• Sor
  • Bence

Seviyor muyum sevmiyor muyum?

Bazen sevgilimi hiç sevmiyomuşum gibime geliyo o olsa da olur olmasa da diyorum . Öyle hissettiğim anlarda hep soğuk davranmaya başlıyorum ama istem... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kafan karısmıs bende senın gıbıydım olsada olur olmasada dıyordum ayrıldık sımdı ozlemınden ölecegım

Erkekler Ne Diyor 7

• İkilem yaşıyorsan bir şeyler eksik demektir...Gerçek aşk sorgulamadan sevmektir.

• duygu ve karamsarlıklarında geçiş süreci demek isterdim.. Lakin bir lişki de ama ve keşkeler varsa ki hem heyecan hemde heyecansızlık hissettiğini anlıyorum yazdıklarından o yüzden bence sevmiyorsun daha doğrusu sadece sevdiğini sanıyorsun... Bence ne kendini ne de o insanı kandırma otur konuş... birbirinize daha fazla zarar vermeyin..

• aşkın bir farklı formu.. evet,sen aşıksın.

• Ayrılırsan bunu en iyi şekilde anlarsın.

• bkz. papatya falı

• Bence duyguların biraz karmaşık zamana ihtiyacın var.

• sevmiosun bence henüz

Kızlar Ne Diyor 6

• Onun ancak sen bilebilirsin.Duygularına en fazla sen iyi tanırsın

• iliskiye girdigin an, iliklerine kadar hissettigin andir ! diger günler ise tin yok :) asik degilsin ama onsuzda yapamiyorsun cünki alismisindir!

• sevdiğine inanıyorum ama senı ilişki sıkmış biraz. bıraz kendıne zaman ayır kendını dinle. kaybetmekten korkmanın sebebıde alışkanlık. düzelicenı düşünüyorum. kafan karışık belliki bazı konularda.

• bir ayrılmayı dene dünya kaç bucak o zaman görürsün :Dmerak etme bu gayet normal ve cogu ınsanın daha dogrusu kızın basına gelen bırsey cunku cok derınlemesıne dusunmeyı sevıyoruz bu konularda :)karsındakı sana cok mu ılgı gösterıyo acaba ?

• oldukça .S

• oldukçaysa işte bu yuzden bazen sevmiyo gibi düşünebiliyosun cunku yeterınce kovalanıyosun. insan psikolojisi gibi birşey bu hanı o ılgı göstermeseydı sen sevmıyorum dıye dusunemıycektın :)

• teredddüt varsa gerçekten sevmiyorsun demekki.gerçek sevgide acaba olmaz..

Yükleniyor...