Oğlak erkekleri hoşlandığını nasıl belli eder?

oğlak erkekleri hoşlandığında belli edebilir mi? bakışlarını yakalıyorum, hoşlandığını hissediyorum, ben ona bakınca heyecanlanıyor ama adım atamıyor.. normalde cok sosyal biri ama iş bana gelince cok çekingen.. onu beklemelimiyim ya da su an ne yapabilirim bana gelmesi için ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben oğlak burcuyum. anlattıklarını görünce bi an ben sandım :) sakın onu bekleme, beklersen çok beklersin :) ona bi fırsat ver, cesaretlendir.

• bunun için yazdığını düşünseydim yapmazdım zaten, ben teşekkür ederim :)

• bunu yapman için yazmamıştım kendi fikrimi söyledim sadece teşekkürler :)

• öyle birine benzemiyor ma bakalım :) o kadar uğraştın yorum yazdın ben de en iyi cevap seceyim bari cok teşekkürler :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• çok inatçılık yapıyorsa seviyordur :D

• heyyy benim burcum :)) ya aslın da çok saçma bi soru olmuş gibi artık burçlara göre sıralarsak insanları ohooo :) sosyal biri ve sana gelince çekingense senden hoşlanıp hoşlanmadığından emin ol derim.

• Toynaklarını toprağa vurur.

• Keçi'nin erkek yavrusunun senden hoşlanmasını neden istiyorsun?

• utangaçız utangaçız ama yani gelip konuşur seninle biraz bekle olmadı sen söyle gitsin :)

• izmir buca kaynaklar ilerisinde dağkızılca köyü var.ormanlık alanlar zeytinlikler.in cin top oynuyor geceleri.

• diğer erkekler gibi. burçlara göre ayrılacağını sanmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Oğlaklar belli etmiyorlar canım, çok üzgünüm. Gerçekten çok üzgünüm :(

• Diğer burçların belli ettiği gibİ ederler. Diğer burçlara yaklaşımın nasılsa ona da öyle davran, ben de Aslan burcuyum ama bu tür konularda çekingenim. Bakmayın klavye arkasındaki aktifliğime, klavye arkasında herkes yiğittir :D ;)

• belli etmezler kusura bakma ama öküz gibi dururlar

• yok öküz değil sürekli şen şakrak cok konuskan ama bi de benle konussa :)

• senin gibilerin ... küfür değil şiddet içeren bi ...

Yükleniyor...