Hayalinizdeki ideal erkek/kadın'ı tarif eder misiniz?

Bu soruyu girlsaskguys'da görmüştüm maddeler halinde verilmişti.Hoşuma gitti.Burada da sormak istedim gerçi orada sadece bayanlara hayalindeki erkeği soruyordu ama ben iki cinse de soruyorum.Maddelere geçiyorum1-)Boy2-)Göz rengi/Saç Rengi3-)Vücud:Kaslı,zayıf,şişman v.s4-)Bu madde Türk örf ve adetlerine uygun değildir yine de cevaplamak isteyen cevaplasın(erkekler için bi anlam ifade etmiyor zaten)5-)Irk6-)Meslek7-)Kişilik:Çekingen,sinirli,sakin v.s 8-)Baskın/itaatkar (ilişki de baskın mı yoksa itaatkar mı sadece ilişki için geçerli genel olarak karakter değil)9-)Eklemek istediğin herhangi birşeySorunun orjinal halini görmek isteyenler için link

Güncellemeler:
Bu arada cevaplar ilan niteliğindedir tarife uyan arkadaşlar cevap veren üyenin cevabının altına yorum yaparak iletişime geçebilir :D (Espiri tabi)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1)1.782)Kumral veya koyu renk saçlı3)Kahverengi4) Yorumsuz :D5)Farketmez6)Farketmez7)Güçlü, güvenilir, çalışkan, zeki, esprili8)Ne baskın ne de itaatkar ikisinin ortası ( ama itaatkara daha yakın olması tercihimdir tabi :D )9)Herhangi bişey eklemek istemiyorum şu an bu kadar yeterli :D

Kızlar Ne Diyor 12

• adam gibi seven varmıı ? onun cevabını istiyorumm küçük adamm

• çok nadir olsada vardır rodimm

• Yokmudur sence?

• O da olur,dev kız :)

• 1.75 1.80Mavi göz siyah saçnormal vucudırk farketmezmeslek farketmez parası olsun yiter :PRomantık dusuncelı saygılı sevecenİtaatkar

• Sözümden cıkmasın mumkunse taparım ona ben :D

• İtaatkar istemen ilgimi çekti.genelde bayanlar ya baskın ya genelde baskın bazen itaatkar ya da ikisinin ortası diyorlardı.direkt itaatkar diyen bi seni hatırlıyorum.hoşuma da gitti aslında böyle istemen :)

• 1-)Boy : 1.75 / 1.802-)Göz rengi/Saç Rengi : kahverengi / ela3-)Vücud:Kaslı,zayıf,şişman v.s : fit görünsün yeter :) 5-)Irk : insan olsun :)6-)Meslek : mühendis olsun :p 7-)Kişilik: merhametli olsun.sözünde dursun.ben merkezcil olmasın.8-)Baskın/itaatkar ortasını tutturmak isterim ama olmaz :) baskın olsun.son söz onun olsun :p 9-)Eklemek istediğim ; kısaca adam olsun.

• 1) +1782) Ela veya bal rengi / Siyah...3)Kasli olsun ama dozunda olsun.5)Aile kulturume uygun olmali6)Farketmiyor ama kendini gelistirmis olmasi onemli7)Yerine gore çekingen, sinirli, sakin, atilgan, maço olmali..8)Baskin olmali.

• Benim gozlerim bal renginde kasimdakide ya ela olsun ya da bal rengi :)

• Teşekkürler Meli,göz rengi tercihin ilginç :)

