Kendimi öyle yalnız hissediyorum ki...

Çevremde birsürü insan var ama kendımı yapayalnız hissediyorum sanki konuşmuyolar çevremde bağırıyolar hiçbirinin söyledıkleri anlamlı gelmiyor en sevdiğim arkadaşımı kaybettiğim günden beri böyleyim nasıl düzelcem ben ne yapmam gerekiyor...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nitelikli karsindakini anlayan birini bulmak gunumuzde cok zor. Cogu insan yuzeysel ...

Sevdigini kaybetmekte etkiler ve bunun birkac safhasi vardir yasadiklarin beklenen normal seylerdir. Belli bir sure sonra atlatirsin. Kaybina uzuldum. Hayat devam ediyor...

Erkekler Ne Diyor 17

• " you will never walk alone"

bir ingiliz takımının tezahuratını paylaşmak istedim. Arkadaşın içinde mekanı cennet olsun.

• Sene sonu halleri. Sene biterken böyle seyler olur

Ayrıca sen ne oldu da bu hale geldin?

bir de ara sıra millette huzursuzluk olur ya oyle birşey olmasın bu?

süregelen birşey ise cevreni kesinlikle degiştir. yeni arkadaslar edin ama basını yaslayacagın birileri olmalı

en azından sevgili edin.

• Ağzında ki maskeyi çıkarsan yalnız kalmazsın.

• arkadaş edincen hacı

• normal ol boş işlerle uğraşma:

• yataklı vagonu olan bir trenle uzun bir yolculuğa çık...kars'a mesela...tren karların içinden geçerken bira iç camdan dışarı bakıp...bi kendini dinle...

• Kendine yeni arkadaşlar edinmeye çalış git dolaş kafanı dağıt.

"Belki de hayatımızı değiştirecek insanlar, yolda yürürken sessiz sedasız geçmişlerdir yanımızdan..." (Something Borrowed)

• eğer ailen yanındaysa yalnız hissetme kendini moral ver hayatına çok kişiler gelip geçer

• sen bu durumdan yalnız bır sekılde kurtulabılrsın sana deger verebılcek bır sevgılı baska yolu yok sana kol kanat gerecek gogsune yaslanabılecegın bırı ...

• önce yüzündeki gaz maskesini çıkarmayı dene .. yoksa yanlız kalmaya devam edersin kızma ama böyle ... :/

• Yalnızlık iyidir ...

• birazdaha sosyalleş bence arkadaş çevreni değiştir yap bişeyler işte dene en azından

• çapulculuğu bırakmanı tavsiye ederim

• Ablayı sevelim lütfen.

• Yoldalar, az kaldı.

• sevin beni :( bak aldın eksileri hayranlarımdan

• al bendende okadar lan valla.dünya kadar insan var kimse ilgimi çekmiyo yanlızım.

• kader kısmet nasip bunların üçü kardeşmiş.

• ah ne olcak bizim bu halimiz :)

• neden dolayı rahatsızsan eger o dusunceni sorgula kendi kendine

kendini sorgularken durust ol kandırma kendine

ve deki ne yapmam gerekiyor gereken bir özur varsa git dile

degilse bu gibi seyler yuzunden durmadan gecmişte yasarsın , cunki gecmiş gememiştir hala

• sence ne yapman gerekiyor?

cayırt

• pekii :/

• durum o kadar ağır değil takdir edersin ki ben sana bir sürü şey önerebilirim fakat sorunu asıl senin nasıl gördüğündür önemli olan , kendin bişeyler düşünebilirsin biraz çabala aklına neler gelecek bakalım

• Bilsem bu durumda olmazdım. Düşünemiyorum resmen

Kızlar Ne Diyor 3

• Çapulcu olduğundan dolayıdır.

• yorumlaa iticiliğe bakıyorumda ben olsam bende seninle arkadaş olmak istemezdim baska sorulara yaptıgın yorumlarada vdikkat ediyorum:) karakterini dü<elt yoksa daha cok yanlız kalırsın

• Sen bikere gizli olarak niye yazıyosun kendıne güvenın yok bana laf sokuyosun :)

• yoruma bak:D allah yardımcın olsun:)

• Hahaha :D Sevmeyenim çoksa güzel şeyler yapıyodurum:)))

• Öncekileri Göster
  • o bir tranva yasamissin hep akln orda oldugu icin oteki insanlari gormuyorsun aslinda belki aralarinda sana ii glck insanlar vrdir ama buna izin vermiorsn gecici bisy emn ol zmnla ascagina inaniorm

Yükleniyor...