Beni acımasızca terk eden sevgilime inat facebooka profil resmi olarak bunu koysam nasıl olur?

Beni acımasızca terk eden sevgilime inat facebooka profil resmi olarak bunu koysam nasıl olur? link :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seyi kalkmis oglanin .

• :D

• Haha evet :D

• ahah :)

Erkekler Ne Diyor 29

• bunu yaparsan ondan bi farkın kalmaz ki boşver gitsin

• şimdi bu eski sevgilin mi yeni sevgilin mi? eskisiyse adamı iyice havalandırırsın kendini tanrı sanar. yenisiyse sırf onu kıskandırmak için böyle bir şey yaptığını düşünür yine ego patlaması yaşar:) en iyisi sakin ve gizemli olmak. hakkında hiç bir şey öğrenmesine izin verme.

• sen misin bu

• sen soruya cevap ver? :d

• hiçbir şey fark etmez

• hangi film bu?

• Sevimsiz çıkmışsın benim gibi :)

• otobüs duragı resmi koy o anlar

• do it

• guzel bır dusunce koymakla ıyı koyar sanırım

• oo hatadan erkekn dönmusum derım terk etiğimede sevnırım adını bıle anmam

• bence hala onu kıskandırmaya çalıstıgını anlayamayack kadar gerizekalı değil onun icin adamın egosunu tavan yapmaya gerekyok bak hala beni kıskandırmaya çalısıyor die :D umrunda deglms gibi davran herşey lehine döner :D

• Eger koyarsan iyi ki kurtulmusum bu kizdan der hatta cok cesitli sifatlar kullanir bir de bu fotograf ayrildiktan sonra mi cekildi

• yep.

• basit olur.biraz çizginin dışına çık da düşün.

• resim koyacağına her şeyi gizle yalnız temel bilgilerinde ilişkisi var yaz o hepsinden daha çok koyar ona emin ol

• cok kotu koyar ona,soyleyecek bişeyı kalmaz

• Yalnız fotodaki adam çok isteksiz görünüyor... Bu fotoğraf eski sevgiline karşı seni basit gösterebilir... Kaldı ki, adamın g.tü kalkar, kendini birşey sanar...

• O yüzden ereksiyon olmuş zaten.

• :))

• benimlede aynı pozu verebilirsiniz ..pek sorun olmaz yani..hadi ateistler bunuda açıklayın bu ramazan gününde :d

• giefghjklş

• hidraforun orada yapmayaydınız bari

• Ben olsam eskilerle uğraşmak yerine direkt unutma çabalarına girerim

• Soldaki sensin sanırım. Bence yersiz olur.

• Mesela sen olsan böyle bir durumda ne düşünürdün, daha doğrusu bu durum seni kızdırır mıydı?

• Öncekileri Göster
    • JEton yeni düştü sağdaki benim elbette. :) zaten lübnanlı bir çocuktu o. resim çekiliyorduk kızlarla o da geldi, bana benimle resim çekilmek istediğini söyledi ben de tamam dedim, sonra öpüşür gibi yaptık :D öyle oldu, yani sevgilim falan değil. fırsatı değerlendireyim dedim. öyle çekildik.

• Buradan, Lübnanlıların ne kadar kötü giyindiklerini çıkartabiliriz o halde.

• Acımasız gerçekler

• bari adamin ereksiyon olmadigi bir sey koysaydin. kendini onune gelenle yatan gosterirsin bununla sadece.

• aynen adam çadırı kurmuş..

• Öncekileri Göster
    • sen dolaylı yoldan o. derken ayıp değil ben direkt söyleyince mi ayıp haha.

• ben nerede dedim bunu? disari olan imajin bu olur yalan mi?

• Resimdeki sen degilsen cacik olmaz. Ama sarisin hatun sen isen cani yanar;)

• tıh

• Bu sen diilsin di miğ yabancı site cunku

• türk sitesi o laaa bu sitenin yabancı versiyonu ama türk sitesi.

• Yakışmaz .

• Fotoğraftaki isteksizliğe ve samimiyetsizliğe bakılırsa, bu taktik işe yaramaz.

• nerden anladın bunu ? çok mu belli gerçekten?

• Detaylara girmeyeyim. Evet çok belli oluyor.

• Ama eğer bunu dile getirirsen, ben de ona göre koyup koymamakta karar kılabilirim, çünkü bunun etkili olması gerekiyor, yani inandırıcı.
      Peki ben mi şey duruyorum samimiyetsiz?

• Hakkında kötü düşünürdüm geri dönüceğimde olsa dönmez idim :) ahahah

• olur güzel olur ama neden

• kıskandırmak için?

• Öncekileri Göster
    • 19

• ne diyim sana ben büyüyün artık diyesim var ne gerek var yani sen çocugun umrunda olucağını falanmı sanıyorsun ayrıldım diyosun daha ney

• linkde beyaz bir sayfa çıkıyor .s

Kızlar Ne Diyor 13

• Kıskandırmaktan ziyade seni küçük düşürür gözünde ...

• böyle bir şeye gerek duyma.

• Koy koy :))

• <3

• eski sevgilinin gözünde tamamen bitmek artık hiç umursanmamak istiyosan koy. konya spora da khoy.

• koyma düşük gösterme kendini derim

• Kıskandırmak istedigini dusunup kendini nimetten sayabilir, koyma derim ama guzelmis foto :)

• teşekkür ederim balısı <3 :D

• oysh.. <3

• Inatla iş yapma

• bence koymalısın ne olduğunu şaşırır zavallım

• Vay gaşar benımle bıle boyle poz vermedi zilli der geçer.Vah tilelele acımasızca terkettiğim gız bırını bulmus hemen oturup ağlayım diyecek değil ya :)

• baska bır adam yok mu be bu cırkın ama sn ıyısın bırakma sevgılın senı terk ettı dıye bır de kucuk dusme sımdı kendını nımetten sayacak

• tombişin pantolonu tam bir felaket.

• :D hiç sorma hahahaha :D

• Öncekileri Göster
    • hehehe <3 en iyi cevap seninkisi bebişim.

• adam sürekli ereksiyon halinde geziyorsa rahat olayım bari diye bol almıştır

• kötü olur

• Bune lan :D ahahah nerdeyse şey şey videolarınızı koyacaksınız ha milletin girdiği sitelere..kızım valla ben olsam koyardım koy bence.

• çok mu kötü laaan doğruyu söyle :( :Dasdfgh

• Öncekileri Göster
    • ama o nasıl bi yazım hatası o öyle bebişim.

• İyi kıvıramadım ahahah :D.O fotoğrafı görüce komiğime gitti yazdım birden.Ciddi ciddi soruyorsan eğer koymamalısın.

Yükleniyor...