• 1.70-1.75 boylarında,beyaz tenli,koyu kumral saçları ve renkli gözleri olan,normal kiloda,canavar gibi görünmemek şartıyla kasları olan,zeki,anlayışlı,yetenekli,kitap okuyan,kütüphanede ve kitapçılarda vakit geçirmeyi seven,spor yapan,temiz ve hoş giyinen,tiyatroya ve konsere gitmeyi seven,hayvan sever,ufak sevimli bir evi ve evinde çiçekler olan,kendini en başta bana,arkadaşlarıma ve aileme sevdirebilen,çevresi geniş,saygılı,görgülü,mümkünse her konuda iyi denebilecek bir zevke sahip,maç izleyen,tavla oynayan,balık tutan,çabucak sarhoş olmayan,iyi dans eden,sürpriz yapmayı ve hediye almayı seven,sabırlı,yardımsever,alışverişten sıkılmayan,iyi çin yemeği yapabilen,biraz kıskanç,biraz mantıklı ama genelde duygularıyla hareket eden,"yargılamak" ve "eleştirmek" arasındaki farkı bilen,gerektiğinde kavga boyutuna ulaşmadan tartışabileceğimiz,parfümü muhteşem kokan,teknoloji özürlü olmayan,fotoğraf manyağı olmayan,sevdiği işi yapan,aldığım her kararda destekleyici davranan,bana güvenen,benim de ona güvenmemi sağlayabilen,koleksiyon yapan (saat koleksiyonlarını çok severim),sıcak kanlı,yerinde konuşan,esprili,o anda ihtiyacım olan kişiye dönüşebilen,birbirimizden öğrenebileceğimiz ilginç ve güzel şeyler olan,yeniliklere açık,gezmeyi seven biri olsa iyi olurdu...

• Hah ha siparişi verdim hazırlatıyorum sana bundan bi tane kargoyla yollayacağım :)

• Pek sabırlı değilsin demek ki

• İyi Çin yemeği yapandan sonrasını okumadım.

• 1.80 boy ela göz kumral ya da sıyah saclı az kaslı bırazcık toplu eglenceli gerektıgınde baskın gerektıgınde ıtaatkar

• :D:D:D

• beni niye tarif eden :D

• 1) 1.85 ve üzeri2) Göz yeşil, saç kahverengi 3) Kaslı6) Sporcu olsun meslek farketmez7) Rahat, hiperaktif, eğlenceli, anlayışlı, kültürlü, samimi, düşünceli, içten8) Bazen itaatkar ama çoğu zaman baskın

• senin boyun kaç merak ettim?

• 1.) 1,752.) esmer3.) normal kiloda hafif kaslı6.) eli ekmek tutsun emek harcasın normal standartlarda bi kazancı olsun7.) komik-eğlenceli-uyumlu-anlayışlı8.) baskın

• İsteklerine göre bulabilsen sorun kalmazdı

• 1,70-1,85 arası boy, renkli gözlü olsun, kaslı olmasın kesinlikle ama yapılı olsun, ırkı mesleği farketmez, sakin olsun,yeri geldiğinde ağırlığını koyabilsin yönetilmesin yönetsin yeri geldiğinde sahiplensin, eklemek istediğim sözünün eri olsun korkak olmasın olanı söylesin beni eğlemesin.

• 1-1.84 uzerı olmak zorunda 2-esmerlerden pek hoslanmam onun dısında farketmez teni vs3-erkekte bıra gobegını severım kas yıgını erkeklerden haz etmıyorum5-doğuve trakya bolgesınden bırıyle evlenmem.cunku kulturlerı cok farklı ayak uyduramam6-lımon satsın ama çalıskan olsun7-eğlenceli,sakin,anlayışlı,samimi8-ıkısıde degıl tam ortası.ne ıtaatkar olmasını ısterım ne baskın9-hayallerde kalır ancak:)

• masklow ben ıdeal erkek derken evlenecegım erkegı tanımladım benımde dogulu arkadaslarım var kı mardınlı cok arkadasım var severımde hepsını ama hayatını bırlestırecegın kısı farklı bısey evlılık sorumluluk.yoksa ben kulturlerede ınsanlarada laf etmem

• Billy, bende Mardinliyim mesela doğulu.Fakat oranın yemek kültürleri haricinde hiçbir kültürü bende yok :)

• :)

• Öncekileri Göster
  • Hayaller dunyasinda yasiyor olsak keske. :) Elbette ilk gorunus çok onemli, yanima yakismali kisacasi.. Boyuda 1.78 asagisinda olmamali..

