İnsan neden gece daha fazla hüzünlenir ?

gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• çünkü geceleri duygularını aydınlatabilecek ne güneş, ne de mavi bir gökyüzü vardır. gerçek olan tum renkler geceleri yoktur, senin duygularınıda anlatabilecek sadece düşüncelerin vardır.. düşüncelerle başbaşa kaldığımız anda ise hüzün kaplar içimizi; çünkü bu düşüncelerin hepsi gerçektir..

• ağlatsadın birde :(

• :)))

Kızlar Ne Diyor 10

• karanlıktan galiba

• dünya ile içimizde mi kararıyr o bakımdan mı ?

• evet aynen öyle

• Daha gece olmadı ama bence gündüz yoğunluktan düşünemiyordur.

• geceleri insan yalnız kalır, sessiz kalır

• İnsandır hüzünlemek için geceyi bekleyen çünkü gecedir insanların yüzüne gerçekleri vuran

• Gündüzz yapabileceğim çok şey olur gezeriz, eğlenırız, o kalabalıklarda yalnzlığımızı unuturuz ama gece olunca basımızı yastığa koyduğumuzda kendımızle basbasayızdır yasadıklarımız dusuncelerımız birbir gecer gözumuzun önunden fılm seridi gibi...

• Karanlıktan dolayı galiba

• Yokluğunda güzdüzlerim mi var :(

• anlamadım :?

• Onun yoklugunda gunduzlerim mi var demek istedim ..

• hımmm keşke yapıcak bişi olsa ...

• ya uyy sende aboo bunuda benmi söylicem

• buyrun kime bakmıştınız ?

• HA

• gündüzleri yalandanda olsa çok kişi olur etrafında. gerek iş gerek okul gerek aile... ama gece odana girip de o kapıyı kapattığında yanlız kalmaktır zaten en çok seni üzen... bundandır belkide gecenin hüznü..

• hüzündür gece gelen.

Erkekler Ne Diyor 8

• yalnız kalırsınbirde şarkı dinleyim dersen çukura düşersin

• Dertleri gelir aklına bir bir tıpkı güneşin yerine geceye yavaş yavaş bırakması gibi

• Gece oldukca yanlızlık çöker...Sabah olunca hüzünlerim beni terk eder...Ne acı:)

• Çünkü gece insanlarin diger insanlarla iletisimin azaldigi bu sayede insanin kendini dusunceye vermesini saglayan bir zaman dilimidir

• sadece yanlızlıktır insanı hüzünlendiren

• geceler acıtır..

• kendinle bas basa kalıyosun karanlığa mal mal bakarken eski sevgilin geliyo aklına sonra keşkee diyosun o duygusal anlar :d

• inan hiç aklıma gelmiyor kurtulduğuma seviniyorum :)

• gündüz yanlız kalsanda çevrede birilerinin olduğunu ama gece herkes uyumuştur ve bunu hissedersin

Yükleniyor...