Bilinç altımı nasıl kontrol edebilirim?

bugün psikolga gittim baya konuştuk şimdi onun verdiği ödevleri yapıyorum :))) ama merak ettiğim bişey var. bilinaltımda ve kişiliğimde bi olumsuz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bilinç altını temizlemenn en kolay yolu aslında günlük yaşamında gizli.. bir nevi endoplazmik retikulm tedavisi diyorum ben buna :) günlük yaşamında sonuç itibari ile vücudunu uyaran ve sinyalleri gönderen beyin ki zaten bilinçaltını oluşturanda beyin doğal olarak fakat günlük yaşamında metrekare hesabı yapmak istediklerine şartlandır kendini mesela bugün sabah spor yapıcam gibisinden sürekli tekrarlayarak beyin kontrollerini kendi eline geçirmeye çalış aşkmış sevgiymiş bu tür karamsar durumlara düşeceğin şeyleri düşünme bugün spora gidilecek spordan gelinip sonra güzelce şu yemekler hazırlanacak gibisinden hergün tıpkı okullarda ki gibi bir ders programı oluştur kendine ve bilinçaltını da bu şekilde kendi cumhuriyetin altına almış olursun :)

• güzel bi yöntemmiş emeğin için tşk ettim:)

• Öncekileri Göster
    • bu kadar iddialısın yani :)

• kesinlikleee :) beynime hükmetmeyi çok seviyorum onun olmasını istediklerindense benim olmasını istediklerimin olmasını sağlıyorum günlük yaşamımdaa buda beni mutlu ediyor.. :)