Sevgilinizin sizi aldattığını öğrendiniz. O an ne düşünürdünüz?

Sevgilinizin sizi aldattığını mı öğrendiniz? O an ne düşünürdünüz ya da ilk yapmak istediğiniz?

Güncellemeler:
dogru oldugunu var sayarsak kaybetmek istmem dedıgın ıcın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• uydum ! görmedim ve kndisiyle knusmadım inanmam.. ama kafamda soru işareti vardır.. ilk işim telefonu açar kızarım ama sebebini söylemm bulusurum.. önce sorgularım snra anlatırım duyduklarımı ...en sonunda da sonuca varırım buna göre hareket ederim (gözleri hiç bir zman yalan söyleyemez)..

• dunyada en kolay yalanı erkekler soyler fakat en ınandırıcı olanınıda :)

• Öncekileri Göster
    • tabı bu kısye göre degısır gözler pişmanlıgı yansıtan en erken burgudur.. onu yapcak kısede masumluk ne gzer..

• ama hiç birsey kar olarak kalmaz.. birgün ama birgün hersey ortaya çıkacaktır.. vicdanı varsa ele verir

Kızlar Ne Diyor 11

• düşünemem bile kalbim ağlar

• sadece bir soylentıden ibaretse guven duygunuzu yıtırmenıze gerek yok derım:)

• Öncekileri Göster
    • soyletının dogru oldugunu var sayarsak..

• varsayımlar asla aşkımı btrme sebebm olamaz onu dinlerim

• arkamı döner giderim

• aslını ogrenmedenmı gidersın sadece bır var sayım

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle:)

• :)

• ne kadar karaktersiz kişiliksiz yalancı biriyle beraber olmuşum diye çok üzülürüm tabii

• bir şey düşünmeden ağlamaya başlardım

• ya o an tabi şoka girersin ne yapacağını bilmezsin ama herkesin yapacağı davranışı farklıdır ben şahsen yaptığını yanına bırakmam onun beni aldatmak kolay mı ya nasıl intikam alacağımı düşünürüm ne kadar çok seversem seviyim bana o ihaneti yaptıysa bitmiş demektir bu saaatten sonra o sevgi.. elimdin geleni yapar intikamımı alırım

• ilk önce suçu kendimde ararım ne yaptım ki beni aldattı diye düşünürüm sonra eğer onunla alakalı bir durum ise yüzüne dahi bakmam en iyisi

• kendınde arama sucu adamın kalbı çift kısılıkmıs boyle biriyle zaten ısın olmasın :)

• O an çıldırmıştım ona gidip eşyalarını yüzüne çarpmak istedim ama ailem izin vermedi.. sonra bekledim buluşalım dedim buluştuk o konuştu ben dinledim sonrada tokatı attım ondan sonrada yüzüne bir an bile bakmadım.. ama o günü unutmucam çok kötü sarsmıştı beni şok olmuştum...

• boyle yapanlar yuzunden bız erkeklerın adı lekelenıyor..:)

• Öncekileri Göster
    • hemmm ben "aldatmayan" erkeklerin varligna halen inaniyorum... =D erkeklerin yüz karasi kendisi =P

• bır erkegın bır ilişki yasadıgı kısıye saygı duyabılmesı önemli yanı o na haytı boyunca omru olacakmıs gibi bakması bence boyle leri de var mesela ben :D

• Başımdan kaynar sular dökülür. Ağzıma qeleni sayarım sonra da ömrüm boyunca hayatımdan çıkartırım. Kalbim aqlar ama bi daha asla başkasına dokunan elleri kendime yaklaştırmam.. Ve hep keşke yapmasaydı diye her qece qözyaşı dökerim..

