Bu Söze Katılıyor Musunuz Arkadaşlar?

Bu Söze Katılıyor Musunuz Arkadaşlar? İnsan içinden yenilenmeyince, dışından eskir...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yenilenme ve tekamül içten olur zaten. Sözün biyolojik, psikolojik ve sosyolojik boyutları var. Kendini sevmeyen insan ruhen kolay yıpranır ruhen yaralı insanların dış görünüşleri de erken yaşta bozulmaya başlar.Diğer manada içten yenilenme, her an değişim sürecine hazır olma eksik yanları keşfedip doldururarak kusurlu yanları törpüleme ve her an tazelenmeye hazır olma halidir.Hiç bir vitamin tene sürülmez. Saçı dökülen biri saçına dışardan ne yaparsa yapsın randıman alamaz sadece vucuduna aldığı vitaminler hücreleri besleyerek yenilenmeyi sağlar.Her yenilenme bir takamül sürecidir tıpkı sonbaharda yaprağını döken ağacın ilk baharda yeniden yeşermesi gibi...

• Rica ederim :)

• Teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 16

• güzel sözmüş katılmamak elde değil

• evet, öyle.

• içimiz önemli azizim, hem de çok.

• ~evet.

• kesinlikle

• katılıyorum . eskiler içinde kaldıkça dışında çürütüyo içinide

• aynen

• güzelmişde anlamadım

• çok derin felsefi anlam içeren bir söz ve açıkladıkça açıklanacak gibi geliyor

• gerçekten de öyle

• kesinlikle çok doğru

• Aynen öylee

• Tabi kii insan içindekileri dışına da yansıtıyor bir süre sonra

• kim demişse güzel demiş..

• Anlatılmak istenen insan içsel olarak bir takım şeyler hazmedemezse fiziksel çöker yıpranır çok anlamlı bir söz

• çookk çok dğruu bencee :)

• KAfamı bu söze yoramayacak kadar meşkulum

• çookkkk

• Ama cevap yazıp xper alacak kadar da, boş zamanın var değil mi :))))

• Aciklamasini benim anlicam sekil yapa bilirsen düsüncemi yaza bilirim

• :) tsk ederim hmmm anladim simdik. Tabi yani iyi düsünülmeze ici gibi disida kararir... -aklima geldi :). Aslinda dogruda ama demin ki sorun gibi yani insan yasadiklarina baska bir bakis acisi olmali ki ici yenilenir ve disida eskimez.

• :) ya çok tatlısın yemin ederim :)
      Hayır öyle değil...yani mesela ruhen olgunlaşmak, pozitif ve enerji dolu olmak, kendini genç hissetmek, vs vs gibi şeyler.

• :) insan icinden nasilir yenilenir?
      Düsüncenimi degistircen ne yapilcak yani?

• Öncekileri Göster
  • evet ruhun genç olması daha önemli ruhu genç olanlar daha dinç ve genç genelde.

• katılmamak mümkünmü

Erkekler Ne Diyor 5

• evet beğendim iyimiş ...

• kesinlikle doğru mutsuz bir insan zaten her anlamda çökmüştür

• kabugun atilmasi icin... icten yenilenmen gerekecek zaten ahbap

• çok doğru :)arabalardada aynıdır bu mesela 90 lardan bir şahinin motorunu felan yenilemezsen şimdiki yeni arabalara ayak uyduramaz geride kalır eskir

• 10 numara bir söz.

Yükleniyor...