En iyi cevap olmanın sırrı nedir?

acizane 302 soruya cevap vermişim, hiç bir tanesi en iyi cevap seçilmemiş. normal mi? yoksa bir sırrı mı var?

Güncellemeler:
promosyom yapsam işe yarar mı? beni en iyi cevap seç, 3 en iyi cevap kazan! ayrıca 3 en iyi cevaba 2 en iyi cevap daha hediye! kampanya stoklarla sınırlı değildir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 12

• Haaa gayret başaracaksın.

• seni en iyi seçmeyenler utansın boşver

• fikirlerin soru sahiplerini etkilememiş olay bundan ibaret

• valla bılmıyorum kı.en ıyı cevap olsun dıye yazma, kendı dusuncelerını yaz sen.zaten kımısı ısıne gelenı yapıyor, kımısı gercekten doğru olanı.buna bukadar takılma dostum

• kendin ol ve emin cevaplar ver olay bu bence

• 1177 cevap 17 en iyi cevap :))

• En iyi cevap seçip geri alanlar var be.

• aman corc ne kasıyosun aç başka bir nick , yaz bir soru seç kendini en iyi cevap...o en iyi cevap seçilenlerin bunu yapmadıkları ne malum :/ site güvenli değil zaten bu konuda...

• Ahahhah troll oldugun nasıl bellı :))

• Öncekileri Göster
    • troll değilim hoşuma gidiyo sadece:)

• tamam bende sakasına dedim zaten:)

• Düsünerek yaz cevaplarını

• 700'de 10 en iyim var. Çok geç değil anacım, dert etme.Sadece galiba cevaplara hiç bakmadan cevap yazıyorum, özgün olmak önemli.

• Normal normal

• inanmak başarmanın yarısı.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızlara pişt demek.

• Bunun sırrı yok aslında ama seçim kriterleri sorandan sorana değişiyor. Kimisi kendi işine gelen ve gururunu okşayan cevabı seçerken, kimisi de gercekten emeğe saygı göstererek, 100 kişiye sorsan 70'inin seçeceği cevabı onurlandırıyor. Ben ciddiyetle verdigim tüm cevaplarda verebileceğim en faydalı olacak cevabı veriyorum. Tüm cevaplarım benim verebileceğim en iyi cevaplarımdır. Bu yüzden seçilme konusunda takıntım yok. Seçenden de, seçmeyenden de Allah razı olsun :))

• yazık sana.

• çoğu üye zaten bunu önemsemiyor bazıları gerçketen en iyi cevap olduğu için seçebiliyor bazılarıda kendi görüşünü yansıtan cevapları seçebiliyor en iyi cevap olsan ne olacak sanki sitede o kadar mantığını kullanan insan yok en iyi cevapların birşeyi değiştirmez boşver

• Cevaplara girdiğinizde,seçildi diye işaretlenen cevaplar olması halinde bile bunun profile işlememe mantığını anlayan var mı peki ?

• En ciddiyetsiz cevapları seçerim ben:))

• yok sanırım..dert etmemlide

• herkes gibi saçmalamak yada herkes gibi farklı düşünce aynı cevap vereceğine aynı düşünce farklı cevap verebilirsen en iyi cevap olmaması için bir neden yok...

• biraz flört biraz aşk biraz cinsellik biraz ayrılık biraz kişilik biraz sağlık biraz moda biraz kültür biraz diğer koy cevabına en iyi cevap seçilecektir

• herkesten farklı düşünmek ve cevabınla soranı tatmin etmek

Yükleniyor...