• Tamam sağol yarın bekliyorum listeyi ilan olsun o da artık :) iyi geceler

• Tabi cevaplarim ama simdi uyuyacagim :) Yarin uzun bi liste gorursun artik :) Hadi iyi geceler...

• Maddeleri tek tek cevaplayamaz mısın be meli :)

Erkekler Ne Diyor 7

• hayal kuramıyorum ya:(

• yaşadıkların getirdi ya :(

• Hayal kurabilme gibi bir özeliğe mi sahip değilsin yoksa yaşadıkların seni artık hayal kuramayacak bi noktaya mı getirdi kardeş

• 1 benle eşit olsun2 koyu kahve rengi 3 kesinlikle fit =) 0 beden4 pas5 farketmez6 öğretmen yazılımcı eğitimci piskolok yada üst düzey yönetici =)7 zeki ,neşeli,konuşkan,düşünceli,kişilik sahibi,tuttugunu koparan,deli dolu,genç bir ruha sahip olması ,yetenekli ,ev kuşu olmayan vb :)8 baskın olacak birini tanımıyorm zaten farketmez =) keşke olsa beni yönetebilecek biri :D9 eşşiz olmalı ya orjınal böyle tabi kesinlikle cazibeyle baştan aşşaya donatılmış olmalı birde esmer olsun ya ama kesinlikle hızlı yaşamalı bana ayak uydurmalı vb de kısa keselım =)

• Kızlar için erkekte kit varsa idealdir , kızmayın :-)

• 1) Boy 1.65-.1.722) Gülen gözlerle baksın yeter renk önemli değil, saç rengi de...3 ) Vücut Normal- Ne zayıf ne şişman :)5) Irk- Türk-Arap6) Farketmez/ Aynı yerde çalışmak daha iyi olur ama :)7 ) Dominant,esprili,yerine göre ciddi olan,eğlenceli,dürüst,doğru,neşeli,sevecen,güler yüzlü,kendinden emin vs..(Dominant bayanların evlilikte eşlerini daha çok sahiplenebileceğini düşünüyorum...) Sahibe ruhlu olsun :) Fetişizm ve Bdsm'ye karşı ilgisi olsun isterim.8 )Baskın

• 1)1.80 üzeri. Ama 1.88-193 arasında olursa çok çok iyi olur.2)sarışın, kızıl erkekler çok çekici gelmiyor. Esmer ya da kumral daha iyi3)Abartı olmamak koşuluyla biraz atletik, kaslı bir vücut5)farketmez6)farketmez7)hayata pozitif bakan, çok agresif olmayan bir kişilik8)baskın

• Eşcinselim.

• Profil resminden belli olmuyormu

• katılıyorum bu nasıl bi tariftir ..

• Öncekileri Göster
  • link link link link bn7xM&hl=tr&sa=X&ei=ZAhlT7CjH4LG0QXWsN2lCA&sqi=2&ved=0CDcQ9QEwAA bence mükemmeller :)

• eyvallah :)

• Ben eksilemedim.kanıt için artılıyorum :)

• yaa iyide neden eksiliyosunuz sizene yani benim zevkim bunlar aaaa :D

• 1-2.0 dan aşağı olmasın.2- 1 metre uzunluğunda düz saçları olsun3- 75kg olsun5-İnsanüstü olsun6-Sporcu olabilir ama farketmez7-Sakin( Beni yamultabilir yoksa o cüsseyle)8-itaatkar olmazsa çok dayak yerim9- hööt dedimi kuzuya çevirsin beni :))

• ahaha evet:)

• Enlemesine olmasın da boylamasına candır :)

• :)) İri kıyım hatun iyidir candır:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...