• Sor
  • Bence

Kaç yaşında gösteriyorum sizce? Çevremdekiler 19 diyor, bazıları bazıları 25 ve 30 diyen var...

sizce ben kaç yaşında gösterim arkadaşlar 1984 doğumluyum

Güncellemeler:
19 yaş 25 ve 30 yaşında gösteriyorsun diye arkadaşlarım var
yorumlardan 25 yaşımda gösteriyorum çıkıyor ortalama
yorum yapan arkadaşlara teşekkür resmimi kaldırıyorum artık 25 yaşında gösteriyormuşşum soru cevap bitmiştir resmimi kaldırıyorum

En İyi Görüş

• nsan kendisini hangi yaşa ait hissediyorsa, o yaştadır. önemli olan biyolojik yaş değil, ruhsal yaştır. içindeki çocuğu yaşatan, hayata karşı genç bir bakış açısı geliştiren kişi gençtir, asla yaşlanmaz.arkadaşım senin birilerinin ne dediği değil sen kendini bil yeterli...ama ben sana bişey deyim sen hiç yaşlanmassın...kib.

• tşk büyük buketdere sen yerin bende çok ayrı biliyorsun çok farklısın benim için

• Öncekileri Göster
    • evet gördümm.

• açık ve net

Kızlar Ne Diyor 14

• 27.yaşını gösteriyorsun

• 27 tam yaşımı söyledin

• Ben fazla böyle seylerden anlamam ama fotona baktım kızma ama biraz gülşen biraz gülümseyiş olsa yüzünde belki biraz daha genç gösterirsin amabana sorsalar bu fotona bakarak yorum yaziyorum ama 29-30 yaşlarında gösteriyorsun.Sana tavsiyem uzun yaşamak istiyorsan bol bol gülümse :).Gencligin sırrı oldugunu söylerler

• en fazla sen söyledin ortalama 25 diyorlar ogün spordan çıkmıştım ani bir resim oldu

• Öncekileri Göster
    • Demeya ya.Dediğim gibi gulumsemeyi dene.Gençliğin sırrı gülümsemede.Yüz kasları için bire bir.Resimde gördüğüm kadarıyla yüz kasalarını geliştirmelisin ve bu mafya işlerine pek özenme.
      İyi paylaşımlar

• yok bende sevmiyorum orta öyle maf gibi gezenleri zaten

• 25 miş yorumlardan kopya çektim

• 25 miş ddd kopya demek süperdi sesli güldüm

• Öncekileri Göster
    • okadar kücük durmuyosun ama abartmışlar abartma tozları

• yani bencede yaşımı gösteriyorum benim ilgimi çeken bu soru sormam nedenim liseli bir kız bana aşk olmuş acaba beni onların yaşındamı sanıyor yoksa onlardan büyük olgun erkeklerdenmi hoşalanıyorlar düşündüm 2 liseli var 2 arkadaş beni gösteriyor diğerine seninki gidiyor diyor 16 17 yaşındaki liseliler sürekli bana bakıyor bakıyorum bazen laf atanlar oluyor aralarında

• 25

• 2 yaş genç gösterdin beni

• 19 diyenler kandırmış seni25

• 30a merdiven dayamış gibi işte ( yaşını gösteriyorsun)

• yaşlanıyorummmmm evet herkez gibi d

• ama genelde herkez baktımda 25 diyor

• Kızmada çok sert bakmışın fotoda.Biraz gülümsersen belki - 5 yaş farkı atabilirsin.Darilmayin sadece fikrimi söyledim bana 29 yaşlarında biri gibi geldiniz.Hakkınızda hayırlısı

• O kadar suratsiz bakmissin ki 19 olsan 90 olsan da bir sey fark etmez. kollari da kapatmis boyle :) tam iletiseme kapaliyim kustum bakisi durusu :)

• ha ah aha aha aha dd koptum şimdi harbiden güldüm hemde sesli millet bakıyor bu delirdimi diye tşk +5

• 30 gibi.

• 25

• herkez 25 diyor ya harbiden

• 24 25 gibisin..

• hayırlı olsun bu ara doktorhouse demek 24 25 gösteriyorum

• demek sende beni birine benzettin

• 27 duruyosun..aslnda bıraz kıyafet tarzyla kücük göstermek mümkün.ama bunlarn önemı yok..dogal olmak en iyisi.

• rıca ederm

• demek yaşımı gösteriyorum 27 yi

• 25

• tşk +1

• 19 değil. 24 üstü.

• niye gizlendin gizlenmene gerek yoktu arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 10

• 29

• tşk

• 22-23 olarak diyebilirim.

• tşk +1

• 30 gelmiş be abi :)

• az kaldı 1984 doğumluyum

• sağlıklı yaşlara be abi o zaman :)

• siman hiç yabancı gelmiyor sanki seni tanıyor gibiyim...

• istanbul silivride oturuyorum 11 yıldır 14 yılda istanbul arnavutköyde oturdum

• Öncekileri Göster
    • yok ben Seyhanda doğdum orda büyüdüm...

• ben geldiğimde imamoğuluna giderim sace akrabalar orda belki bizim sülaledeli biriyle konuştun ben sandın bana beniyenlerden 2 eya 3 yılda bir 10 gün kalıyorum imamoğulunda sadece 2.5 yaşında adanadan istanbula taşındım

• yaş haddinden emekli olmuş memur gibi gözüküyosun.

• aynu senin gibi dimi

• 25 - 26

• tşk

• rica

• 18

• ohaaaaaaaaaa sende iyice henç yaptın 28 desen anlarım d

• Öncekileri Göster
    • +5

• ortalama baktımda 25 diyorlar sitede yorumlarda

• 26 civarı

• tşk +5

• rica ederim...