Beni acımasızca terk eden sevgilime inat facebooka profil resmi olarak bunu koysam nasıl olur?

Beni acımasızca terk eden sevgilime inat facebooka profil resmi olarak bunu koysam nasıl olur? link :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seyi kalkmis oglanin .

• ahah :)

• Haha evet :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 29

• resim koyacağına her şeyi gizle yalnız temel bilgilerinde ilişkisi var yaz o hepsinden daha çok koyar ona emin ol

• Acımasız gerçekler

• cok kotu koyar ona,soyleyecek bişeyı kalmaz

• guzel bır dusunce koymakla ıyı koyar sanırım

• do it

• otobüs duragı resmi koy o anlar

• basit olur.biraz çizginin dışına çık da düşün.

• hangi film bu?

• şimdi bu eski sevgilin mi yeni sevgilin mi? eskisiyse adamı iyice havalandırırsın kendini tanrı sanar. yenisiyse sırf onu kıskandırmak için böyle bir şey yaptığını düşünür yine ego patlaması yaşar:) en iyisi sakin ve gizemli olmak. hakkında hiç bir şey öğrenmesine izin verme.

• bari adamin ereksiyon olmadigi bir sey koysaydin. kendini onune gelenle yatan gosterirsin bununla sadece.

• ben nerede dedim bunu? disari olan imajin bu olur yalan mi?

• sen dolaylı yoldan o. derken ayıp değil ben direkt söyleyince mi ayıp haha.

• ne ne ne? neyi alt etme durumu bu? ben kimi ne ilan etmisim be! saygisiz olaya bak kimle karistiriyorsun acaba! ayrica benim tekme olayi da boyle bir sey degil. bu gune kadar kimseye o.. demedim demem de. nasil bir insansin sen be anlamadim ki, gelmis bana kufrediyorsun! ayip ayip

• Öncekileri Göster
  • Yalnız fotodaki adam çok isteksiz görünüyor... Bu fotoğraf eski sevgiline karşı seni basit gösterebilir... Kaldı ki, adamın g.tü kalkar, kendini birşey sanar...

• :))

• O yüzden ereksiyon olmuş zaten.

• Resimdeki sen degilsen cacik olmaz. Ama sarisin hatun sen isen cani yanar;)

• Eger koyarsan iyi ki kurtulmusum bu kizdan der hatta cok cesitli sifatlar kullanir bir de bu fotograf ayrildiktan sonra mi cekildi

• yep.

• tıh

• Bu sen diilsin di miğ yabancı site cunku

• türk sitesi o laaa bu sitenin yabancı versiyonu ama türk sitesi.

• Sevimsiz çıkmışsın benim gibi :)

• benimlede aynı pozu verebilirsiniz ..pek sorun olmaz yani..hadi ateistler bunuda açıklayın bu ramazan gününde :d

• giefghjklş

• Yakışmaz .

• hidraforun orada yapmayaydınız bari

• oo hatadan erkekn dönmusum derım terk etiğimede sevnırım adını bıle anmam

• bunu yaparsan ondan bi farkın kalmaz ki boşver gitsin

• Fotoğraftaki isteksizliğe ve samimiyetsizliğe bakılırsa, bu taktik işe yaramaz.

• Ama eğer bunu dile getirirsen, ben de ona göre koyup koymamakta karar kılabilirim, çünkü bunun etkili olması gerekiyor, yani inandırıcı.
      Peki ben mi şey duruyorum samimiyetsiz?

• Detaylara girmeyeyim. Evet çok belli oluyor.

• nerden anladın bunu ? çok mu belli gerçekten?

• bence hala onu kıskandırmaya çalıstıgını anlayamayack kadar gerizekalı değil onun icin adamın egosunu tavan yapmaya gerekyok bak hala beni kıskandırmaya çalısıyor die :D umrunda deglms gibi davran herşey lehine döner :D

• Hakkında kötü düşünürdüm geri dönüceğimde olsa dönmez idim :) ahahah

• Ben olsam eskilerle uğraşmak yerine direkt unutma çabalarına girerim

• Soldaki sensin sanırım. Bence yersiz olur.

• Buradan, Lübnanlıların ne kadar kötü giyindiklerini çıkartabiliriz o halde.

• JEton yeni düştü sağdaki benim elbette. :) zaten lübnanlı bir çocuktu o. resim çekiliyorduk kızlarla o da geldi, bana benimle resim çekilmek istediğini söyledi ben de tamam dedim, sonra öpüşür gibi yaptık :D öyle oldu, yani sevgilim falan değil. fırsatı değerlendireyim dedim. öyle çekildik.

• Terk ettiysem çokta önemli değilsindir benim için. Gerçi bazı erkeklerde "Onu tekrar kazanmalıyım!" tripleri olur ama bende yok.

Bu arada çok zevksizmişsin, söylemeden edemeyeceğim.

• Öncekileri Göster
  • olur güzel olur ama neden

• ne diyim sana ben büyüyün artık diyesim var ne gerek var yani sen çocugun umrunda olucağını falanmı sanıyorsun ayrıldım diyosun daha ney

• 19

• ya böyle şeyleri bırakın artık ya yaş kaç senin

• Öncekileri Göster
  • linkde beyaz bir sayfa çıkıyor .s

• sen misin bu

• hiçbir şey fark etmez

• sen soruya cevap ver? :d

Kızlar Ne Diyor 13

• kötü olur

• bence koymalısın ne olduğunu şaşırır zavallım

• Vay gaşar benımle bıle boyle poz vermedi zilli der geçer.Vah tilelele acımasızca terkettiğim gız bırını bulmus hemen oturup ağlayım diyecek değil ya :)

• Kıskandırmaktan ziyade seni küçük düşürür gözünde ...

• böyle bir şeye gerek duyma.

• baska bır adam yok mu be bu cırkın ama sn ıyısın bırakma sevgılın senı terk ettı dıye bır de kucuk dusme sımdı kendını nımetten sayacak

• Kıskandırmak istedigini dusunup kendini nimetten sayabilir, koyma derim ama guzelmis foto :)

• oysh.. <3

• teşekkür ederim balısı <3 :D

• Inatla iş yapma

• Koy koy :))

• <3

• eski sevgilinin gözünde tamamen bitmek artık hiç umursanmamak istiyosan koy. konya spora da khoy.

• Bune lan :D ahahah nerdeyse şey şey videolarınızı koyacaksınız ha milletin girdiği sitelere..kızım valla ben olsam koyardım koy bence.

• İyi kıvıramadım ahahah :D.O fotoğrafı görüce komiğime gitti yazdım birden.Ciddi ciddi soruyorsan eğer koymamalısın.

• ama o nasıl bi yazım hatası o öyle bebişim.

• Bilemem kötümü değilmi (=.Yorumuma baktım da yanlış yazmışım gene etkilemesin seni koymazdım olacak o.Koca koca insanlarsınız boşverin bu işleri.

• Öncekileri Göster
  • koyma düşük gösterme kendini derim

• tombişin pantolonu tam bir felaket.

• adam sürekli ereksiyon halinde geziyorsa rahat olayım bari diye bol almıştır

• hehehe <3 en iyi cevap seninkisi bebişim.

• ondan bahsetmiyorum.evet o da var ama pantolon gerçekten kırış kırış ve tombul kıçında iğreti.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...