Seviyor muyum sevmiyor muyum?

Bazen sevgilimi hiç sevmiyomuşum gibime geliyo o olsa da olur olmasa da diyorum . Öyle hissettiğim anlarda hep soğuk davranmaya başlıyorum ama istem dışı. Kavga ediyoruz alttan alamıyorum ama onu kaybederim diyede bi korku doluyo içime. Bazen onu sevdiğimi iliklerime kadar hissediyorum sanki ama bazen tık yok . niye böyleee :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kafan karısmıs bende senın gıbıydım olsada olur olmasada dıyordum ayrıldık sımdı ozlemınden ölecegım

Erkekler Ne Diyor 7

• İkilem yaşıyorsan bir şeyler eksik demektir...Gerçek aşk sorgulamadan sevmektir.

• duygu ve karamsarlıklarında geçiş süreci demek isterdim.. Lakin bir lişki de ama ve keşkeler varsa ki hem heyecan hemde heyecansızlık hissettiğini anlıyorum yazdıklarından o yüzden bence sevmiyorsun daha doğrusu sadece sevdiğini sanıyorsun... Bence ne kendini ne de o insanı kandırma otur konuş... birbirinize daha fazla zarar vermeyin..

• aşkın bir farklı formu.. evet,sen aşıksın.

• Ayrılırsan bunu en iyi şekilde anlarsın.

• bkz. papatya falı

• Bence duyguların biraz karmaşık zamana ihtiyacın var.

• sevmiosun bence henüz

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun ancak sen bilebilirsin.Duygularına en fazla sen iyi tanırsın

• iliskiye girdigin an, iliklerine kadar hissettigin andir ! diger günler ise tin yok :) asik degilsin ama onsuzda yapamiyorsun cünki alismisindir!

• sevdiğine inanıyorum ama senı ilişki sıkmış biraz. bıraz kendıne zaman ayır kendını dinle. kaybetmekten korkmanın sebebıde alışkanlık. düzelicenı düşünüyorum. kafan karışık belliki bazı konularda.

• bir ayrılmayı dene dünya kaç bucak o zaman görürsün :Dmerak etme bu gayet normal ve cogu ınsanın daha dogrusu kızın basına gelen bırsey cunku cok derınlemesıne dusunmeyı sevıyoruz bu konularda :)karsındakı sana cok mu ılgı gösterıyo acaba ?

• oldukça .S

• oldukçaysa işte bu yuzden bazen sevmiyo gibi düşünebiliyosun cunku yeterınce kovalanıyosun. insan psikolojisi gibi birşey bu hanı o ılgı göstermeseydı sen sevmıyorum dıye dusunemıycektın :)

• teredddüt varsa gerçekten sevmiyorsun demekki.gerçek sevgide acaba olmaz..

Yükleniyor...