• Sor
  • Bence

Erkeklerin ilgisini çeken kızlardaki özellik nedir?

kizlarda olmasi gereken en önemli özellik nedir veya erkeklerin ilgisini çeken kizlardaki özellik nedir.?

En İyi Görüş

• biri gelir biri gider anlayışını ''O'' geldiğinde hepsi gider diyebileceğim kız ilgimi çeken kızdır.fiziksel bir özellik olmadığı için anlatabileceğim birşeyde değil.önceden küçük şeylere mutlu olan bir insandım sonra başıma aşk diye bir şey geldi.toparlanamadım

Erkekler Ne Diyor 11

• güzelse ilgimi çeker. normal olarak.

• zeki olsun herşey konuşabiliyim oturmasını kalkmasını bilsin yüzüme bak baka yalan söylemessin dürüst olsun sarışın veya kumralsa 1-0 önde olur ztn bnim için :D

• Erkekten erkeğe değişir.

• gidilen bir seyahatte , yol ve gecen surede , gece mutlu , sabah neseli , yolda sıkılmadan gecirebilirse , gayet de aradıgını bulmustur ..

• Bacaklar xD

• her kız illaki bir erkegin ilgisini çeker. zombi degil ya sonuçta kız işte.özellikler listesine bakarım,eksikse sepetimden çıkarırım.

• en cok olmasi gereken ozellik fazla soru sormamak :)

• ne anlamda cektigine baglı simdi sürten kızlar var onlar da dikkatimi ceker ama ben onlara evlenecek kız gozuyle bakıp yaklasmam anlıyor sen :)

• hem dış görünüş olarak hem karakter olarak kendi tarzını yansıtabilenler her daim bir adım öndedirler benim için

• güzel yüz ve güzel fizik

• beni hiç şasirtmayan bir cevap :)

• Öncekileri Göster
    • hemde fazlasiyla var merak etme .

• hahah:D

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...