İnsanları anlamıyorum. Insanlar neden bu kadar zor? Çoğu kıskançlık, kötülük düşünen sinirli, agresif kişiler.

İnsanları hiç anlamıyorum, ne kadar zorlar. Sürekli kıskançlık, hasetlik, kötülük düşünen ukalalar, sürekli agresif, sinirli, karşısındakini dinlemeyen kişiler var etrafımda. Herkes öyle gerçekten, çok sıkıldım artık. Bir derdi varsa birinin sonuna kadar dinler çözüm üretirim ama o kişi benim derdimi yarım yamalak dinler vs.. Bu insanlar neden böyle peki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla ne yalan söyleyeyim bende aynısıyım senin gibi hatta ben biraz deliyim bu konuda ve 27 yaşına girdim bu hayatımda benim gibisine 1 kere rastladım oda almanyada otuyor. inan o benim kafadan dı işte herşey için verdiği sözü geri çekmeyen, arakdaşının değerini bilen yardımcı olan dua eden bende aynen onun gibiyim

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanoğlu bencildir , hep ben konusayım , ben ön planda olayım diye düsünür. Sende öyle yap, dinlemeye niyeti varsa düsündüklerini söyle , yoksa konusma , duvara konuşmak gibi birşey

• bence psikoloğa gitmelisin bi dene derim

• kimse senin derdinin cozumu olamaz, biraz bencil ve icine kapali ol sorunlarin konusunda ki boylece o fesatlar sana zarar veremez :) bosver senin hep gulen umursamayan yanini gorsunler ki kiskancliklari tavan yapsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Hep bu diziler ,kötülüğü entrikayı güzel bır seymiş gıbı aşılıyorlar.Dizilerle yıkacaklar koca memleketı

• insanlar böyle olmuş ya herkesi olduğu gibi kabul etmek gerek yada sürekli niye böyle diye üzülmek

Yükleniyor...