Moderatörler ne iş yapar?

Uzun zamandır bu yazıyı bekliyordum. Nihayet yayınlandı. Moderatörlük bazı üyelerin gözünde nasıl bir algı yaratıyorsa, en son geçen gün Amerikadan maaş aldığım bile söylendi.Moderatörlerin ne iş yaptığını, nasıl moderatör olunabileceğin ya da moderatörlerin nasıl seçildiğini merak eden arkadaşlar için bu blog yazısını okumanızı öneririm. link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ampülü olanlara gıcık olanlar vardı bir dönem. Çok şükür ki arkadaşlarım %99'u bizi anlıyor artık :))Bilgilendirme için teşekkürler :))

• ampül yerine başka bi şekil olsa daha iiimiş aslında. bi çok kimsenin ampüle alerjisi var :D

• Aklımıza gelen fikirleri simgeliyor o :)))
      Ben yöneticilerde ALTIN TAÇ var onu kıskanıyorum :))

• Ampüllüler AKP li mi? Valla admine şikayet edin bu durumu. Bana para verseler mod ol diye ampül var diye olmam valla. Hakaret, zul sayarım kendime...

Erkekler Ne Diyor 4

• Açıkçası merak etmiyordum değil. Teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş :))

• maaş mı :) moderatörlük cidden zor iş. daha önceden bazı sitelerde moderatörlük ya da en azından görevli pozisyonlarında bulundum oradan biliyorum.cidden zordur. sitedeki (ya da en azından sorumlu olduğu alandaki) her yazıyı, cevabı tek tek okuman, bir sorun olduğunda da müdahale etmen gerekir. siteyi paso takip etmelisin, biri bir soru sorduğunda cevap vermen gerek. iki gün gelmesen ortalık karışır. ben bu ara giremeyeceğim deme lüksün yoktur.. moderatörlük gönüllülüğe dayanır ama zordur, insanı olduğuna olacağına pişman eder. tek iyi tarafı, biraz havan, karizman olur :)

• He he he! Kafanıza göre sorulara müdahale edemiyorsunuz yani : ))

• : ))

• Polisin site içinde dolaşanı diyebiliriz belki...Hatta ben Pekkomik'e polis imdat diye sesleniyorum...Onada selam yollayalım

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...