Boğa kadını ve Başak erkeği iyi anlaşırlar mı?

Boğa kadını ve Başak erkeği iyi anlaşırlar mı? Nasıl bir ilişkileri olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Merhaba,KizlarSoruyor.com'da tüm üyelerimizin kendi zevk, beğeni ve ilgi alanlarına göre sorular kabul ediyoruz. Her üyemiz cevap vereceği soruyu seçmekte serbesttir.Hoşlanmadığınız soruların altına spam cevaplar vermektense, o soruyu geçmenizi tavsiye ederiz. Unutmayalım ki kimilerine göre basit ve önemsiz nitelendirilen konular, diğerlerine da aynısını ifade etmeyebilir.Anlayışınız için teşekkürler,NergizKizlarSoruyor.com Ekibi

• Tabi bu işi yönetmek sizin işiniz ama yarın burç kombinasyonlarıyla inşallah dolmaz burası.

Erkekler Ne Diyor 7

• ben boga burcuyum ve en iyi anlaşabildigim burc da başak burcudur...

• bak gene burç sinirleniyorum, boğa kadını başak erkeğiyle kesinlikle anlaşamazlar sölemedi deme

• %90 anlaşırlar. Ama başak erkeginin asla ayrıntıya girmemesi ve içini dökmesi şartıyla. yoksa ilişki yokolabilir

• en iyi anlasan burçlardandır

• arkadaşlar kaç tane 12 mi?ne burç var bunlara 2de kadın-erkek kombinasyonunu katarsak (ya lisede bunları hesaplıyodum ama vala yapamadım şu an) muazzam bi sayı çıkar yakında o kadar sayıda ...kadını ...erkeği? Şeklindeki sorularla dolar ortalık yapmayın lütfen herkes sormasın. Admin ark.a da sesleniyorum..

• bkz ekşisözlükbkz uzmantv

• Boğa kadını ile başak erkeği mükemmel bir uyum gösterirler. Gözlerini birbirlerinden alamazlar. Saatlerce oturup birbirlerini sıkılmadan izleyebilirler. Onları yan yana gördüğünüzde nasıl bir bütün oluşturduklarını yüz metreden anlayabilirsiniz.

• ironi yoktur umarım. :) severim başak kızlarını.

• aha :)))))))))

• :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet diyorum.

• boğalar ve başaklar bence en iyi anlaşan iki burc

• Boğa Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:Başak erkeği, kendini keskin bir zeka, mantıklı ve realist bir yaşam anlayışıyla gösterir. O, sakin ve genelde dürüst bir insandır. Ama sizin karşı cinste aradığınız tutku ve ateş onda eksiktir. Yaralanma ve yanlış yapma korkusundan dolayı ilk adımı nadiren o atar. Eğer ona aşık olduysanız, insiyatifi ele almaktan korkmayın, çünkü on kalırsa bu uzun, belki de çok çok uzun bir zaman alır. Romantik ve kaşif bir aşık değildir, ama ona biraz yardım ederseniz fırtına gibi olabilir. Başağı mutlaka biraz itmelisiniz. Eğer kendisiyle ilgili birşey anlatıyorsa heyecanlı ve coşkulu olur. Diğer insanların yanlışlarını ve zayıf yönlerini anlama konusunda yeteneklidir. Bunu size de uygular, ama bir hata yaptığınızda bunları görmezdan gelir ve kızmaz. Başak erkeği bakımlı olmaya önem verir ve çevresinde, öncelikle de eşinde bunu arar. Dağınıklığı asla anlayışla karşılamaz. Yine de sevgi ve anlayış dolu bir baba ve koca olacak, size güven verecektir.

• Ben başağım anlaşamıyorum

• belkide :))) bir başak kadını olarak umarım su fanı dünyada bır gercek boğa tanırız :))))

• Boğa erkekleri soğuk ve hımbıl mı!? Sen gerçek bir Boğa görmemişsin anlaşılan. :P

• farklı olabılıyor kadını ıle erkeği evt anlaşabılır ben tam tersı anlamısım

• Öncekileri Göster
  • hahaha burçlara takılacak olsaydık

• Sırf yorumum çıksın diye yorum yapmak istedim ve yaptımda sanırım . Bu arada sitede çok yeniyim arkadaşlar . .

Yükleniyor...