• belki çok sevdıgınden dır ama olenle olunmez derler ya o da sonucta senın ıcın olmus gibi dusunersek daha dogru brini tanımaya çalısırım dıye dsn derım

• Öncekileri Göster
    • bırını unutmanın en güzel yolu yenı yuzler tanımaktan gecer :)

• çivi çiviyi sökmez

• Erkek arkadaşım benden önce birlikte olduğu kız arkadaşıyla mesajlaşıyordu. Yakaladım. Görüşüyorlarmış da. O an hevesim kaçtı ondan. Yani herşeyin döndüğünü hissettim içim de.Bu evlendiğim adam olsaydı da böyle olurdu, eminim. Hiç öyle intikam, cinayet planları vs ile işim olmaz. Daha dogruları için, takılıp kalmamak adına; Çek ipini rahvan gitsin diyorum.

• aynen vur kıcına tekmeyı o an :D

• şu anda yaşıyorum o duyguyu beni aldattı kendide bi süre sonra itiraf etti ve ben aldattıgı kızıda msn den buldum ekledım ikimizi hatta 3. bi kız daha varmış yani 3 kızı kolylkılaidare etamamiş ve ben 4 yıullık bi ilişkimdi hakaret ederek bitirdi duydugun and ane yapabilirsin ki ağlamaktan başka insanın elinden ne gelir sevse girmezdi deyip ağlarsın :( :(

• Bana oldu, sallamadım her gün biliyorum diyodum o da inkar ediyodu :) O zaman hoslandıgım erkegin escinsel oldugunu ogrendigim icin onunla takılıyordum ama suan resmen onda kaldım... Hala seviyorum.. Sadece 25 gün paylaştık fakat 1.5 yıldır boyleyim..

• gonul bu kımı severse güzel odur saygı duyuyorum arkadasım sana ne dıyım :)

• Öncekileri Göster
    • Evet ama artık gecti zaten :) onun bile benden cok erkek arkadası oldu :)

• Gruplastirmistir artik:)) boylr bir insanin sex dunyasida tartisilir bir kadina bakis acisi nasildir mesela:))

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer başka bir kızla aldatıyorsa üçlü yapmak geçer aklımdan.Erkekle aldatıyorsa büyük olasılıkla benim yataktaki performansımden memnun değildir, ya da atrik benimle seks eski heyecanını yitirmeye başlamış demektir. Bu durumda eğer henüz evli değilsek en iyi çözüm ayrılıp başka limanlara yelken açmak, eğer evliysek çok sık olmadığı sürece(senede birkaç aldatmayı) o kadar kafaya takmam şahsen.

• Öncelikle aldatmanın nedeni her zaman cinsel doyumsuzluk değildir.
      Yanlış anlamadıysam; eşinin yıl da bir kaç kez başka erkekler ile cinsel birliktelik yasamasını sorun etmeyeceğini söylüyorsun değil mi?
      Vuhuu! Bambaşkaymışsın.:))

• Öncekileri Göster
    • KAfam guzel degildi seksin neden bu kadar buyutuldugunu de anlamis degilim sahsen.Yani sevgiliniz baska birisiyle sevistiginde ne oluyor tam olarak?Hadi asik oldugunda sizi terk eder falan ama sadece seksin manevi anlami nedir ki

• abı yok bukadar genıs olamayız ya :D

• Anneside babasını aldatırdı .d

• İnsanlar konuşa konuşa anlaşır. Dolayısı ile konu açılır, tartışıır, aksi iddia edildiği takdirde kanıtlar gösterilir. Mantık çerçevesinde durum değerlendirilir ve yüksek ihtimalle o ilişki son bulur. Fakat şunu bilmek gerekir ki; aldığınız bilginin doğruluğu çok ama çok önemlidir. Kanıt olmadan fikrinizi savunamazsınız.

• Jaws, kurbanının etrafında dönüyo hani, korkutucu bir müzikle... Sonra deniz yüzeyi kan kırmızıya bürünüyor.. Öyle bir ambians olurdu herhalde..

• ogrenmedim ki ogrenseydim sonu pek iyi olmazdi...

• katliam cıkardı :D

• Öncekileri Göster
    • tamam dostum saol yorumladıgın ıcın :)

• ne demek ben tesekkur ederim :)

Yükleniyor...