• Sor
  • Bence

Bir erkeği kıskandırmanın yolları nedir?

Bir erkeği kıskandırmanın yolları nedir ? Erkek ne zaman kıskanır hep merak etmişimdir.

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Beyler, bu yazdıklarınız size yol, su elektrik olarak değil, kazık olarak geri dönecek ya la? Bi susun oğlum öğlen öğlen; içeriden kripto sızdırmayın.. :))

• :D dökülün ulen :D

• Hayatta olmaz.. Bu sitede, hiç bir kadın bu tür soruları cevaplamıyor. Tek taraflı olmamalı, nayn.. :)

• ahahah :D

Erkekler Ne Diyor 20

• Başka bir erkek demişlerde başka bir erkeğe giderse benim için biter zaten acayip kıskanç biriyim

• bir erkeği kıskandırmanın yolu bir başka erkeğin kollarından geçer :)

• Erkek kıskandığında saçma sapan hareketler yapar, yerinde duramaz. Örneğin : kız arkadaşım biriyle herhangibir yere gitti, hiç üşenmem oralarda olurum, çevresinde ama görünmeyecek bir yerde olurum. Kıskanmam da acaba aldatıyormu beni gibi değil, başına bişey gelmesinden korktuğum için olur genelde.

• herhangi bi erkeği övmek.

• erkekleri rahat bırakın :)

• Saçmalamayın Eğer Bir kadın kıskandırmak İçin başkasının kollarına düşerse Kıskandırmak istediği kişinin nefretini Alır Ha erkek Ne zaman kıskanır diyeceksen Bir dangalak Gelir Senin haberin Olmadan Seni süzer Bakar O zaman dayanamaz :)

• Umursamıyorsa senı ne yapsan bos

• kızına göre değişir değer veriyorsam kıskanırım.yoksa umrumda olmaz

• bence bunu sen çok iyi yapabiliyorsun:) erkeği kıskandırmak çok basit başka erkeklerle diyologa girme,açık seçik ifadeler kullanma,rahat bir kız imajı sergileme vs vs

• sevgi altyapısıyla başlar kıskançlık..sevdiginin üzerinde ilginin yogunlaşması...dekolte hatta frikik verme kuşkusu...çok çok güzel görünmekte sebeplerden biri.

• Bir kadın; nerde, ne zaman, nasıl davranacağını bilmiyorsa (kabaca ayarsız davranıyorsa)erkek, sinirle karışık kıskançlık hissine kapılır. erkeği kıskandırmak marifet değildir, önemli olan erkeğini düzgün taşımaktır.

• Çok yolu var ama mesela ben bunu basitlik olarak görür ilişkimi gözden geçiririm derhal.. Geri tepsin sende de.. :)

• kıskandırman için onun hatıs olması lazım eğer varsa aynı kurşunla vura bilirsin

• başka bir erkek ama dikkat etmen lazım yoksa tamamen kaybedebilirsin...

• Bir erkeği kıskandırmak her zaman Kadına zarar vermiştir..çekin ellerinizi bu tip girişimlerden

• :D

• Haksızsam söylee..

• haklısın yıpratıcı girişimler. Ama bunu yapmak için değil yapmamak için soruyorum ;)

• yanıt erkelerdenmi kızlardanmı istiyorsunuz?

• herkesten.

• rakip olduğunda her zaman içten içe bir savaş narası atılır :)

• gercekten kendisine bir rakip gorunce kiskanir...

• Açık saçık giyinmek :)

• neden kıskandırmak gerekir ki olmuyorsa zorlamamak gerekir gereksiz bi durum gayet

Kızlar Ne Diyor 8

• Alengirli işlerle uğraşmam ...

• başka bir erkeğin varlığından söz etmek

• baska bir erkek var ):

• Öncekileri Göster
    • :P

• Çorba oldu.. :)

• yan komşun sana daha önce nezaketen elleriyle pasta yapıp getirdiyse ve sende sırf uyuzluğuna hayatım yan komşumuz dün akşamda pasta getirmiş bize dersen kıskançlıktan çıldırır... ha gidip çocuğun kemiklerini kırmaması için 1 dakika sonra şaka yapmıştım dersen iyi olur...

• tatlım onu hiç umursamıyormuş gibi rahat ve kendin olursan kıskanmak değil deliye döner :) hazmedemiyor yavrucuklar :)

• bır erkegı kıskandırmanın yolunu bılmıyorumda bır erkegı kıskandırmanın sonu ayrılık olur genelde onu bılıyorum.)

• erkeklerin kıskanması söz konusu olmamalı ...zaten bi insan kıskanmamalı ..erkek kıskansa ne olacak dahamı bağlanacak_?

• 5 parmagimizin 5 i ayni olmadigi gibi her erkeginde ayni seyden kiskanacagi durumlar yoktur..Belirli klasik seyler vardir.

• Yanında bir erkek görünce kuduruyorlar kıskançlıktan:))

• ha birde mini etek giyersen kuduruyorlar

• Öncekileri Göster
    • ne yalan söyleyim senden korkulur

• :)))

Yükleniyor...