Hristiyan olmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Ben İslamda hiçbir eksiklik görmedim bulmadım dinimede çok baglı biriydim ama ruhum hristiyan olmamı söylüyor. Belki bunu en son bekleyecegınız kişi... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen yargılamadan önce düşünün ben bilmiyorum hristiyanlıgı hiç bilmiyorum anca duyduklarımla bılıyorum

neden yardımcı olmak yerıne yargılayan ınsanlar var anlamıyorum. Tamam inançsızım demek istemiyorum ama bir bağlılıkta istemiyorum bunun yolu nedir bu bir din midir ?

yahu herkes bir anda hoca kesildi sanki bana laf söyleyenler ibadetlerini dört dörtlük yapıyorlar ya

yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim daha açık bilgilere ihtiyacım var
Belki içinde bulunduğum huzursuzluktu ALLAH'a beni duymuyorsun deme sebebim. Ama o anda karşıma çıkan bir ayette 'ALLAH herşeyi hakkıyla işitendir' diyordu. İrkilmedim aman canım of tesadüftür dedim. İki dininde inanışından haberdar şekilde düşünüyordum. ALLAH yok diyemezdim haşa çünkü varlığı, verdiği nimetleri ve güzelliği gün gibi aşikardı. Başka bir inanışta tatminkarlık bulamadım. Elbette herkesin inanışı kendinedir ama ben şu birkaç günde yeniden ve daha iyi anladım ki Hak Din İslam'dır ..

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kiliseye git, yardımcı olacaklardır. Konuşma şeklinden depresif bir dönemden geçtiğin belli ama kararlıysan Allah bile çevirmiyor bizi yolumuzdan,irade vermiş, o yüzden bir başkasına b*k yemek düşer. Kararlıysan bi kiliseye git,ama önce incili bir türkçe okumanı tavsiye ederim. Sana hrstiyanlıkta hitap etmeyebilir.

Soran beğendi
    • teşekkür ederim hotdog benı anlıyorsun :( şuan sadece yargılanıyorum anlayan cokaz kişi var belkide tamamen kopmak ıstıyorum dinlerden yada ne hitap edicek napcam bilmiyorum sıkıldım artık bu dünyada sadece iyilik yok :(

• Öncekileri Göster
    • senin bileceğin iş arkadaşım,üzgün olacak bişey değil

• fikir verdiğin için teşekkür ederim