bayanlardan yorumlarını beğenmediklerin sanırım 18 yaş civarı tecrübesiz ve daha pişmemiş arkadaşlardır. 2. Sitede oldukça fazla sayıda bayan görünümlü erkek üye (Doğan görünümlü Şahin gibi oldu ama idare edin artık) var ve beğenmediğin yorumlar kötü maksatlı bu üyelerden geliyordur. Erkeklerin daha aktif olması son derece normaldir çünkü doğada bir çiçek birçok arıyı çeker.

• Bu lanet telefon kafasına göre düzeltme yapıp beni sinir ediyor. "etenin" yazan saçma kelime "sitenin" olmalıydı. Kusura bakmayın.

• Bu soru sadece birkaç saat önce de soruldu ama. :)) link

• gaza getirme şunları yoksa tekmeyi koyarlar bize

• ilk defa bu sitede bize iltifat edildi :)))))) çok teşekkür ederim

• katılıyorum :D

• eyvallah

• zaten sitenin ismini ilk duyduğumda arkadaşlık sitesi falan sanmıştım, ismi kendini pek tasvir etmiyor gerçekten de.

• İçine kız kadın koydun mu herşeyi pazarlaması daha kolay da ondan :)

• he yaa, soru soramıyorum lan korkudan

• aynen ya:D yok neymiş kızlarsoruyor anasını satım google dan geçmişe bir baksalar kızlarsoruyor .comda napar bu cocuk falan fılan olmuyor aga:D

• artık çok geç :)

• aga bunedena şaşilçak ne var buzamanda para kizlarda

• www.kizlardaerkeklerdesoruyor.com çok çirkin bi isim

• o değil de kardeş sitenin adı neden girlsaskguys da girlsareasking değil?

• herhalde site ilk kurulduğunda sadece kızlar sorabiliyordu:D

• çeneleri düşük olduğu için. no offense =)

• bunu ben sorucaktım sen sormuşun teşekkür ederim :) benimde dikkat,mi çekti kızlardan çok erkekler soruyor

• Ya bu aslında son zamanlarda bilimadamı yerine biliminsanı diye zırva bir kelimenin kullanılması gibi bir durum aslında. Kelimelere çok takılmamak lazım. Sanırım siteyi kuranlar zamanında hedef kitle olarak kızları belirlediler.

• ne yani sırf senin için w ww.erkeklersoruyor.com diye domain mi alsınlar? bence bu site gayet ii , başarılı , isim sorununu fazla kafana takma bence önemli olan işlevi :)

• ne alakası var kızlarerkeklersoruyor.com olabilr:D

• Bu sorudan sonra cikacak misin yani?

• Sorun değil üyeliği de iptal ederiz.

• soruları daha çok erkekler soruyo ve daha çok erkekler cevaplıyor. Erkeklerin %80nin burada bulunma sebepleri sorulara kızlar tarafından verilen cevapları merak emeleri. malesef kızlardan hem soru az geliyor hemde cevap. Karı tarafı anlamanın ve empati kurmanın yolu karşı taraf hakkında daha çok bilgi edinmekten ve dinlemekten geçer. malesef buda pek olmuyor.

• evet haklısın bu soruya ben 8. erkek olarak yorum bırakıyorum

• mantıklı cevabı ..erkeklerde soru sorabilir ...doktor. derdin ne kardeşim erkek soru sorduğum anda düşüyorum doktor bey...hımmm:=))

• Bir milyoncuda neden 5 liralik esyalar satilir dusundunmu , cunku isimde bir milyoncudur

• Bu soru öncedende sorulmuştu.Açıklayayım bayan arkadaşlar forum ve diğer paylaşım sitelerinde çok etkin değiller.Bu platformda onların söz hakkında sahip olduklarını ve bayanlarla daha sosyal ortam oluşturulması için kurulmuştur.Erkekler soruyor olsaydı belkide bayan arkadaşlar üye olmayacaktı.

• az once bu soru aklımdaydı hakkaten sacma ya sıtenın ısmı! soru sorarken kendımı kız gibi hissediyorum ya sadece kızlar soru sorabılsın yada sıtenın ısmı degissin dimi yani* mesela genclersoruyor olabilir :D

• genelde delinin biri kuyuya bir taş atar, kırk akıllı da onu çıkarmaya çalışıyor. zaten erkeklerin sorma ihtimaline karşı yapılmış olan sitede buraya yönleniyor. müsterih olunuz.

• Akilli birininin sorup kirk delinin sacmaladigi da cok olur.Ne guzel

• kızlar sorar erkekler cevaplar erkekler sorar kızlar cevaplar bu mudur yani?

• çünkü sitenin orjinal formatı bu şekil. ''giraskguys'' .cm orjinal hali.

• girlsaskguys.com

• Hayır iki taraf da eşit etkinliktedemografik dağılım eşitexper sırana bakarsan anlayabilirsin..

• iyi niyetle sorulmuş bi soru daha :))

• bu soruda bence bı çapanoglu var:)

• erkekler daha mantıklı cevaplar veriyo dediği için mi böyle düşünüyosun ? :D

• ... Bahar,bhr34 ile çok nostaljik görülüyorsun ! Allah'tan sitede cinsiyet belirleyen renkler var,olmadaydı sanırım bhr34f :) Böylemiydi, F&M gibi şeyler olurdu.Plaka gibi görünmelerine çok güzlerdim.Soruya gel diyorsun,peki : Bu site varolduğunu sürece bu soru hep sorulmalı,siteyi incelemeyenler nasıl çıkar aydınlığa !

• aynen öyle

• Bunu soran 23131546. erkek oldun tebrik ederim.Erkekler neden bunu soruyor? Sorulması gereken soru budur.

• bütün kızlar toplanmış bir forum açmış. sonrada erkekler dahil olmuş olay bundan ibaret malesef :D

• madem sordun artik gidebilirsin

• Bu site girlsaskguys.com'un Türkiye'deki kardeşi olduğu için :)

• o zaman tam translate yapılsın hocam

• kizlarerkekleresoruyor.com gibi mi? biraz uzun; dolayısı ile insanlar yazmak istemeyecektir.

• hep erkekler cevaplıyor da ondan kız yazmış sadece kızlar cevaplasın adetim düzensiz diye 20 tane erkek 4 tane kadın cevaplamış :))

Yükleniyor...