Tehdit ediliyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Bir erkek neden bu kadar kötü olur ki?

Gizli Üye
Tehdit ediliyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Bir erkek neden bu kadar kötü olur ki?

Erkek arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkimiz vardı. Son 4-5 ay hariç her şey çok güzeldi evleneceğim insan olarak düşünüyordum onu. Ancak dediğim gibi son zamanlar çok kavgalar ettik ve ayrıldık. Ama o beni rahat bırakmıyor hatta beni elindeki bir videoyla tehdit ediyor, sürekli rahatsız ediyor. Savcılığa gitmeyi düşündüm ama olay daha büyüyecek ve duyulacak diye korkuyorum. Kimseye de birşey diyemiyorum. Birkaç kez konuşmaya gittim o zaman da ağlıyor, seni başkasıyla görmek istemiyorum o yüzden bunları yapmam gerek, eğer görürsem de öldürürüm onu diyor. Benim sürekli başkalarıyla olduğumu düşünüyor ve iftira atıyor, hakaretler ediyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum çok üzülüyorum artık. Bir erkek neden bu kadar kötü olur ki? Ölmekten başka çarem var mı sizce ?
Tehdit ediliyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Bir erkek neden bu kadar kötü olur ki?