• Sor
  • Bence

Biz kadınlar ayda sadece bir hafta mı normaliz?

Reglin bir hafta öncesi hormonlar kıpraşıyor, sinirler üstümüzde oluyor. Sürekli tatlı krizleri,hafif ağrılar... Regl oluyoruz bir hafta boyunca... Daha Fazla

En İyi Görüş

• güzel tespit sevgilime bunun tablosunu iletmem lazım anlasın artık <3

• :)))

• Takvimde tutun...

• saol tatlım

Erkekler Ne Diyor 13

• insanın kendiini bilmesi ne hoşşşşşşş

• &#214;yleyizdir

• Benim eşim bir melek desenize bu durumda. Hiç bu kadar abartmaz o.

• Her insan da farklıdır :) Kimi bayanlar da hi&#231; a&#287;rı olmaz, psikolojilerinde de&#287;i&#351;me olmaz, kimileri delirir :))
      Ama siz &#351;anslısınız :)

• &#199;ok &#351;anslıyım evet ama e&#351;imin sadece bu &#246;zelli&#287;inden de&#287;il :))

• Oy oy :) Ma&#351;&#351;allah :)

• demekki dört kadın ancak bir erkeği mutlu eder:)))

• Koskoca senede 3 ay normal modunuz var demek..Üzüldüm şimdi yazık bir erkeklere.

• hormonel durumlarda anlayışlı olabiliyoruz ama zaman zaman sinirlerimiz tavan da yapıyor yani Bir kıza bir şey söylediğimde gülüyor ve beş gün sonra aynı şeyi söylediğimde küplere biniyorsa bunu hormonal olarak karşılarım ama kimi zaman da sabrım taşar uzaklaşırım.

• Cem Yılmaz izlenmiş sanırım yakın zamanlarda :)

• kızım senın sorunun bu sende evlen gıtsın bıraz olsun acıların azalır buna emın olasın

• h&#246;?

• çok normal

• bnce norml

• Problem yapmıyorum hanımlar. Her halinizle seviyorum sizi <3

• M&#252;hendis adamın hali ba&#351;ka oluyor...

• ne reglmiş bee

• Ba&#351;ına gelseydi g&#246;r&#252;rd&#252;n serkan :)

• ahahaha allaha &#351;&#252;k&#252;r ki &#246;yle bir derdimiz yok:))allah sabır versin size :P

• O zaman 1 ayı 60 günden müteşekkil yapalım. :) Ne dersiniz?

• Yıla vuralım bence. Bir arada durunca g&#252;nler belki sırıtmaz.

• Öncekileri Göster
    • O kalpleri ben varya ben..

• Al senin olsun.

• Haif agrımı ? Benım bıldıgım kızların sancısı felaket oluyor

• &#246;ncesi hafif a&#287;rılar oluyor. tam d&#246;nemindeyken ise feci :)

• Yani benim sevgılımden &#246;nce anlıyorum agrım var karnımda hafıf dıyo tamam dıyorum adet olacak iki gune kadarda adet oluyor bir sinir bir sinir burnumdan getırıyor :D Ilk 2 gunu sureklı agrıkesıcı falan ıcıyor i&#351;iniz zor.Bizim i&#351;imiz daha zor tum hıncını benden alıyor cunkı :D

• Hahaha :D g&#246;z&#252;m&#252;n &#246;n&#252;nde canlanıyor :D Ne derseniz deyin hep bir su&#231; kabahat bulmayı ba&#351;arırız o anlarda:D

Kızlar Ne Diyor 11

• evet kesinlikle zaten o sakin geçirdiğim 1 hafta da annem gelip gidip hasta mısın halsiz bitkin durgun gibisin diyo :))

• Bende hiç değişiklik olmuyor aslında.

• Size güzel bir haberim var ben o bir haftadada normal değilim kıh kıh

• s&#252;per .)

• abarttin yahu:)

• çok haklısın ölelim biz

• Hiiiiiii link

• :(((((8888888

• Video'nun altında ki yoruma gitti g&#246;z&#252;m, okudum ve hakikaten de do&#287;ru dedim: &quot;Ulan hayatımda 84 saniye &#231;alındı be.. Bi kere dinledim. G&#252;lmedim. Belki bi&#351;ey ka&#231;ırmı&#351;ımdır diye tekrar dinledim :D Yine g&#252;lmedim :D&quot; :))))...

• Lanet olsun! Hormonlardan nefret ediyorum:((

• hayir ben ayda 24 gün gayet nomail

• nomail sin demek tamam :)

• O kadar değilya regl zamanı ve 3-4 gün öncesi (mesela şu sıralar gerginlikten ölüyorum.)geçerli benim için.Bittiği anda o moddan kurtuluyorum.

• Nekka g&#252;zel :)

• :))yapmayın ya .bi hafta anormaliz işte o kadar.

• :)) &#246;yle de denebilir :D

• Ansiklopedik Kamil olarak test ettim onayladım...

• tez en iyi cevap yapılsın :)

Yükleniyor...